Firma i konto bezterminowo za 0 zł (500 zł premii od mBanku)

W najnowszej promocji mBank poza premią gotówkową oferuje także pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności związanych z otwarciem jednoosobowej działalności gospodarczej.

Dodatkowo można zdobyć także bezterminowe zwolnienie z opłat obowiązujących za podstawowe usługi bankowe. Najnowsza promocja „Firma i konto bezterminowo za 0 zł” zakończy się 9 kwietnia 2024 r.

Zdobycie 500 zł premii jest możliwe po otwarciu mBiznes Konta Standard z kartą debetową i spełnienie wymaganych warunków aktywności.

Jeśli natomiast chodzi o bezterminowe zwolnienie z opłat za usługi bankowe, obejmuje ono:
  • darmowe prowadzenie rachunku Biznesowego.;
  • miesięczny pakiet 10 darmowych przelewów internetowych Elixir w złotówkach z konta podstawowego;
  • miesięczny pakiet 10 darmowych internetowych przelewów SEPA w EUR do krajów należących do Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Liechtensteinu i Szwajcarii z konta podstawowego;
  • obsługę pierwszej karty debetowej do rachunku (dotyczy: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP, Mastercard Business WOŚP Mobilna).

Ponadto mBank oferuje swoim klientom biznesowym możliwość zwolnienia z opłaty za „mOrganizer finansów” w wersji optymalnej przez okres 12 miesięcy, które liczone są od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku.

Należy jednak zaznaczyć powyższą usługę podczas składania wniosku o prowadzenie rachunku. Pakiet benefitów oferowany przez mBank jest więc całkiem pokaźny.

Kto może wziąć udział w promocji „Firma i konto bezterminowo za 0 zł”?

Promocja została przygotowana z myślą o pełnoletnich osobach fizycznych, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, aktualny dowód osobisty, polskie obywatelstwo oraz adres zamieszkania w Polsce.

Z udziału w promocji nie wyklucza również posiadanie innych produktów z oferty mBanku dedykowanych klientom indywidualnym.

mBank zaznacza, że w przypadku osób, które nie są jeszcze jego klientami, cały proces zakładania działalności może się nieco wydłużyć. A to ze względu na konieczność weryfikacji tożsamości klienta.

W chwili składania wniosku nie powinna być prowadzona jednoosobowa działalność gospodarcza. Regulamin wyklucza z udziału przedsiębiorców, którzy skorzystali już z którejś z wcześniejszych edycji promocji.

Jak zdobyć bonusy?

Do 9 kwietnia 2024 r. należy złożyć wniosek o zarejestrowanie JDG i wniosek o rachunek mBiznes Konto Standard z wybraną kartą:

  • Mastercard Debit Business,
  • Mastercard Business WOŚP,
  • Mastercard Business WOŚĆ Mobilna

Również do 9 kwietnia 2024 r. trzeba dopełnić wszelkich niezbędnych formalności.

W czasie wypełniania wniosku należy zwrócić szczególną uwagę na wybór karty. Dlatego, że zdecydowanie się na inną niż wyżej wymienione skutkuje utratą prawa do nagrody.

Bonusu nie otrzymamy również, jeśli w okresie trwania promocji złożymy wniosek o zmianę typu rachunku firmowego lub o inne produkty dedykowane klientom biznesowym (kredyt w rachunku bieżącym, dopuszczalne saldo debetowe, zmiana taryfy konta).

Zakładając firmę należy mieć przemyślane wiele szczegółów takich jak jej nazwa, miejsce prowadzenia oraz forma opodatkowania. mBank stara się maksymalnie ułatwić ten proces, przygotowując dla przedsiębiorców wykaz pytań, na które trzeba znać odpowiedź.

Kolejnym etapem jest zrealizowanie transakcji bezgotówkowych na kwotę przynajmniej 1000 zł przy użyciu wydanej do rachunku karty debetowej w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o prowadzenie konta firmowego.

Zwróćmy uwagę na fakt, że operacje muszą być rozliczone na rachunku i nie mogą zostać w tym okresie anulowane.

Zdobyta nagroda trafi na mBiznes Konto Standard najpóźniej do końca miesiąca następnego po miesiącu, w którym zrealizowano wszystkie wymagane warunki.

Uzyskane bonusy stanowią przychód firmy i należy je rozliczyć według właściwej formy opodatkowania.

Krok po kroku do otrzymania 500 zł premii

1 Do 9 kwietnia 2024 roku na stronie internetowej banku złóż wniosek o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej wraz z wnioskiem o otwarcie rachunku mBiznes Konto Standard oraz jedną z kart:

  • Mastercard Debit Business
  • Mastercard Business WOŚP
  • Mastercard Business WOŚP Mobilna
2 W ciągu 30 dni od podpisania umowy o mBiznes Konto Standard, wykonaj kartą debetową transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1 tys. zł.
💎 500 zł premii bank przekaże na Twoje mBiznes Konto Standard do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki aktywności.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl