Wybierz Konto 360° Junior i zyskaj 100 zł

Millennium Bank jest jedną z instytucji, która stara się jak najbardziej zachęcić rodziców do zakładania dzieciom rachunków.

Tym razem ponawia promocję dotyczącą Konta 360° Junior, w której do zdobycia jest 100 zł na eKarcie Goodie. Zdobycie bonusu nie wymaga wiele trudu, a zakres działań, jakie należy podjąć zależy od wieku naszej pociechy.

Akcja specjalna „Wybierz Konto 360° Junior i zyskaj 100 zł” planowo potrwa do 31 stycznia 2024 r. Jednak pula nagród wynosi 10 tys. kodów. I po jej wyczerpaniu, Millennium Bank może zdecydować o wcześniejszym zakończeniu akcji.

Kto może skorzystać z promocji „Wybierz Konto 360° Junior i zyskaj 100 zł”?

Do promocji może przystąpić osoba, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych i rachunek indywidualny w Millennium Banku lub kartę kredytową z dostępem do bankowości elektronicznej albo mobilnej aplikacji.

Regulamin wymaga także, by uczestnik posiadał numer telefonu zarejestrowany u krajowego operatora, na który dostarczane będą hasła SMS.

Niezbędne jest wyrażenie zgód na przekazywanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Warto wiedzieć, że o bonus nie może się ubiegać dziecko, które posiadało już Konto 360° Junior w Millennium Banku.

Regulamin zawiera informację o tym, że dla każdego dziecka można założyć jeden rachunek, a spełnienie wymaganych warunków aktywności będzie konieczne dla każdego konta osobno.

Jak zdobyć bonus?

Do 31 stycznia 2024 r. należy złożyć wniosek o konto Millennium 360° i zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku.

Warto mieć na uwadze, że jeśli zrealizujemy ten krok w listopadzie 2023 r., możemy uzyskać dla siebie premię w wysokości 500 zł.

Obecni klienci Millennium Banku mogą od razu przejść do kolejnego etapu, jakim jest otwarcie Konta 360° Junior dla dziecka w bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej do 31 stycznia 2024 r.

Podczas wnioskowania należy koniecznie zaakceptować regulamin akcji i dodatkowo sprawdzić, czy posiadamy wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Po otwarciu rachunku dla dziecka do 29 lutego 2024 r. należy zasilić go kwotą przynajmniej 150 zł. Dodatkowo w przypadku dzieci, które skończyły już 7 lat, należy:
 • aktywowanie mobilnej aplikacji;
 • zrealizowanie przynajmniej trzech bezgotówkowych transakcji przy użyciu karty debetowej wydanej do Konta 360o Junior, za pomocą Blika lub zbliżeniowo telefonem.

Ponadto rodzic w imieniu pociechy zobowiązany jest do wyrażenia zgody na kontakt marketingowy ze strony Millennium Banku.

Nagroda w postaci kodu aktywacyjnego do eKarty Goodie zostanie przekazana najpóźniej 31 marca 2024 r. w formie wiadomości SMS na ten sam numer telefonu, na który otrzymujemy autoryzacyjne kody.

Po otrzymaniu kodu mamy 60 dni na wykonanie następujących czynności:
 • pobranie aplikacji mobilnej Goodie na telefon;
 • zarejestrowanie się lub zalogowanie w aplikacji;
 • wprowadzenie kodu aktywacyjnego do eKarty i numeru telefonu w zakładce Profil → Użyj kodu;
 • potwierdzenie numeru telefonu przez wpisanie kodu weryfikacyjnego otrzymanego od Goodie w wiadomości SMS.

Osoby, które rejestrują się w aplikacji po raz pierwszy powinny szczegółowo zapoznać się, a następnie zaakceptować:

 • „Regulamin Kart podarunkowych dla Klientów goodie”
 • ”Regulamin wydawania i użytkowania kart podarunkowych goodie – bankowość przedsiębiorstw w Banku Millennium S.A.

Aktywowana karta będzie ważna przez okres 12 miesięcy. Można ją wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych (płatności zbliżeniowe Google Pay lub Apple Pay) jak i internetowych w Polsce.

Do momentu otrzymania nagrody Konto 360° Junior nie może zostać zamknięte, a umowa nie może być w trakcie wypowiedzenia. Należy także zachować wszystkie wyrażone zgody. W przeciwnym wypadku stracimy prawo do nagrody.

Bonus nie podlega opodatkowaniu i nie jest wymagane rozliczanie się z niego przed urzędem skarbowym.

Krok po kroku do zdobycia 100 zł premii

1 Do 31 stycznia 2024 roku złóż wniosek o otwarcie rachunku rodzica – Millennium 360° i podpisz umowę o prowadzenie tego rachunku.
2 Do 31 stycznia 2024 roku za pomocą bankowości internetowej Millenet lub aplikacji mobilnej otwórz swojemu dziecku Konto 360° Junior.

 • przeczytaj i zaakceptuj regulamin promocji
 • wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku Millennium

Do momentu wypłaty premii nie możesz zamknąć (ani złożyć wypowiedzenia umowy) Konta 360° Junior ani odwołać udzielonych zgód. Jeżeli to zrobisz, stracisz prawo do otrzymania nagrody.

3 Do 29 lutego 2024 roku zasil konto dziecka kwotą min. 150 zł.

Dodatkowo, jeśli Twoje dziecko ukończyło 7 lat, należy w tym terminie wykonać następujące zadania:

 • aktywować aplikację mobilną
 • wykonać min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową do Konta 360° Junior / Blikiem / zbliżeniowo telefonem

W imieniu swojego dziecka musisz także wyrazić zgody na kontakt marketingowy ze strony banku.

💎 Kod o wartości 100 zł na eKarcie Goodie trafi do Ciebie najpóźniej 31 marca 2024 r.

Nagrodę otrzymasz przez wiadomość SMS na numer telefonu, który służy Ci do autoryzacji transakcji w Banku Millennium.