O NAS

Witryna bankradar.pl działa nieprzerwanie od 2015 roku – do września 2023 roku pod nazwą darmowekontobankowe.org.

W tym roku serwis wzbogacił szeregi o kilku nowych Redaktorów. Na stronie dzielimy się z czytelnikami informacjami, które pomagają gruntownie przeanalizować ogromny rynek ofert bankowych.

Doświadczenie zbierane na przestrzeni kilku lat funkcjonowania serwisu pozwala nam na tworzenie rzetelnych i aktualnych rankingów, zestawień oraz praktycznych poradników.

Nasi redaktorzy posiadają niezbędną wiedzę, wykształcenie i wieloletnią praktykę w szeroko rozumianej branży finansowej.

Dzięki połączeniu tych cech, tworzymy treści, dzięki którym czytelnik może łatwo i bez czasochłonnego poszukiwania w sieci przeanalizować wiele produktów i usług bankowych.

Nieustannie aktualizujemy warunki, na podstawie których prowadzone są poszczególne rodzaje kont. Śledzimy promocje i oferty specjalne dla nowych klientów. Tworzymy tutoriale i poradniki dla osób, które na co dzień nie mają do czynienia z branżą finansową.

Analizujemy, porównujemy i oceniamy. Dzięki temu, Ty oszczędzasz swój cenny czas, a wybierając dla siebie optymalną ofertę – także i pieniądze.

O Nas – redakcja bankradar.pl

Monika Nowakowska 

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Mama 2 synów, tymczasowo poza aktywną pracą zawodową. Aktualnie dzieli się swoją wiedzą na portalach o tematyce finansowej.

Jolanta Kozera

Absolwentka AGH w Krakowie. W redakcji zajmuje się wyszukiwaniem dla Was promocji bankowych.

Wielbicielka podróżowania z plecakiem, a ulubionym kierunkiem wypraw jest Ameryka Południowa.

 

Marek Kowalczyk

Absolwent UW. Przez ponad 11 lat pracował jako specjalista ds. obsługi klienta w jednym z komercyjnych banków w UK.

Specjalizacja – Doradztwo Finansowe. Pasja – nowoczesne technologie.