Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao SA (200 zł premii)

Bank Pekao kontynuuje akcję specjalną, w której do zgarnięcia jest premia gotówkowa w wysokości 200 zł dla nowych klientów.

Promocja „Wakacyjna promocja z Bankiem Pekao SA.” trwa do 16 sierpnia 2023 r. a pierwsze 50 zł można otrzymać już za samo założenie konta. Pozostałe 150 zł jest do zdobycia po spełnieniu warunków aktywności.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w akcji należy być obywatelem Polski, mieszkać na terenie kraju i w dniu skorzystania z promocji nie posiadać żadnego produktu kredytowego w Pekao.

Dodatkowo bank wymaga, aby uczestnik nie był właścicielem (ani współwłaścicielem) konta osobistego w PLN ani lokaty terminowej w Banku Pekao w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 15 maja 2023 r. Osoby spełniające te rachunki są już o krok od otrzymania premii.

Jak uzyskać premię?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Przekorzystne z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej PeoPay w terminie do 16 sierpnia 2023 r.

Następny etap to zawarcie umowy przy pomocy podstrony banku lub w aplikacji PeoPay wykorzystując do tego celu weryfikację tożsamości przy pomocy selfie.

Za założenie konta otrzymujemy 50 zł premii gotówkowej. Nagroda trafi na nasz rachunek do połowy drugiego miesiąca po tym, w którym doszło do zawarcia umowy.

Aby otrzymać kolejne 150 zł premii (3 x 50 zł) należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzono konto wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty lub zbliżeniowo w aplikacji PeoPay.

Po spełnieniu wszystkich wymagań nagroda zostanie wypłacona na rachunek do połowy drugiego miesiąca po tym, w którym spełniono wymagania.

W przypadku spełnienia warunków tylko w dwóch miesiącach nagroda wyniesie 100 zł. A jeżeli warunki uda się spełnić tylko w jednym miesiącu – 50 zł.

Jeśli z jakiegoś powodu nie udało się zawrzeć umowy o otwarcie Konta Przekorzystnego zdalnie nic straconego. Formalności można dopełnić w oddziale, co nie pozbawia prawa do nagrody.

Ważne informacje

Aby transakcje bezgotówkowe zostały uznane należy wykonać je na terytorium Polski w złotówkach przy użyciu karty debetowej lub zbliżeniowo z aplikacją PeoPay. Bank nie uwzględnia płatności realizowanych Blikiem.

Promocja nie obejmuje także transakcji anulowanych, odrzuconych, nieautoryzowanych i tych, które wykonano w miejscach o kodach:

  • MCC 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
  • MCC 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • MCC 6051 – przekazy pieniężne instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne, czeki podróżne).

Utrata prawa do nagrody występuje również wtedy, gdy ROR lub karta debetowa zostaną zamknięte przed jej wypłaceniem. A także w sytuacji wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Otrzymana premia zwolniona jest z podatku, nie trzeba rozliczać się z niej z urzędem skarbowym.

Konto Przekorzystne w Banku Pekao

Oferowane przez Bank Pekao Konto Przekorzystne wyróżnia się wśród konkurencji przede wszystkim bezwarunkowym brakiem opłat za prowadzenie rachunku. Bank pobiera prowizję za wydawaną do konta kartę, ale można jej uniknąć.

Warto wspomnieć o tym, że przewalutowania transakcji odbywają się po bardzo dobrym kursie organizacji płatniczej. Takie rozwiązanie jest idealne dla klientów podróżujących za granicę.

Konto Przekorzystne dla osób, które nie ukończyły 26 lat niewiele różni się od wersji dla starszych klientów. Główna różnica dotyczy bezwarunkowego braku opłat za kartę i korzystanie z bankomatów.

Konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7%

Niestety najnowsze warunki Konta Oszczędnościowego sprawiły, że nie jest już ono w ścisłej czołówce rankingu kont oszczędnościowych.

Warto jednak mimo wszystko zapoznać się z ofertą choćby ze względu na długi okres naliczania promocyjnych odsetek.

Proste warunki zdobycia atrakcyjnej premii

Kolejna edycja dobrze znanej promocji nieustannie cieszy się dużym powodzeniem. Zdobycie 200 zł premii nie wiąże się praktycznie z żadnym wysiłkiem.

Dodatkowym atutem jest to, że nie spełnienie warunków aktywności w jednym miesiącu nie przekreśla całkowicie prawa do nagrody.

Dodajmy do tego całkiem nieźle oprocentowane Konto Oszczędnościowe, bardzo korzystne przewalutowania podczas płatności kartą za granicą i nowoczesną aplikację. Czy to nie wystarczy, aby zainteresować się ofertą Banku Pekao?

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl