Witaj w VeloBanku – edycja 1/2024 (650 zł premii)

Z początkiem lutego VeloBank odnawia promocję dedykowaną nowym klientom, w której za otwarcie rachunku aktywne posługiwanie się kartą i Blikiem uzyskać można aż 600 zł premii moneyback.

Bank deklaruje, że zwróci klientom 10% wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych w ciągu 6 kolejnych cykli rozliczeniowych. Maksymalnie w jednym cyklu można zdobyć 100 zł.

Ponadto za skorzystanie z programu poleceń bank oferuje dodatkowe 50 zł. W ofercie VeloBanku znajdziemy także Elastyczne Konto Oszczędnościowe i VeloSkarbonkę z oprocentowaniem:

  • Elastyczne Konto Oszczędnościowe – 7% w skali roku;
  • VeloSkarbonka – 6,5%.

Akcja specjalna „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2024” potrwa do 30 kwietnia 2024 r.

Kto może skorzystać z promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2024”?

Do udziału w promocji uprawnieni są nowi klienci, którzy w okresie od 31 grudnia 2022 r. do momentu przystąpienia do promocji nie posiadali rachunku osobistego w VeloBanku.

Warto mieć na uwadze, że posiadacze Konta Proste Zasady, które zostało otwarte w Getin Banku (poprzednik VeloBanku) i przekształcone w nowy rachunek, nie będą mogli skorzystać z oferty.

Dodatkowo regulamin wymaga od uczestników ukończenia 18 r. ż., posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych oraz statusu rezydenta.

Jak zdobyć bonus?

Pierwszym krokiem jaki należy wykonać najpóźniej do 30 kwietnia 2024 r. jest złożenie wniosku o otwarcie VeloKonta. Można równocześnie zawnioskować także o Elastyczne Konto Oszczędnościowe i VeloSkarbonkę.

Należy zaznaczyć, że zarówno VeloKonto jak i VeloSkarbonka należy otworzyć w tej samej relacji właścicielskiej. Co to oznacza w praktyce?

Jeśli zdecydujemy się na otwarcie indywidualnego VeloKonta, również VeloSkarbonka musi być indywidualna. W przypadku założenia wspólnego VeloKonta, VeloSkarbonka także musi być wspólna.

Warto pamiętać również o wyrażeniu wymaganych zgód marketingowych i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Aby zyskać dodatkowe 50 zł w programie poleceń należy wpisać we wniosku o konto kod polecenia, który można otrzymać od klienta banku i zrealizować wymagane warunki aktywności po założeniu rachunku.

Kolejnym krokiem na drodze do nagrody jest aktywne posługiwanie się kartą i/lub Blikiem w czasie wykonywania codziennych zakupów w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Bank zwróci nam 10% wartości zrealizowanych transakcji, maksymalnie 100 zł w jednym cyklu rozliczeniowym. Jako cykl rozliczeniowy rozumiany jest okres 30 kolejnych dni kalendarzowych.

Wyjaśnijmy jeszcze, co kryje się pod hasłem ”okres trwania promocji”. Jest to okres 180 dni, liczonych od dnia otwarcia / aktywacji VeloKonta (jeżeli wymagane było np. spotkanie z kurierem).

Powyższy okres dzielony jest na 6 trzydziestodniowych cykli rozliczeniowych, w czasie których naliczana jest premia moneyback.

Jeśli chodzi o transakcje Blikiem, można je wykonać w Internecie, a także w terminalach płatniczych, jako płatności bezgotówkowe. Bank nie zaliczy natomiast przelewów na telefon.

W przypadku transakcji bezgotówkowych, pod uwagę będzie brana każda operacja zrealizowana przy użyciu karty lub Blika. Oznacza to, że bank weźmie pod uwagę również płatności telefonem i transakcje wykonane w sklepach internetowych.

Do czasu otrzymania nagrody należy zachować otwarte VeloKonto, Velo Skarbonkę i wszystkie wyrażone zgody marketingowe.

Należny bonus w postaci premii moneyback zostanie przekazany na VeloSkarbonkę najpóźniej w ciągu dwóch dni roboczych od dnia zaksięgowania na VeloKoncie transakcji wykonanych w czasie trwania promocji.

Jak wspomniano wcześniej, maksymalnie do zyskania jest 600 zł, po 100 zł w każdym cyklu rozliczeniowym. Dodatkowo warto skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania 7% w skali roku na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym oraz 6,5% na VeloSkarbonce.

Najnowsza odsłona promocji zachęca prostymi warunkami i wysoką premią. Dodatkowo bank daje możliwość skorzystania z atrakcyjnego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym i VeloSkarbonce.

Krok po kroku do otrzymania premii

1 Do 30 kwietnia 2024 roku złóż wniosek o VeloKonto (opcjonalnie w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką).

  • wyraź zgody marketingowe oraz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych
2 Dokonuj płatności za pomocą karty i/lub Blika – bank nagrodzi Cię 10% moneybackiem za transakcje bezgotówkowe w punktach stacjonarnych oraz online.

Maksymalny zwrot wynosi 100 zł na jeden okres rozliczeniowy – obejmujący 30 kolejnych dni kalendarzowych.

💎 Bank wypłaci należną Ci nagrodę na VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni roboczych od daty zaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które wykonałeś podczas trwania promocji.

Maksymalnie możesz otrzymać 600 zł zwrotu (100 zł x 6 okresów rozliczeniowych).

Dodatkowe 50 zł możesz zyskać w ramach programu poleceń, po wpisaniu specjalnego kodu we wniosku.

bankradar.pl