400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360

Od dłuższego czasu Bank Millenium zachęca to utworzenia Konta Millenium 360° oferując wypłacaną w dwóch ratach premię i proste do spełnienia warunki. Tym razem do zgarnięcia jest 400 zł.

Promocja „400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360” potrwa do 31 maja 2023 r. lub do wyczerpania limitu 15 000 rachunków otwartych w promocji.

Oferowane przez Bank Millennium 400 zł nagrody może być powiększone nawet o 1050 zł:

 • założenie Konta Junior dla dziecka premiowane jest kwotą 150 zł;
 • dodatkowe 900 zł można otrzymać w promocji karty kredytowej.

Kto może wziąć udział w akcji „400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360”?

Aby wziąć udział w promocji konieczne jest ukończenie 18 lat, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i numer telefonu u polskiego operatora.

Z uczestnictwa w akcji wyklucza posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Millenium Bank po 1 stycznia 2020 r. Wymagane jest także posiadanie polskiego obywatelstwa, dowodu osobistego i numeru PESEL.

W regulaminie zawarto informację o tym, że korzystanie z promocji jest możliwe nawet wtedy, gdy korzysta się z innych produktów Banku Millenium. W tym również z konta technicznego, ponieważ nie jest ono rachunkiem oszczędnościowo – rozliczeniowym.

Jak zdobyć premię?

Pierwszy krok to złożenie wniosku o konto Millenium 360 z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej. Wniosek składa się na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin.

Należy pamiętać o wyrażeniu zgód na otrzymywanie od banku informacji handlowych lub marketingowych zarówno telefonicznie, jak i elektronicznie.

Dodatkowo konieczne jest wyrażenie zgody na świadczenie usługi ”Zwroty za zakupy” przez Millenium Goodie we współpracy z Bankiem Millenium„. Zgoda nie może być odwołana do końca trwania promocji.

Przed upływem 7 dni należy zasilić konto kwotą 1000 zł, ale nie musi być to wpływ jednorazowy. Do końca miesiąca następnego po tym, w którym otworzono należy wypełnić dwa warunki:

 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej Banku Millenium;
 • wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty lub Blik-a.

Pierwsza część premii w wysokości 100 zł trafi na konto w Banku Millenium do końca kolejnego miesiąca.

Czas na wykonanie kolejnego kroku przypada na drugi, trzeci i czwarty miesiąc po otwarciu rachunku. Wtedy to należy:

 • zasilić nowo utworzone konto kwotą minimum 1000 zł (może być w kilku wpływach);
 • wykonać co najmniej 5 transakcji bez gotówkowych przy użyciu karty lub kodu Blik;
 • chociaż raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Kolejna część premii (300 zł) trafi na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Banku Millenium do końca miesiąca następnego po tym, w którym skończy się czas wymaganych aktywności.

Warto wiedzieć, że podczas oceny warunków promocji bank nie bierze pod uwagę:
 • wypłat gotówki;
 • transakcji, które nie są zapłatą za towary lub usługi – również przelewy Blik na telefon;
 • transakcji związanych z udziałem w grach hazardowych;
 • transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii;
 • przelewów własnych między kontami w Millennium – przelewy z kont w innych bankach są uznawane.

Umowy oraz wszystkich wyrażonych zgód nie możesz wypowiedzieć do dnia wypłaty bonusu. W przypadku zakładania konta metodą na selfie niezbędne jest złożenie w oddziale banku wzoru podpisu. A także przedstawienia dokumentu tożsamości do końca sierpnia 2023 r. (dla kont utworzonych w kwietniu) lub do końca września 2023 r. (dla kont otwartych w maju).

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu, nie jest więc konieczne rozliczanie się z nich z urzędem skarbowym.

Konto osobiste Millennium Banku jest darmowe w prowadzeniu. Natomiast opłaty za kartę (5 zł dla klientów w wieku 18-26 lat lub 11 zł dla klientów, którzy ukończyli 26 lat) można uniknąć po wykonaniu odpowiednio 1 lub 5 transakcji bezgotówkowych Blik-iem lub kartą.

Klienci w wieku od 18 do 26 lat muszą pamiętać, że pomimo tego, że do zwolnienia z opłaty bank wymaga tylko jednej transakcji, to w regulaminie promocji zawarte jest, że trzeba wykonać ich 5.

Premia 400 zł to nie wszystko, co ma do zaoferowania bank. Skorzystać można również z bonusu 150 zł za Konto Junior i aż 900 zł w akcji dotyczącej karty MasterCard Impresja. Klienci Millennium mogą zdobywać też premie za polecanie produktów banku.

Warunki postawione przez bank nie należą do zbyt wymagających. Za samo założenie konta i aktywność w niedługim czasie, można zdobyć pierwszą premię 100 zł. Kolejny bonus otrzymamy za proste aktywności do wykonania w trzech kolejnych miesiącach.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl