Wiosenna promocja Konta 360° Junior

Bank Millenium proponuje nową akcję skierowaną do rodziców, zachęcającą do założenia Konta 360º Junior dla dziecka.

Wymagane warunki są bardzo proste do spełnienia i uzależnione od wieku pociechy. Do zgarnięcia jest bonus w wysokości 150 zł na eKarcie goodie. Akcja bonusowa „Wiosenna promocja Konta 360° Junior” potrwa do 31 maja 2023 r. lub do założenia 7 tys. kont.

Kto może skorzystać z akcji „Wiosenna promocja Konta 360° Junior”?

Do akcji może przystąpić każda pełnoletnia osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowe wymagania:

  • posiadanie konta osobistego w Millenium lub karty kredytowej wraz z dostępem do Millenetu lub aplikacji mobilnej;
  • polski numer telefonu do otrzymywania haseł SMS-owych;
  • wyrażenie zgody na przekazywanie drogą elektroniczną i telefoniczną informacji handlowych lub marketingowych.

Wcześniejsze posiadanie Konta 360º Junior wyklucza z udziału w promocji. Dla osób, które nie posiadają jeszcze konta w Millennium Banku, a chciałyby wziąć udział w akcji wymagane jest założenie konta Millennium 360º.

Jak zdobyć bonus?

Osoba nieposiadająca rachunku w pierwszej kolejności musi złożyć wniosek o otwarcie Konta 360º.

Klienci banku od razu przechodzą do kolejnego kroku, którym jest utworzenie dziecku Konta 360º Junior przez stronę internetową bankowość Millenet lub aplikację mobilną.

Termin upływa 31 maja 2023 r. Podczas składania wniosku konieczne jest zaakceptowanie regulaminu akcji i wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku drogą telefoniczną i elektroniczną.

Nowo otwarte konto dziecka należy zasilić kwotą minimum 150 zł.

Dziecko, które ukończyło 7 lat powinno dodatkowo:

  • aktywować aplikację mobilną banku;
  • wykonać przynajmniej 3 transakcje bezgotówkowe przy użyciu karty debetowej przypisanej do Konta 360º Junior, zbliżeniowo telefonem albo Blikiem.

Rodzic musi wyrazić w imieniu dziecka zgodę na kontakt marketingowy ze strony banku.

Za spełnienie tych warunków otrzymuje się premię w wysokości 100 zł na eKarcie goodie.

Aby podwyższyć premię o dodatkowe 50 zł należy do 30 czerwca 2023 r. złożyć w bankowości elektronicznej Millenet lub aplikacji mobilnej wniosek o świadczenie 500+ wypłacane w okresie od 1 czerwca 2023 r. do 31 maja 2024 r.

Nagroda w postaci eKarty goodie o wartości 100 zł lub 150 zł zostanie wysłana do 31 lipca 2023 r. w wiadomości SMS na ten numer telefonu, który jest wykorzystywany do przesyłania kodów autoryzacyjnych.

Co zrobić ze zdobytą eKartą goodie?

Otrzymany za pomocą SMS kod jest ważny przez 60 dni. Do tego czasu trzeba zainstalować aplikację Goodie oraz zaakceptować ”Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie”. Natomiast w samej w aplikacji należy wymienić kod na eKartę.

Aby to zrobić należy wejść w zakładkę Profil i wybrać opcję Użyj kodu. Następnie należy wprowadzić otrzymany kod do aktywacji eKarty oraz numer telefonu i potwierdzić operację kodem weryfikacyjnym otrzymanym od goodie SMS-em.

Aktywowana eKarta ma ważność 12 miesięcy od daty aktywacji w aplikacji. Można wykorzystać ją na zakupy internetowe i stacjonarne (przy użyciu płatności zbliżeniowych Google Pay i Apple Pay). Voucher jest ważny na terenie kraju.

Ważne informacje

Dla każdego dziecka można otworzyć tylko jedno Konto 360º Junior. W przypadku większej liczby kont, warunki należy spełnić dla każdego osobno.

Zarówno umowy jak i wyrażonych zgód nie można cofnąć do dnia otrzymania nagrody. W przypadku nie dotrzymania tego warunku traci się prawo do premii.

Bonus nie podlega opodatkowaniu, a co za tym idzie, nie wymaga rozliczenia z urzędem skarbowym.

Prowadzenie Konta 360º Junior jest darmowe. Opłaty za kartę w kwocie 4 zł można uniknąć po wykonaniu minimum 1 transakcji przy użyciu karty lub Blik-a. Dodatkowo korzystać można z nowoczesnej aplikacji mobilnej.

Rachunek Millennium Banku dla najmłodszych znajduje się w naszym rankingu kont dla dzieci i nastolatków – https://bankradar.pl/konto-dla-dziecka/

Bank zaoferował promocję z warunkami prostymi do spełnienia i atrakcyjną premią. Warto zapoznać się z regulaminem i nie zwlekać zbyt długo z podjęciem decyzji o założeniu konta dla pociechy.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl