Do 250 zł za otwarcie konta Mobi

ING Bank Śląski przygotował nową promocję dla klientów w przedziale wiekowym od 18 do 26 lat. Do zgarnięcia jest premia w wysokości 120 zł lub 250 zł za utworzenie Konta z Lwem Mobi i aktywne wykorzystywanie płatności kartą i Blikiem.

Oprócz tego można otworzyć konto oszczędnościowe, dla którego często pojawia się atrakcyjne oprocentowanie. Aby skorzystać z promocji należy otworzyć konto do 29 czerwca 2023 r.

Kto może skorzystać z promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi”?

Akcja skierowana jest do obywateli Polski posiadających numer telefonu komórkowego u krajowego operatora i pełną zdolność do czynności prawnych. Aby skorzystać z promocji należy mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 26 lat.

Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które między 1 stycznia 2022 r. a 30 marca 2023 r. były posiadaczami lub współposiadaczami jakiegokolwiek konto w ING Banku Śląskim.

Regulamin wyklucza również posiadaczy innych produktów banku oraz pełnomocników klientów banku.

Jak zdobyć bonusy?

Pierwszy warunek to otworzenie Konta Mobi z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO). Wniosek można złożyć na stronie internetowej ING Banku Śląskiego, a cały proces rejestracji przebiega zdalnie.

Przystępując do promocji należy wyrazić zgodę na elektroniczne otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych (również profilowanych).

Do 31 sierpnia 2023 r. konieczne jest wykonanie przynajmniej 10 transakcji bezgotówkowych o dowolnej wartości.

Liczą się zarówno płatności kartą i Blikiem, jak i te wykonane przy użyciu cyfrowego portfela (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay).

Po spełnieniu tych warunków bank nagrodzi Cię premią w wysokości 120 zł.

W celu zwiększenia bonusu do 250 zł konieczne jest spełnienie tych samych warunków oraz dodatkowo:

 • wykonanie przynajmniej 3 transakcji przy użyciu kodu Blik (wliczane są w to transakcje wymienione w poprzednich warunkach);
 • założenie powiązanego z kontem darmowego rachunku służącego do autooszczędzania Smart Saver.

Warunki dodatkowe należy spełnić do 31 sierpnia 2023 r. Trzeba pamiętać również o tym, aby na dzień 31 sierpnia 2023 r. saldo na rachunku Smart Saver wynosiło przynajmniej 30 zł.

Premię w wysokości 120 zł lub 250 zł, bank wypłaci na Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 września 2023 r.

Regulamin uwzględnia również dodatkowe szczegóły, o których trzeba pamiętać:

 • transakcje anulowane, zwrócone i wypłaty gotówki z bankomatu nie będą uwzględnianie w transakcjach promocyjnych;
 • kartę należy zamówić do 29 czerwca 2023 r.;
 • Konto Mobi i Otwarte Konto Oszczędnościowe muszą być aktywne do otrzymania nagrody – w razie zrezygnowania, z któregoś z produktów, premia przepada;
 • bonus nie podlega opodatkowaniu i nie jest konieczne rozliczenie się z niego.
Informacje o produktach biorących udział w promocji „Do 250 zł za otwarcie konta Mobi”

W proponowanej przez ING Bank Śląski akcji promocyjnej biorą udział produkty banku:

 • Konto Mobi;
 • usługa Smart Saver;
 • Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO).

Konto Mobi posiada funkcjonalność konta osobistego „dla dorosłych” przy jednoczesnym uwzględnieniu niższych opłat.

Posiadacz Konta Mobi unika kosztów utrzymania rachunku oraz – do ukończenia 26 roku życia – prowizji za posiadanie karty.

Jedyne o czym trzeba pamiętać to kontrolowanie liczby wypłat gotówki z bankomatów. Pierwsza wypłata gotówki przy użyciu bankomatu innego niż ING w miesiącu jest darmowa. Natomiast każda kolejna wiąże się z opłatą 2,50 zł.

Przy użyciu bankomatów własnych banku lub bankomatów Planet Cash, ta operacja jest bezpłatna.

Autooszczędzanie przy użyciu usługi Smart Saver jest metodą polegającą na zaokrąglaniu kwot transakcji i przekierowywaniu nadwyżki na konto oszczędnościowe. Do wyboru są dwie metody autooszczędzania:

 • od 1% do 10% od wartości transakcji;
 • zaokrąglenie kwoty do 5 zł lub 10 zł.

Zaletą Smart Saver jest darmowe prowadzenie i bezpłatne przelewy wewnętrzne. Korzystanie z oszczędności jest możliwe w każdej chwili, bez utraty odsetek.

Założenie pierwszego Otwartego Konta Oszczędnościowego bank nagrodzi podwyższonym oprocentowaniem w ramach promocji ”Bonus na start”.

Należy przy tym pamiętać, że ta akcja jest dostępna okresowo. I nie ma informacji na temat tego, jak długo bank będzie ją oferował.

bankradar.pl