Kartowy zawrót głowy (15000 zł do Biedronki)

Alior Bank przychodzi do klientów z ofertą kolejnego konkursu, którego celem jest promowanie Kantoru Walutowego.

Uczestnicy nagradzani są za aktywne korzystanie ze wspomnianej usługi. A osoba, której uda się zgromadzić największą ilość punktów zdobędzie główną nagrodę, wartą łącznie 15 tys. zł.

Laureaci z kolejnych miejsc również mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, a dodatkowo bank przygotował 3000 voucherów dla nowych klientów Kantoru Walutowego.

Konkurs prowadzony pod hasłem „Kartowy zawrót głowy” zakończy się 31 grudnia 2023 r.

Nagrody, które można zdobyć przeznaczone są dla najbardziej aktywnych klientów i tych, którzy dopiero rozpoczynają korzystanie z usługi Kantoru Walutowego. Lista przygotowanych nagród wygląda następująco:

1. miejsce – 15 tys. zł (3 x 5000 zł);
2. miejsce – 10 tys. zł (2 x 5000 zł);
3. miejsce – 5000 zł;
4. miejsce – 5000 zł;
miejsca od 5. do 134. – po 1000 zł.

Dodatkowo dla 3000 nowych klientów, którzy zarejestrują się w Kantorze Walutowym Alior Banku i spełnią wymagane warunki aktywności przygotowano e-vouchery o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Kto może skorzystać z promocji „Kartowy zawrót głowy”?

W przypadku bonusu dot. nowych klientów (50 zł do Biedronki) wymagane jest, by uczestnik był osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych.

Ponadto należy pamiętać, że umowa o korzystanie z Kantoru Walutowego dla Klientów Indywidualnych musi zostać zawarta w czasie trwania promocji.

Jeśli chodzi natomiast o uczestników konkursu, jedynym wymogiem jest posiadanie rachunku indywidualnego w Kantorze Alior Banku.

Jak zdobyć nagrody?

Nowi klienci powinni założyć konto w Kantorze Walutowym do 31 grudnia 2023 r. A następnie zrealizować warunki aktywności, które są niezbędne do ubiegania się o bonus 50 zł do Biedronki.

Nie warto zwlekać, ponieważ w tym przypadku ilość nagród jest ograniczona i otrzymać je może tylko pierwsze 3000 użytkowników.

Klienci, którzy mają już konto w Kantorze Walutowym mogą od razu przejść do kolejnego kroku, który również należy wykonać do 31 grudnia 2023 r. W tym czasie klient Alior Banku powinien:

 • zalogować się na swoje konto w Kantorze Walutowym za pośrednictwem strony internetowej,
 • wejść w zakładkę Konkursy i wybrać opcję Weź udział znajdującą się na kafelku konkursu ”Kartowy zawrót głowy”.

Zostaniemy przekierowani do strony z regulaminem konkursu. Po zapoznaniu się z nim należy go zaakceptować i ponownie wybrać opcję Weź udział.

Nowi klienci po zarejestrowaniu się w Kantorze Walutowym i założeniu tam konta powinni jak najszybciej:

 • zamówić kartę wielowalutową do rachunku
 • zrealizować min. 3 bezgotówkowe transakcje przy użyciu tejże karty
 • wykonać przynajmniej 1 transakcję wymiany walut w Kantorze Walutowym

Nagrody zdobędzie jedynie 3000 uczestników, którzy jako pierwsi zrealizują powyższe warunki. Nowi użytkownicy będą dodatkowo mieli szansę na zdobycie nagrody w ramach konkursu, który polega na zdobywaniu punktów do rankingu.

Do 31 grudnia 2023 r. należy aktywnie korzystać z Kantoru Walutowego, co oznacza:
 • realizowanie płatności przy użyciu karty wielowalutowej w PLN lub innej walucie;
 • wymianę walut w mobilnej aplikacji.

W przypadku transakcji kartą, każda płatność o wartości przynajmniej 5 jednostek danej waluty zrealizowana w sklepie internetowym nagradzana jest 5 punktami, a w sklepach stacjonarnych – 1 punktem.

Jeśli chodzi natomiast o wymianę walut, każda operacja o wartości przynajmniej 50 jednostek danej waluty powiększy pulę naszych punktów o 2.

Bank nie weźmie pod uwagę płatności wykonanych w punktach o określonych kodach MCC wymienionych w regulaminie (m. in. kasyna, przekazy pieniężne, brokerzy ubezpieczeniowi) i dodatkowo:

 • 4111 – usługi transportowe;
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne, wodne.
Aby ubiegać się o nagrodę w konkursie należy zgromadzić przynajmniej 20 punktów.

W sytuacji, w której do otrzymania nagrody zakwalifikowane zostaną dwie osoby (lub więcej) z taką samą liczbą punktów, o wyższym miejscu na liście zadecyduje ilość transakcji zrealizowanych przy użyciu karty wielowalutowej. Jeśli również będzie ona taka sama, o wygranej zdecyduje suma transakcji wymiany walut.

Do czasu otrzymania nagrody należy zachować aktywny rachunek w PLN w Kantorze Walutowym. Jeśli konto zostanie zamknięte, uczestnik bezpowrotnie utraci prawo do nagrody.

O zdobyciu nagrody dowiemy się z SMS-a, który bank wyśle na numer telefonu podany w Kantorze Walutowym do 31 stycznia 2024 r. W taki sam sposób przekazane zostaną e-vouchery do Biedronki (do 15 lutego 2024 r.).

Bon na zakupy ma formę ciągu cyfr, który należy podać kasjerowi lub samodzielnie wpisać na kasie samoobsługowej na etapie dokonywania płatności.

Nagrody dot. nowych klientów nie podlegają opodatkowaniu. Natomiast te, które można uzyskać w konkursie, już tak. Jednak Alior Bank zobowiązuje się uregulować podatek z własnych środków i dopełnić wszystkich formalności.

Krok po kroku do zdobycia nagrody

1 Najpóźniej do 31 grudnia 2023 roku załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku.
2 Do 31 grudnia 2023 roku:

 • zaloguj się do swojego Kantoru Walutowego >> wejdź w zakładkę Konkursy >> kliknij Weź udział na kafelku konkursu „Kartowy zawrót głowy”
 • zapoznaj się z regulaminem konkursu i zaakceptuj go klikając ponownie Weź udział
3 / 💎

Jeśli jesteś nowym klientem, to po założeniu konta w Kantorze Walutowym wykonaj następujące zadania:

 • zamów kartę wielowalutową
 • otrzymaną kartą wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe
 • dokonaj min. 1 transakcji wymiany walut w Kantorze Walutowym

Nagrodę (e-kod o wartości 50 zł) otrzyma tylko 3000 osób, które najszybciej zrealizują powyższe wymagania. 

Jeżeli jesteś już klientem Kantoru, możesz od razu przejść do głównego konkursu.

4 Również do 31 grudnia 2023 roku aktywnie korzystaj z Kantoru Walutowego, tj.:

 • dokonuj płatności w PLN lub w innej walucie kartą wielowalutową
 • za płatność opiewającą na min. 5 jednostek danej waluty w sklepach online otrzymasz 5 punktów
 • za płatność opiewającą na min. 5 jednostek danej waluty w sklepach stacjonarnych otrzymasz 1 punkt
 • wymieniaj walutę w aplikacji mobilnej
 • za każdą transakcję o wartości min. 50 jednostek otrzymasz 2 punkty

Musisz uzbierać minimum 20 punktów, aby móc w ogóle ubiegać się o nagrodę w konkursie.

Do momentu otrzymania nagrody nie możesz zamknąć rachunku PLN w Kantorze Walutowym. Jeżeli to zrobisz, stracisz prawo do otrzymania nagrody.

💎

Jeżeli znajdziesz się w gronie zdobywców nagród, bank poinformuje Cię o tym fakcie za pomocą wiadomości SMS do 31 stycznia 2024 roku.

Bony do Biedronki również otrzymasz za pomocą wiadomości SMS. Możesz się ich spodziewać najpóźniej do 15 lutego 2024 roku.

E-voucher do Biedronki ma formę ciągu cyfr. Aby z niego skorzystać, należy podczas dokonywania płatności podać go kasjerowi lub wpisać samodzielnie na kasie samoobsługowej.

bankradar.pl