Santander Bank promocja – Moc nagród z nowym kontem (880 zł premii)

Santander Bank Polska wystartował z nową akcją promocyjną, w której do zdobycia jest nawet 880 zł premii w kumulacji.

Większą część tej kwoty stanowi gotówka, ale dodatkowo zgarnąć można multivoucher o wartości 100 zł i 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

Aby otrzymać premię należy spełnić kilka prostych warunków. Oprócz premii bank oferuje możliwość zyskania 8% na Koncie Max Oszczędnościowym – nie trzeba robić nic oprócz wpłacenia pieniędzy.

Co możemy zyskać?

Pierwsza akcja ”Moc nagród z nowym kontem” trwa do 30 kwietnia 2023 r. Otrzymać można 300 zł w gotówce (wypłacane w trzech turach 70 zł + 160 zł + 70 zł) i dodatkowo 100 zł w formie Open eVouchera Sodexo.

Kolejna promocja to program poleceń. W tej akcji bank oferuje nagrody zarówno dla nowych jak i obecnych klientów. Wybierać można pomiędzy 4 biletami do kina Helios lub Cinema City albo 80 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach:

 • Biedronka;
 • Decathlon;
 • RTV EURO AGD;
 • Zalando.

W promocji ”Punkty na start”, która związana jest z programem Mastercard Bezcenne Chwile można otrzymać aż 8000 punktów, co jest równowartością 100 zł. Z tej oferty można skorzystać do 17 maja 2023 r.

Dodatkowo dla posiadaczy Konta Jakie Chcę będzie możliwy moneyback do 300 zł w ciągu roku. Wystarczy regulować rachunki domowe za pomocą swojego nowego konta.

Nagrody w tych promocjach to łącznie aż 880 zł, co jest niemałą sumą. Jako dodatek do premii gotówkowych Santander Bank Polska oferuje Konto Max Oszczędnościowe z oprocentowaniem 8% obowiązującym do 29 czerwca 2023 r. Warto pamiętać, że pieniądze należy wpłacić najpóźniej 9 czerwca 2023 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocje skierowane są do pełnoletnich obywateli Polski posiadających ważny dowód osobisty, mieszkających na terytorium kraju i posiadających pełną zdolność do czynności prawnych.

Z oferty wyłączone są osoby, które w okresie od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r. posiadały konto w Santander Bank Polska lub były współwłaścicielami.

Z promocji nie skorzystają też Ci, którzy po 1 kwietnia 2019 r. założyli Konto Jakie Chcę (również dla Młodych) w dowolnej promocji czy Konto Select.

Natomiast posiadanie innego produktu Santandera (konto firmowe lub karta kredytowa) nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak zdobyć nagrody?

Warunki określone przez Santander Bank Polska są bardzo przystępne i łatwo je spełnić.

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku przez internet w terminie do 30 kwietnia 2023 r. Dotyczy to kont:

 • Konto Jakie Chcę;
 • Konto Jakie Chcę dla Młodych;
 • Konto Select.

Wymagany jest dostęp do bankowości elektronicznej oraz zamówienie karty debetowej. Wypełniając wniosek należy pamiętać o podaniu adresu e-mail i numeru telefonu.

Dodatkowo konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, kontakty ze strony banku w celach marketingowych (zarówno drogą elektroniczną jak i telefoniczną), a także na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej.

Kolejny krok to zawarcie umowy o rachunek z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej w terminie do 10 maja 2023 r. Weryfikacja może odbyć się przy pomocy kuriera lub metodą ”na selfie”.

Tutaj dodatkowo można zgarnąć dodatkowy bonus w programie poleceń. Po otwarciu konta należy wpisać kod polecający w miejscu związanym z programem poleceń.

Przez cały maj 2023 r. należy zalogować się przynajmniej 5 razy do aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Pierwsze 70 zł za otworzenie rachunku i aktywność w maju wpłynie na ROR w Santander Bank Polska najpóźniej 30 czerwca 2023 r.

Następny etap dotyczy trzech kolejnych miesięcy: czerwca, lipca, sierpnia. W każdym z nich należy:

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę łącznie 300 zł (dla osób w wieku 18 – 25 lat) lub 1000 zł (po ukończeniu 26 lat);
 • co najmniej 5 razy wykonać płatność kartą w punkcie stacjonarnym lub przez internet;
 • zalogować się przynajmniej 5 razy do aplikacji mobilnej Santander mobile.
Druga część premii w wysokości 160 zł wpłynie na Konto Jakie Chcę do 30 września 2023 r.

W kolejnych dwóch miesiącach (wrzesień, październik) konieczne jest spełnienie warunków, które dotyczą otrzymania ostatniej już części nagrody.

W tym przypadku w każdym z tych miesięcy trzeba wykonać minimum po 5 przelewów przy użyciu aplikacji mobilnej Santander mobile. Do wyboru są następujące warianty:

 • przelew w PLN na rachunek obcy (np. opłaty);
 • przelew na telefon BLIK;
 • przelew do ZUS, urzędu skarbowego lub innego organu podatkowego.
Nagrodę w wysokości 70 zł otrzymasz do 30 listopada 2023 r. na Konto Jakie Chcę.

Po wykonaniu wszystkich zadań bank przewidział nagrodę dodatkową w postaci Open eVouchera Sodexo o wartości 100 zł.

Voucher zostanie dostarczony jako wiadomość w bankowości elektronicznej lub za pomocą SMS również do 30 listopada 2023 r.

Dodatkowo premię za otworzenie konta można powiększyć o bonus w postaci 4 biletów do kina Helios i Cinema City lub kartę podarunkową na kwotę 80 zł. Aby to zrobić należy założyć rachunek z kodem polecenia.

Warunki nie są trudne – do końca miesiąca kolejnego po tym, w którym nastąpiło zawarcie umowy należy wykonać transakcje kartą na kwotę min. 300 zł. Jako właściciel konta możliwe będzie uzyskanie kolejnych premii za polecanie go innym.

Dla nowych klientów nie posiadających dotąd karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile bank oferuje możliwość zdobycia 8000 punktów. Jest to równowartość 100 zł.

O czym jeszcze należy wiedzieć?

Najważniejszą kwestią jest wyrażenie zgody marketingowej zarówno na kontakt telefoniczny jak i drogą elektroniczną.

Jeśli jesteś studentem, zaznacz to na etapie wypełniania wniosku Konto Jakie Chcę dla Młodych. Dzięki temu będziesz dostawać informacje z banku na temat aktualnych naborów na stypendia.

W przypadku transakcji bezgotówkowych i płatności kartą, liczą się zarówno te stacjonarnie, jak i wykonane przez internet. Transakcje nie mogą być anulowane w ciągu 7 dni od daty wykonania.

Bank bierze pod uwagę datę zaksięgowania transakcji na koncie. Co oznacza w praktyce, że transakcje wykonane końcem miesiąca mogą być zaksięgowane dopiero na początku kolejnego.

Bank nie wlicza operacji wykonanych w bankomacie i wpłatomacie oraz transakcji przy użyciu Blika.

W regulaminie brak jest szczegółów na temat rodzaju wpływu na konto, a zatem uznany będzie wpływ z każdego źródła. Nie musi być jednorazowy, ale ważne jest, aby łącznie w danym miesiącu suma uznań wynosiła przynajmniej 1000 zł.

Należy pamiętać również o tym, że aby uzyskać poszczególne premie, konieczne jest wypełnienie warunków, które uprawniają do otrzymania poprzedniej premii.

Aby otrzymać nagrody, ROR musi być aktywny w dniu ich przekazania, a zgoda na marketing nie może zostać wycofana.

Voucher Sodexo na kwotę 100 zł będzie aktywny do 31 lipca 2024 r. w formie 16-cyfrowego kodu.

Konta osobiste Santander Banku

W przypadku Konta Jakie Chcę opłata za obsługę konta i karty wynosi 14 zł. Aby jej uniknąć należy w miesiącu zapewnić wpływ na konto min. 500 zł i wykonać co najmniej 1 transakcję przy użyciu karty, Google Pay, Apple Pay lub Blika.

Wypłaty z bankomatów dedykowanych są bezpłatne. Za używanie pozostałych maszyn zapłacimy 5 zł. Co istotne, z konta można wykonywać darmowe przelewy natychmiastowe bez limitu.

Dla klientów w przedziale wiekowym 18 – 25 lat bank przygotował Konto Jakie Chcę dla Młodych. W tym przypadku konto jest zupełnie darmowe (nawet bez regularnych wpływów).

Również korzystanie ze wszystkich bankomatów jest bezpłatne. Aby uniknąć opłaty za kartę należy wykonać jedną transakcję bezgotówkową o dowolnej wartości.

Dodatkowo dla posiadaczy Konta Jakie Chcę bank przygotował możliwość zwrotu 1% rachunków (prąd, gaz, telefon i telewizja). W ciągu roku uzyskać można nawet 300 zł.

Szczegóły tej promocji znajdziesz tutaj – https://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/

Konto Select dedykowane jest klientom o nieco większych wymaganiach. Wyróżnia się możliwością wykonywania darmowych natychmiastowych przelewów Express Elixir.

Wybierając Konto Select nie jest możliwe skorzystanie ze zwrotu za rachunki, co niestety obniża premię.

Po uzyskaniu dostępu do bankowości elektronicznej istnieje możliwość otworzenia konta oszczędnościowego na atrakcyjnych warunkach z oprocentowaniem 8%. Oferta obowiązuje do 29 czerwca 2023 r.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl