Bankuj mobilnie – edycja IX (690 zł premii)

Wraz z początkiem nowego miesiąca Alior Bank przychodzi do nas z promocją „Bankuj mobilnie – edycja IX„, która potrwa do 30 września 2023 r.

Już samo podpisanie umowy (do weryfikacji tożsamości należy wybrać metodę ”na selfie”) i wypełnienie nieskomplikowanych warunków gwarantuje nam zdobycie pierwszych 50 zł, a aktywność na koncie – 400 zł.

Do rachunku należy zamówić kartę debetową, wybrać dwie ”korzyści” i spełniać tylko dwa bardzo proste warunki przez 8 miesięcy.

Dodatkowo można zyskać 240 zł moneybacku za wykonywanie transakcji mobilnych. Podsumowując – do zdobycia łącznie jest aż 690 zł.

Dodatkowy bonus od Alior Banku

Nowi klienci banku mogą skorzystać z przywileju, jakim jest zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku, użytkowanie kart do konta i wszystkie dostępne „Korzyści” przez pierwsze 3 pełne miesiące po założeniu rachunku.

Kto może wziąć udział w promocji „Bankuj mobilnie – edycja IX?”?

Promocja dedykowana jest nowym klientom. Z udziału wyłączone są osoby, które posiadały konto osobiste w Alior Banku w ciągu ostatnich trzech lat przez przystąpieniem do udziału w promocji.

Okres karencji obowiązuje także klientów dawnego T-Mobile Usługi Bankowe, który został przejęty przez Alior Bank. Regulamin akcji specjalnej nie wyklucza z udziału posiadaczy:

 • konta oszczędnościowego;
 • konta walutowego;
 • konta firmowego;
 • karty kibica;
 • rachunku technicznego;
 • konta w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Jak zdobyć premię 450 zł?

Przede wszystkim do 30 września 2023 r. należy złożyć wniosek o Konto Jakże Osobiste i zamówić do niego kartę kredytową.

Należy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie informacji marketingowych.

Aby mieć szansę na zdobycie dodatkowych 50 zł bonusu do weryfikacji tożsamości trzeba wybrać metodę VideoSelfie.

Umowa o rachunek z kartą musi zostać zawarta w ciągu 30 dni od momentu złożenia wniosku. A w ciągu kolejnych 30 dni koniecznie trzeba wybrać i aktywować dwie korzyści do konta.

Dodatkowo mamy możliwość zyskania 8 premii gotówkowych po 50 zł wykonując dwa proste warunki aktywności w każdym z kolejnych ośmiu miesięcy:

 • min. 1 logowanie do aplikacji mobilnej;
 • wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolną kwotę) w sklepach stacjonarnych lub przez Internet.

Zdobyte bonusy zostaną wypłacone na Konto Jakże Osobiste do końca następnego miesiąca po tym, w którym spełniono wszystkie warunki. Zasada ta dotyczy także dodatkowej premii za weryfikację tożsamości metodą ”na selfie”.

Co warto wiedzieć o promocji „Bankuj mobilnie – edycja IX”?

Aby zdobyć premie należy bardzo dokładnie zapoznać się z regulaminem i ściśle go przestrzegać. Przede wszystkim trzeba pamiętać o aktywowaniu dwóch wybranych korzyści do konta w ciągu 30 dni od podpisania umowy.

Transakcje bezgotówkowe, które należy wykonać muszą być zrealizowane przy pomocy wydanej do konta karty debetowej.

Warto zapoznać się z kodami MCC, które dotyczą placówek, w których wykonana płatność nie będzie zaliczona:

 • 7995 – kasyna, zakłady bukmacherskie itp.;
 • 8999 – profesjonalne usługi, które nie są sklasyfikowane pod innymi kodami MCC, jeśli zidentyfikowana płatność jest zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – usługi transportowe;
 • 6012 – instytucje finansowe;
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi;
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

We wcześniejszych edycjach promocji bank bardzo dokładnie sprawdzał ten warunek. Za zakupy w sklepie, który oznaczony jest niewłaściwym kodem tracimy prawo do premii bez możliwości reklamacji.

