Bankuj mobilnie – edycja 11 (740 zł premii)

Początek lutego w Alior Banku oznacza start jedenastej edycji akcji specjalnej, której celem jest promowanie Konta Jakże Osobistego. Już za samo otwarcie rachunku można zdobyć 50 zł.

Aktywne posługiwanie się kontem nagradzane jest bonusem w wysokości 450 zł, co łącznie daje nam niemałą kwotę 500 zł. Dodatkowo klienci mają szansę na zdobycie 240 zł premii moneyback za wykonywanie transakcji mobilnych.

Na klientów czeka również promocyjna stawka oprocentowania na rachunku oszczędnościowym. Akcja specjalna „Bankuj mobilnie – edycja 11” zakończy się 31 maja 2024 r.

Równolegle bank prowadzi promocję „Konto z Alior Pay„, w której dla nowych klientów przygotowano możliwość rocznego zwolnienia z opłat związanych z prowadzeniem rachunku i obsługą wydanych do niego kart.

W tym przypadku bank wymaga zawarcia umowy o przyznanie limitu kredytowego Alior Pay w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu podpisania umowy o prowadzenie konta.

Kto może wziąć udział w promocji „Bankuj mobilnie – edycja 11”?

Regulamin jasno określa, że z promocji nie skorzystają osoby posiadające konto osobiste w Alior Banku w ciągu trzech lat przed złożeniem wniosku o rachunek w ramach akcji.

W przypadku klientów dawnego T-Mobile Usługi Bankowe, który został przejęty przez Alior Bank, obowiązuje trzyletni okres karencji.

Z udziału w akcji nie wyklucza posiadanie rachunku oszczędnościowego, konta dewizowego lub firmowego w Alior Banku, karty kibica, rachunku technicznego a także konta w kantorze walutowym Alior Banku.

Jak zdobyć bonusy?

Najpóźniej do 31 maja 2024 r. złóż wniosek o otwarcie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą płatniczą do rachunku.

Regulamin wymaga także wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych i otrzymywania informacji marketingowych.

Aby powiększyć swój bonus o kolejne 50 zł należy do weryfikacji tożsamości wybrać metodę VideoSelfie. Po złożeniu wniosku mamy 30 dni na podpisanie umowy o konto i kartę debetową.

Bank przygotował dla klientów możliwość zgarnięcia dodatkowego bonusu w formie zwolnienia z opłat za prowadzenie konta i obsługę karty.

Aby skorzystać z oferty należy zawrzeć z Alior Bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego AliorPay i odroczyć transakcję o wysokości przynajmniej 50 zł.

Złożenie wniosku o limit kredytowy jest możliwe za pośrednictwem aplikacji mobilnej Alior Mobile.

Po spełnieniu warunków klient otrzyma zwolnienie z opłat, które obowiązywać będzie przez okres 12 miesięcy, które liczone są od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu, w którym została zawarta umowa o limit kredytowy.

Kolejny etap obejmuje realizację warunków aktywności i trwa przez 9 kolejnych miesięcy, liczonych po miesiącu zawarcia umowy o rachunek. W tym czasie należy:
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej;
 • zrealizować w sklepach stacjonarnych lub internetowych minimum 5 transakcji bezgotówkowych z użyciem karty lub Blika o dowolnej wartości;
 • zasilić rachunek łączną kwotą 1000 zł.

Warto mieć na uwadze, że bank nie weźmie pod uwagę transakcji oznaczonych następującymi kodami MCC:

 • 4111 – usługi transportowe;
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
 • 4900 – odjąć narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne;
 • 6012 – instytucje finansowe;
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi;
 • 7995 – kasyna, zakłady bukmacherskie itp;
 • 8999 – profesjonalne usługi nie klasyfikowane pod innymi kodami MCC o ile płatność jest definiowana jako zagraniczna.

Klienci Alior Banku bez problemu mogą sprawdzić, czy transakcja kwalifikuje się do promocji, ponieważ bank podaje kod MCC w szczegółach każdej operacji.

Jeśli chodzi o wpływ na rachunek, może stanowić sumę kilku przelewów. Warto jednak wiedzieć, że konto należy zasilić przelewem zewnętrznym lub z rachunku w Alior Banku, którego uczestnik promocji nie jest współwłaścicielem, właścicielem, ani pełnomocnikiem.

Jeśli warunków nie uda się zrealizować w jednym z miesięcy, nie tracimy szansy na premię w kolejnych miesiącach. Łącznie do zdobycia jest 9 premii gotówkowych po 50 zł.

Bank przekaże premie na rachunek do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono wszystkie wymagania regulaminu.

Należy pamiętać o tym, że do chwili wypłaty ostatniego bonusu konto i Karta muszą pozostać aktywne. Nagrody nie podlegają opodatkowaniu z tytułu dochodu od osób fizycznych.

Dodatkowo Alior Bank przygotował ciekawą ofertę dla klientów, którzy realizują płatności mobilne i oferuje zwrot 1% wydatków. Maksymalnie otrzymać można 20 zł miesięcznie (240 zł/rok).

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o promocyjnym oprocentowaniu na Koncie Mega Oszczędnościowym.

Krok po kroku do otrzymania 740 zł premii

1 / 💎 Do 31 maja 2024 roku złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową (50 zł nagrody)

 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych

Jeżeli chcesz zdobyć dodatkową premię w wysokości 50 zł – wybierz metodę weryfikacji tożsamości za pomocą VideoSelfie.

2 W ciągu 30 dni od daty złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę o konto i kartę płatniczą.
3 Jeśli chcesz cieszyć się zwolnieniem z opłat za konto i kartę, to w ciągu 14 dni od otwarcia Konta Jakże Osobistego zawrzyj z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego Alior Pay, łącznie z odroczeniem transakcji na min. 50 zł.
4 Aby zdobyć 9 premii x 50 zł w każdym z kolejnych 9 miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy z bankiem: 

 • zasil konto kwotą łączną kwotą min.1 tys. zł
 • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku
 • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę w sklepach stacjonarnych lub internetowych
💎 Cząstkowe premie bank będzie wypłacał na Twoje Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagane aktywności. Warunek ten dotyczy również dodatkowego bonusu za otwarcie konta na selfie.
5 / 💎 Dokonuj płatności mobilnych i odbierz moneyback w wysokości 1% wydatków.

Bank będzie Ci zwracał maksymalnie 20 zł miesięcznie. Maksymalnie możemy uzyskać 240 zł rocznie.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl