Wybierz konto firmowe z premią

Dla przedsiębiorców zainteresowanych założeniem rachunku w Millennium Banku przygotowano akcję „Wybierz konto firmowe z premią”. W jej ramach można otrzymać premię wynoszącą 2000 zł oraz zwolnienie z opłat za prowadzenie konta przez 2 lata.

Warunkiem jest wysoka aktywność na koncie: wykonywanie bezgotówkowych transakcji na stacjach paliw, skorzystanie z leasingu, kredytu firmowego oraz terminala.

Każde z tych działań bank premiuje kwotą 500 zł. A dla osób, które skorzystają z opcji założenia działalności gospodarczej z bankiem przygotowana jest premia dodatkowa, która również wynosi 500 zł.

Aby zdobyć pełną premię (2500 zł) należy podpisać z bankiem umowę o dodatkowe produkty. Nagroda podzielona jest na 5 części:

 • 500 zł za otwarcie konta i firmy w bankowości elektronicznej;
 • 500 zł za płatności bezgotówkowe na stacjach paliw;
 • 500 zł za podpisanie umowy leasingu na kwotę min. 30 tys. zł;
 • 500 zł za skorzystanie z kredytu firmowego nieodnawialnego na kwotę min. 30 tys. zł;
 • 500 zł za zawarcie umowy z bankiem i PayTel trójstronnej umowy o terminal płatniczy.

Akcja trwa do 30 czerwca 2023 r. z zastrzeżeniem, że może zakończyć się wcześniej, ponieważ ilość kont, które mogą zostać otwarte w promocji to 7500.

Zwolnienie z opłat za konto

Klienci korzystający z aktualnej promocji banku automatycznie objęci są promocją ”Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia”, dzięki której rachunek jest zwolniony z prowizji za jego prowadzenie przez dwa lata.

Niestety z tej akcji nie skorzystają przedsiębiorcy, którzy posiadali konto w Millennium Banku w okresie od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r. Akcja ”Zyskaj z kontem dla Biznesu” prowadzona jest do odwołania.

Kto może skorzystać z promocji Banku Millennium?

Do udziału akcji uprawnieni są obecni i przyszli przedsiębiorcy rozumiani jako osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Osoby, które nie zdążyły jeszcze zarejestrować firmy mają możliwość uzyskania pełnego bonusu. Warunkiem uczestnictwa jest brak współpracy jako przedsiębiorca z Millennium od 1 stycznia 2020 r. do dnia przystąpienia do promocji.

Nowi klienci banku powinni zacząć od otworzenia konta osobistego Millennium 360° i udania się do najbliższego oddziału w celu potwierdzenia tożsamości.

Kolejnym krokiem jest założenie Profilu Zaufanego w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej i otworzenie firmy z Kontem Mój Biznes przy użyciu kanałów zdalnych.

Jak uzyskać 2500 zł premii?

Otwórz Konto Mój Biznes najpóźniej do 30 czerwca 2023 r. przez stronę banku. Konieczne jest wyrażenie zgód marketingowych.

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta należy aktywować aplikację mobilną. W każdym z 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzono konto konieczne jest wykonanie przelewów do ZUS przy użyciu specjalnej formatki w Millenecie lub w mobilnej aplikacji. Dodatkowo należy zapewnić wpływ na konto w wysokości:

 • min. 1000 zł dla firm działających krócej niż pół roku;
 • min. 3000 zł dla firm działających dłużej.

Decydujący jest czas działania firmy w stosunku do pierwszego dnia tego miesiąca, w którym otworzono konto. Spełnienie tych warunków jest konieczne, aby ubiegać się o jakąkolwiek nagrodę.

Ci, którzy nie zarejestrowali firmy w CEIDG mogą to zrobić do 30 czerwca 2023 r. w Millenecie lub aplikacji mobilnej. Uprawnia to do otrzymanie pierwszego bonusu od banku w wysokości 500 zł.

W ciągu kolejnych 6 miesięcy po podpisaniu umowy wykonując transakcje bezgotówkowe kartą Visa na stacjach paliw można liczyć na zwrot w wysokości 5% (maks. 500 zł).