Na szczęście nie ma problemu ze sprawdzeniem czy zrealizowana transakcja miała miejsce w odpowiednim miejscu. Ponieważ Alior Bank podaje kod MCC miejsca płatności w szczegółach każdej transakcji.

Należy również mieć na uwadze to, by pamiętać o przynajmniej jednym zalogowaniu się w miesiącu do aplikacji mobilnej.

Otwierając konto metodą z wykorzystaniem VideoSelfie warto zapoznać się z filmikiem instruktażowym przygotowanym przez Alior Bank.

Na szczęście premie nie są od siebie uzależnione. I w sytuacji, gdy w którymś z miesięcy nie uda nam się zrealizować zapisanych w regulaminie warunków – nie tracimy możliwości uzyskania kolejnego bonusu.

To podejście zdecydowanie działa motywująco. Oczywiście do momentu wypłaty ostatniej premii należy zachować aktywne konto i kartę oraz korzyści do konta.

Zdobyte nagrody nie podlegają opodatkowaniu od osób fizycznych i nie trzeba się z nich rozliczać z urzędem skarbowym.

Oferta Alior Banku

Przed przystąpieniem do promocji warto byłoby zapoznać się z warunkami prowadzenia Konta Jakże Osobistego i promocyjnym oprocentowaniem na Koncie Mega Oszczędnościowym.

Niestety, Konto Jakże Osobiste nie jest tanim rachunkiem, ale zapewniając regularne wpływy (min. 1500 zł miesięcznie) możemy sprawić, że będzie darmowe. W przeciwnym razie opłata za prowadzenie rachunku wynosi 10 zł.

Dodatkowo, wykonując płatności kartą na kwotę min. 300 zł w miesiącu nie ponosimy opłaty za obsługę karty.

Plusem Konta Jakże Osobistego jest z pewnością to, że możemy je w pewien sposób skonfigurować i dopasować do swoich potrzeb za pomocą tzw. korzyści.

Dwie z nich możemy wybrać bezpłatnie, a każda kolejna to koszt 3,50 zł miesięcznie. Korzystając z promocji mamy możliwość przetestowania bezpłatnie wszystkich korzyści przez 3 miesiące.

Bardzo atrakcyjnym bonusem jest podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. I moneyback w wysokości 1% za płatności wykonywane telefonem w sklepach stacjonarnych (max. 20 zł miesięcznie).

Wśród korzyści znajdziemy także bezpłatne bankomaty krajowe i zagraniczne czy pakiet darmowych przelewów natychmiastowych. A także możliwość rejestracji karty w programie Bezcenne Chwile, w którym otrzymujemy punkty za wykonywanie płatności kartą w sklepach partnerskich programu.

Premia moneyback

To, że można uzyskać zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie niespecjalnie przyciąga uwagę. Ale przecież oznacza to nic innego niż to, że w ciągu roku zyskujemy aż 240 zł premii moneyback.

Oprocentowanie oszczędności

Oferta Alior Banku powinna przyciągnąć również uwagę klientów, którzy są zainteresowani ulokowaniem środków na koncie oszczędnościowym. Kolejna edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego oferuje oprocentowanie 7% i obowiązuje przez 3 miesiące na środki do 100 000 zł.

Najnowsza edycja promocji w zasadzie nie różni się zbyt wiele od poprzedniej. W dalszym ciągu do zdobycia jest 450 zł premii, jednak ilość transakcji, które należy wykonać wzrosła do 5.

Na pocieszenie jednak nowi klienci zyskują darmowe 3 miesiące prowadzenia konta i obsługi karty w Alior Banku oraz możliwość przetestowania wszystkich dostępnych korzyści.

Warto jedynie zwracać uwagę na wykluczone kody MCC i pamiętać o zachowaniu aktywnej karty do momentu wypłaty premii.

Alior Bank wymaga, by do Konta Jakże Osobistego aktywować dwie korzyści. Ale nie narzuca czego mają dotyczyć, możemy dopasować je do swoich preferencji i dowolnie zmieniać w czasie korzystania z rachunku.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl