Moc nagród z nowym kontem

Santander Bank Polska wraz z nowym miesiącem przychodzi z kumulacją nagród do zdobycia przy spełnieniu prostych warunków. Zgarnąć można w sumie nawet 780 zł premii i 8% na Koncie Max Oszczędnościowym. Aktualnie można skorzystać z 3 promocji:

  1. „Moc nagród z nowym kontem” – otrzymać można bonus w wysokości 300 zł (wypłacany w trzech częściach po 100 zł) i 100 zł jako Open eVoucher Sodexo (promocja kończy się 31 maja 2023 r.);
  2. program poleceń skierowany do nowych i starych klientów – do wyboru są dwie nagrody: 80 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD lub Zalando albo 4 bilety do kina Helios lub Cinema City;
  3. posiadacze Konta Jakie Chcę mogą odzyskać do 300 zł w ciągu roku, regulując rachunki domowe przy użyciu nowego konta.

Do 29 czerwca 2023 roku można także zyskać 8% na Koncie Max Oszczędnościowym. Warunkiem jest wpłata środków na rachunek najpóźniej do 9 czerwca 2023 roku.

Do kogo skierowana jest promocja „Moc nagród z nowym kontem”?

Organizator zastrzega, że do skorzystania z promocji uprawnione są osoby pełnoletnie z ważnym dowodem osobistym, polskim obywatelstwem, mieszkające na terenie Polski i posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

W akcji nie mogą wziąć udziału ci wszyscy, którzy w okresie od 1 kwietnia 2022 r. do 30 kwietnia 2023 r. posiadali konto osobiste (nawet jako współwłaściciele) w Santander Bank.

Wykluczone są również osoby, które po 1 kwietnia 2019 r. założyły Konto Jakie Chcę (również dla Młodych) lub Konto Select w jakiejkolwiek promocji.

Regulamin akcji nie wyklucza z udziału klientów posiadających inne produkty Santander Bank jak np. karta kredytowa czy konto firmowe.

Jak uzyskać premię?

Pierwszym krokiem jest złożenie przez internet wniosku o jeden z trzech rachunków:

  • Konto Jakie Chcę
  • Konto Jakie Chcę dla Młodych
  • Konto Select

We wniosku należy wybrać także kartę debetową oraz uzyskać dostęp do bankowości elektronicznej podając numer telefonu i adres e-mail. Czas na wykonanie tych czynności upływa 31 maja 2023 r.

Nie należy zapomnieć o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, kontakt ze strony banku drogą elektroniczną i telefoniczną (także w celach marketingowych) oraz na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej.

Umowa o konto musi zostać zawarta do 10 czerwca 2023 r. Do finalizacji umowy można wykorzystać metodę ”na selfie” lub podpisać ją w formie papierowej podczas wizyty kuriera.

W celu zgarnięcia dodatkowego bonusu z programu poleceń należy wpisać kod polecenia w odpowiedniej rubryce po otwarciu konta.

Warunki kolejnego etapu, które należy spełnić w czerwcu 2023 r. są następujące:
  • zapewnienie wpływu na konto na kwotę łączną min. 300 zł (dla osób w wieku 18 – 25 lat) lub 1000 zł (po ukończeniu 26 lat);
  • skorzystanie min. 1 raz z płatności kartą za zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym;
  • zalogowanie się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej Santander mobile.

Aby zapewnić sobie dodatkowy bonus w programie poleceń należy do końca miesiąca następującego po tym, w którym została zawarta umowa wykonać transakcje kartą na min. 300 zł.

Spełnienie tego warunku uprawnia do zdobycia karty podarunkowej o wartości 80 zł lub 4 biletów do kina.

Pierwsza część premii wynosząca 100 zł za otwarcie konta i aktywność w czerwcu zostanie wypłacona do 31 lipca 2023 r. na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Santander Bank.

Aby uzyskać kolejną część premii (100 zł) należy w lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy) wykonać spełnić te same warunki, które były wymagane w czerwcu. Druga część premii gotówkowej wpłynie na konto do 30 września 2023 r.

Trzecią część premii (kolejne 100 zł) otrzymasz na Konto Jakie Chcę do 30 listopada 2023 r. Pod warunkiem, że te same warunki spełnisz w dwóch kolejnych miesiącach (wrzesień i październik).

Po wykonaniu wszystkich powyższych zadań otrzymamy od banku dodatkowy bonus w postaci Open eVouchera Sodexo o wartości 100 zł.

Bon zostanie wysłany w wiadomości w bankowości elektronicznej lub przez SMS do 30 listopada 2023 r. Posiadacze konta mają możliwość zdobywania kolejnych premii w programie polecającym.

Promocja „Moc nagród z nowym kontem” – o czym warto pamiętać?

Podczas składania wniosku o założenie konta należy pamiętać o wyrażeniu wymaganej zgody marketingowej w formularzu.

Studenci wnioskujący o Konto Jakie Chcę dla Młodych powinni zaznaczyć swój status we wniosku. Dzięki temu bank będzie wysyłał informacje o aktualnych naborach na stypendia.

Dodatkowe informacje na temat oferty edukacyjnej Santandera znajdują się na stronie santander-grants.com.

Transakcje bezgotówkowe i wpływy na konto

Jeśli chodzi o wymagane w regulaminie transakcje bezgotówkowe, bank zalicza zarówno te wykonane w Internecie, jak i w sklepach stacjonarnych. Ważne jest, aby nie zostały anulowane w ciągu 7 dni licząc od dnia ich wykonania.

Bank bierze pod uwagę datę zaksięgowania transakcji, a nie jej wykonania. W związku z tym transakcje wykonane pod koniec miesiąca mogą zostać rozliczone na rachunku dopiero z początkiem nowego miesiąca.

Nie są zaliczane operacje wykonane we wpłatomatach i bankomatach oraz transakcje wykonane przy użyciu kodu Blik.

Regulamin nie wspomina natomiast nic o pochodzeniu wpływów. Oznacza to, że każdy wpływ będzie uznany, niezależnie od źródła. Nie musi być on też jednorazowy. Ważne jest, aby w danym miesiącu suma wpływów wyniosła 1000 zł.

Ważne informacje

Aby otrzymać kolejne premie należy spełnić wszystkie warunki wymagane do uzyskania poprzedniego bonusu. Zatem, nie spełniając warunków w czerwcu, nie będziemy uprawnieni do otrzymania premii w lipcu i sierpniu.

Do momentu otrzymania nagrody należy zachować wszystkie udzielone zgody i aktywny rachunek.

Po założeniu rachunku i spełnieniu wszystkich wymagań regulaminu, otrzymasz Open eVoucher Sodexo w formie 16-znakowego kodu. Można go wykorzystać na platformie openevoucher.sodexo.pl i będzie ważny do 24 lipca 2024 r.

Otrzymane premie nie podlegają opodatkowaniu, więc nie trzeba się z nich rozliczać.

Oferta Santander Banku

Omawiane promocje dotyczą założenia jednego z dwóch kont. Pierwsze z nich to Konto Jakie Chcę, które jest podstawowym rachunkiem osobistym.

Obsługa konta i karty wiąże się z comiesięczną opłatą w wysokości 14 zł. Aby jej uniknąć należy co miesiąc zapewnić wpływ na konto min. 500 zł i wykonać 1 transakcję kartą (także Google Pay/Apple Pay) lub Blikiem.

Korzystanie z bankomatów własnych Santander jest darmowe. Przy korzystaniu z obcych bankomatów ponosimy opłatę w wysokości 5 zł chyba, że używamy opcji wypłaty Blikiem – wtedy również wypłacamy bezpłatnie.

Atutem konta są nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe.

Dla klientów między 18 a 25 rokiem życia bank przygotował ofertę Konta Jakie Chcę dla Młodych. Korzystanie z niego jest darmowe nawet bez zapewnienia regularnych wpływów, podobnie jak korzystanie ze wszystkich bankomatów.

Aby uniknąć opłaty za kartę należy wykonać jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Dla klientów chcących korzystać z rachunku kategorii premium Santander Bank stworzył propozycję Konta Select. Wśród ofert konkurencji wyróżnia się bezpłatnymi przelewami natychmiastowymi Express Elixir.

Niestety posiadacze Konta Select nie mogą skorzystać ze zwrotu za płacenie rachunków, co skutkuje niższą premią.

Premia za rachunki oraz konto oszczędnościowe

Oferta zwrotu gotówki (moneyback) za płacenie rachunków przygotowana jest dla posiadaczy Konta Jakie Chcę. W ciągu roku można uzyskać zwrot 1% (maks. 300 zł) za rachunki za prąd, gaz, telefon i telewizję opłacane Kontem Jakie Chcę.

Więcej szczegółów na: https://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/

Po uzyskaniu dostępu do bankowości elektronicznej warto zapoznać się z ofertą Konta Max Oszczędnościowego z oprocentowaniem 8%. Skorzystać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci.

Santander Bank stara się cały czas zapewniać atrakcyjne promocje zachęcające nowe osoby do założenia konta. Ale nie zapomina przy tym o obecnych klientach.

Dobre warunki finansowe konta, premia gotówkowa do zgarnięcia, vouchery oraz wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym czynią ofertę Santander Banku jedną z ciekawszych na rynku.

bankradar.pl