Zyskaj z eKontem osobistym (470 zł premii)

To już kolejna promocja dotycząca eKonta osobistego, w której do zdobycia jest sprawdzony zestaw nagród.

Otwierając konto metodą na selfie lub z użyciem e-dowodu można zdobyć premie o łącznej wartości 370 zł i dodatkowo powiększyć ją o 100 zł za otwarcie rachunku dla dziecka.

Poza bonusami gotówkowymi mBank proponuje oprocentowanie 8% na rachunku do autooszczędzania ”Moje cele” pod warunkiem, że otworzysz go razem z kontem osobistym.

Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta i dotyczy środków do 50 tys. zł.

Najnowsza promocja „Zyskaj z eKontem osobistym” potrwa do 27 września 2023 r. Premie, które można zdobyć wynoszą:

  • 200 zł wypłacane w trzech częściach – 100 zł za otwarcie konta i 2 x 50 zł za aktywność na koncie;
  • 150 zł za wykorzystanie metody na selfie lub e-dowodu do otwarcia rachunku;
  • 20 zł za rejestrację w promocji i zrealizowanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Decydując się dodatkowo na założenie eKonta Junior dziecku poniżej13 lat mamy możliwość zgarnięcia dodatkowych 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji „Zyskaj z eKontem osobistym”?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy po 1 stycznia 2020 r. nie posiadali (także jako współposiadacz) konta osobistego i oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych:

  • 1140 2004
  • 1140 2017

Warto zaznaczyć, że pomimo długiego okresu karencji, klienci posiadający inne produkty mBanku (np rachunek firmowy) również mogą przystąpić do akcji specjalnej.

Atutem oferty eKonta osobistego jest to, że jest ono całkowicie i bezwarunkowo darmowe. Bank pobiera co prawda opłatę za użytkowanie karty, ale można jej uniknąć wykonując transakcje o łącznej wartości min. 350 zł w miesiącu.

Jak uzyskać premię w promocji mBanku?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego do 27 września 2023 r. I skorzystanie z wyświetlonego kodu QR do ściągnięcia aplikacji mobilnej, w której należy kontynuować działania.

Także do 27 września 2023 r. konieczne jest złożenie wniosku o eKonto osobiste z kartą oraz (nieobowiązkowo) z rachunkiem do autooszczędzania Moje cele.

Można to zrobić przez stronę internetową promocji lub w aplikacji mobilnej. Należy pamiętać o wymaganych oświadczeniach i zaakceptowaniu regulaminu.

W tym miesiącu, w którym zostało założone konto i/lub kolejnym konieczne jest wykonanie min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

Po spełnieniu tych warunków bank przyzna nam pierwszy bonus w wysokości 20 zł. Trafi na nasze konto do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po tym, w którym założono rachunek.

Kolejną część premii w wysokości 100 zł można otrzymać za szybki wpływ i transakcje.

W tym celu należy zapewnić jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty założenia konta. A dodatkowo – w miesiącu jego założenia i/lub kolejnym – wykonać min. 8 transakcji kartą/telefonem/Blikiem na dowolną kwotę.

Następne nagrody (2 x 50 zł) można zdobyć po spełnieniu tych samych warunków aktywności w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

Chcąc zyskać dodatkowo podwyższone oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym Moje cele trzeba dopilnować, by w miesiącu jego otwarcia i w kolejnych trzech miesiącach kalendarzowych suma uznań na rachunku była wyższa o min. 100 zł od sumy obciążeń.

Podwyższone oprocentowanie będzie naliczone za każdy miesiąc, w którym został spełniony powyższy warunek. Zdobyte bonusy za wpływ i transakcje (100 zł) oraz za aktywność na koncie (2 x 50 zł) zostaną wypłacone oddzielnie.

Według regulaminu wypłata następuje w następnym miesiącu po tym, w którym zrealizowano warunki uprawniające do zdobycia bonusu.

Jedyny wyjątek dotyczy sytuacji, gdy warunki zostaną wypełnione w tym samym miesiącu, w którym otwarto konto. Wtedy premia zostanie przekazana przed końcem drugiego pełnego miesiąca po zawarciu umowy.

Po spełnieniu wszystkich wymagań 150 zł premii za otwarcie rachunku na selfie lub z e-dowodem trafi na eKonto osobiste do końca czwartego pełnego miesiąca po jego otwarciu.

Warto mieć na uwadze to, że aby zdobyć nagrodę za otwarcie rachunku i aktywność, należy spełnić wszystkie wymogi regulaminu.

Zdobyte bonusy nie podlegają opodatkowaniu od osób fizycznych i nie trzeba się z nich rozliczać.

Bank przygotował również poradniki dotyczące korzystania z nowoczesnych metod otwierania konta: ”na selfie” oraz e-dowód.

Chcąc otworzyć dodatkowo rachunek Moje cele należy wnioskować o niego na etapie składania wniosku o eKonto osobiste.

Dodatkowo na tym samym etapie można uruchomić darmową usługę CyberRescue. Może się okazać przydatna np. w momencie kradzieży konta w mediach społecznościowych.

Co warto wiedzieć o promocji mBanku?

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że aby bank uznał wpływ na konto musi on być jednorazowy. Źródło przelewu jest dowolne. Jedynym wyjątkiem jest inne konto prowadzone w mBanku, którego jest się właścicielem lub współwłaścicielem.

Najprostszym sposobem jest zlecenie przelewu z naszego rachunku prowadzonego w innym banku. Według regulaminu uwzględnione będą też wpłaty gotówki realizowane w bankomatach lub oddziałach banku.

Jeśli chodzi o transakcje, można wykonywać je stacjonarnie w sklepach i punktach usługowych lub przez Internet kartą albo Blikiem.

Zaliczane są także mobilne płatności zbliżeniowe pod warunkiem, że karta mBanku zostanie dodana do portfela Google Pay/Apple Pay. Należy pamiętać, że transakcji nie można anulować przed 15. dniem kolejnego miesiąca od ich wykonania.

Moje cele z oprocentowaniem 8%

Bardzo ciekawą opcją jest rachunek, który służy do automatycznego oszczędzania. Dodatkowo w ramach promocji można uzyskać atrakcyjne oprocentowanie 8% w skali roku zakładając konto na selfie lub z e-dowodem.

W pozostałych przypadkach oprocentowanie wynosi 6,5%. Promocyjne oprocentowanie obejmuje środki do 50 000 zł i obowiązuje przez 3 kolejne pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu rachunku.

Na rachunek Moje cele wpływa reszta z wykonywanych transakcji. Użytkownik sam decyduje o tym, czy będzie to zadeklarowana kwota czy procent od płatności.

Oczywiście, rachunek można zasilać również samodzielnie, np. przez ustawienie zlecenia stałego.

Aby móc korzystać z promocyjnego oprocentowania, trzeba zadbać o to, by suma uznań na rachunku w każdym miesiącu była przynajmniej o 100 zł wyższa niż suma obciążeń.

W praktyce wygląda to tak, że w ostatnim dniu roboczym saldo rachunku Moje cele musi być wyższe min. o 100 zł od salda w poprzednim miesiącu.

Premia za eKonto Junior

Otwierając eKonto osobiste można zdobyć dodatkowy bonus w wysokości 100 zł otwierając darmowe konto dla dziecka poniżej 13 r. ż. Warunkiem jest to, aby eKonto Junior otworzyć w tym samym miesiącu, co eKonto osobiste lub w kolejnym.

Oferta mBanku dedykowana nowym klientom zasługuje na uznanie. Łącznie zgarnąć można nawet 470 zł i dodatkowo podwyższone oprocentowanie na rachunku Moje cele.

Zdobycie niższej premii (370 zł) wiąze się w zasadzie ze standardową aktywnością na koncie, co nie powinno nikomu sprawić większego problemu.

bankradar.pl