Aby otrzymać kolejne 500 zł od banku należy do 31 stycznia 2024 r.:
 • podpisać umowę z Millennium Leasing umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł;
 • zawrzeć umowę o kredyt firmowy z bankiem na kwotę min. 30 tys. zł.

Następna premia w wysokości 500 zł zostanie przyznana po spełnieniu dwóch warunków:

 • do 31 lipca 2023 r. należy zawrzeć z Bankiem Millennium i firmą PayTel trójstronną umowę o terminal płatniczy lub Millennium POS;
 • do 31 sierpnia 2023 r. należy zapewnić wpływ na Konto Mój Biznes z tytułu rozliczenia transakcji obsłużonych za pomocą terminala w wysokości min. 1000 zł.

Bank wypłaci premie za aktywność w następujących terminach:

 • za płatności na stacjach paliw – do końca miesiąca następnego po okresie 6 miesięcy, w którym zapewniono regularne wpływy na konto;
 • za umowę leasingową/kredytową/skorzystanie z terminala/otwarcie firmy z bankiem Millennium – do 29 lutego 2024 r.

O czym warto pamiętać?

Otwierając Konto Mój Biznes należy koniecznie wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych drogą elektroniczną i telefonicznie. I zachować je do czasu wypłaty ostatniej nagrody.

Aby spełnić warunki promocji trzeba wykonywać transakcje przy użyciu karty debetowej w tych punktach, które posiadają następujące kody MCC:

 • 5541 – stacje serwisowe sprzedające paliwo;
 • 5542 – samoobsługowe stacje benzynowe;
 • 5983 – stacje benzynowe (olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna).

Istotne jest to, że płatność musi zostać zaksięgowana w danym miesiącu. W przypadku wpływów konieczne jest zadbanie o to, aby zapewnić je w każdym z 6 miesięcy. Nie mogą one pochodzić z innych kont własnych w Millennium Banku i innych bankach (niezależnie czy są to rachunki indywidualne czy firmowe).

Konta Mój Biznes nie możesz zamknąć przed otrzymaniem nagrody – w przypadku wcześniejszej rezygnacji bonus przepada. Otrzymane premie wiążą się z prowadzoną działalnością gospodarczą i powinieneś rozliczyć je według właściwych dla firmy zasad opodatkowania.

Konto Mój Biznes dla przedsiębiorców

Z Konta Mój Biznes mogą korzystać przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólnicy spółek cywilnych.

Korzystanie z rachunku wiąże się z comiesięcznymi opłatami, które jednak łatwo uniknąć. Wystarczy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS lub zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000 zł. Zakładając konto w promocji warto pamiętać, że zwolnienie z opłaty za konto przez dwa lata jest bezwarunkowe.

Przy współpracy z firmą PayTel Bank Millennium przygotował ciekawą ofertę terminali stacjonarnych i mobilnych. Urządzenia posiadają wiele użytecznych funkcji, które ułatwiają zarządzanie firmą, m.in.:

 • sprzedaż doładowań pre-paid,
 • system raportowy online,
 • bezpłatną instalację i szkolenia,
 • brak minimalnego progu obrotów,
 • rozliczenie transakcji w następnym dniu roboczym.

Nowością jest aplikacja płatnicza Millennium POS, którą udostępnia firma PayTel. Dzięki niej możliwe jest bezstykowe przyjmowanie i obsługiwanie transakcji bezgotówkowych (kartą i Blikiem) za pośrednictwem urządzenia mobilnego.

Stale rosnące koszty utrzymania firmy i zmiany podatkowe sprawiają, że banki starają się jak mogą, aby zapewnić sobie napływ nowych klientów oraz zachęcić obecnych do kontynuacji umów.

Wysoka premia od Millennium Banku z pewnością zwróci uwagę wielu przedsiębiorców. Dodatkowy bonus za otworzenie działalności to ogromna zachęta dla nowych klientów, którzy dopiero myślą o wystartowaniu z firmą.

Również dwuletnie zwolnienie z opłat jest bardzo mocnym argumentem w dobie wszechobecnych podwyżek. Wszystko to sprawia, że oferta Banku Millennium jest bardzo atrakcyjna i zdecydowanie warta rozważenia.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl