Jeszcze więcej z kontem – edycja 2 (nawet 780 zł premii)

Santander Bank Polska przyzwyczaił konsumentów do atrakcyjnych promocji. Premie dostępne są zarówno na samym początku współpracy, jak i później.

Obecnie instytucja oferuje interesujący pakiet akcji i programów, które pozwalają na uzyskanie dodatkowej gotówki oraz elektronicznego vouchera. Aby zdobyć wszystkie premie, wystarczy spełnić proste warunki. W obecnej kumulacji, całościowa wartość promocji wynosi nawet 780 złotych.

Jak wygląda pakiet promocji Santander Bank Polska?

Podstawę pakietu dostępnych promocji Santander Bank Polska stanowi akcja „Jeszcze więcej z kontem”, w której zdobyć można 300 zł w gotówce oraz dodatkowo Open eVoucher Sodexo o wartości 100 zł. Termin trwania promocji to 28 lutego 2023 roku.

Bank udostępnia też nowym i obecnym klientom nagrodę w ramach programu poleceń – do wyboru są 4 bilety do kina w sieci Helios i Cinema City, bądź też karta podarunkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando.

Każdy posiadacz „Konta Jakie Chcę” może natomiast odzyskać nawet do 300 zł rocznie, jeżeli opłaca rachunki domowe ze swojego nowego konta. Wszystkie te nagrody są łącznie warte 780 zł.

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Uczestnicy promocji muszą spełnić kilka ważnych warunków. Z oferty skorzystać mogą wyłącznie osoby pełnoletnie, które zamieszkują na terytorium Polski, posiadają polskie obywatelstwo i dysponują ważnym dowodem osobistym.

Z uczestnictwa wykluczeni są natomiast klienci posiadający już w Santanderze konto osobiste od 1 lutego 2022 roku oraz tacy, którzy założyli w dowolnej promocji Konto Jakie Chcę lub Konto Select po 1 kwietnia 2019 roku.

Udział w promocji jest dostępnych dla wszystkich posiadaczy innych produktów Santandera, np. konta firmowego czy karty kredytowej.

Jak skorzystać z promocji?

Warunki stawiane uczestnikom są proste i przystępne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wartość bonusów w kumulacji.

Do 28 lutego 2023 roku należy złożyć przez internet wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych razem z dostępem do bankowości elektronicznej i z kartą debetową.

Proces ten wymaga podania numeru telefonu i adresu e-mail, a także wyrażenia zgody na kontakt w celach marketingowych oraz przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej.

Kolejnym krokiem powinno być zawarcie do 10 marca 2023 r. umowy o rachunek z kartą i dostępem do e-bankowości, co można zrobić podczas wizyty kuriera lub poprzez weryfikację za pomocą metody „na selfie”.

Aby otrzymać dodatkowy bonus w programie poleceń, po otwarciu konta należy wpisać kod polecenia w odpowiedniej rubryce.

Warunkiem skorzystania z promocji jest wykonanie w marcu 2023 przynajmniej 5 płatności kartą w sklepie internetowym lub stacjonarnym oraz minimum jednokrotne zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile.

Premia 100 zł za otwarcie rachunku i aktywność zostanie przekazana na konto do 30 kwietnia 2023 roku.

W kwietniu, maju i czerwcu należy natomiast zapewnić wpływy sięgające łącznie minimum 1000 zł, a także wykonać przynajmniej 5 płatności i 1 raz zalogować się do aplikacji.

Nagrodą będzie przelew 200 zł za drugą premię gotówkową do 31 lipca 2023 roku.

Jak uzyskać dodatkowe bonusy?

W lipcu i sierpniu 2023 należy spełnić warunki uzyskania Open eVouchera Sodexo, którego wartość to 100 zł.

W tym przypadku klient musi wykonać minimum 5 przelewów za pomocą aplikacji Santander mobilne, wybierając konkretne opcje z grupy.

Bank umożliwia przelanie pieniędzy w złotych na rachunek obcy, telefon, Blik lub do organu podatkowego – czyli chociażby urzędu skarbowego czy ZUS.

Sam eVoucher otrzymasz SMS-em lub poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej do 30 września 2023 roku.

Premia podstawowa może być dodatkowo powiększona o kartę podarunkową o wartości 80 zł lub 4 bilety do kina. W takim przypadku konto należy założyć z kodem polecenia.

Warunki programu nie są skomplikowane. Wystarczy do końca miesiąca kolejnego po podpisaniu umowy wykonać transakcje kartą płatniczą na kwotę minimum 300 zł.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl