Załóż konto i zyskaj 500 zł premii (ING Bank Śląski)

ING Bank Śląski po raz kolejny proponuje klientom atrakcyjną promocję obejmującą rachunki indywidualne. W akcji specjalnej dotyczącej Kont z Lwem Direct oraz Mobi można uzyskać nawet 500 zł premii gotówkowej.

Najnowsza promocja banku ING „Załóż konto i zyskaj” potrwa do 27 czerwca 2024 r. Wysokość premii, jaką można zdobyć zależy od sposobu otwarcia rachunku i zrealizowanych warunków aktywności:

 • 150 zł za zgodę na przeprowadzenie weryfikacji behawioralnej i wpływ na konto w trzech kolejnych miesiącach;
 • 150 zł za zrealizowanie bezgotówkowych transakcji o łącznej wartości min. 1000 zł (w tym muszą się znaleźć 3 płatności Blikiem w Internecie) i zgromadzenie przynajmniej 300 zł na celu oszczędnościowym;
 • 200 zł za otwarcie konta z wykorzystaniem metody na selfie w mobilnej aplikacji bankowej Moje ING.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja została przygotowana dla nowych klientów banku posiadających polskie obywatelstwo, numer telefonu zarejestrowany u krajowego operatora i pełną zdolność do czynności prawnych.

Regulamin wyklucza z udziały osoby, które posiadały konto osobiste w ING Banku Śląskim w okresie od 31 grudnia 2022 r. do 28 marca 2024 r.

Z oferty nie skorzystają także współwłaściciele kont i pełnomocnicy do nich w wyżej wymienionych okresach oraz osoby pełniące te role w przypadku innych produktów z oferty bankowej.

Jak zdobyć bonusy?

Do 27 czerwca 2024 r. otwórz konto osobiste wraz z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO). Wyraź zgodę na otrzymywanie profilowanych informacji handlowych i marketing banku za pośrednictwem kanału elektronicznego.

W celu uzyskania maksymalnego bonusu (500 zł), konieczne jest otwarcie konta metodą na selfie w mobilnej aplikacji bankowej. Najpóźniej do 30 września 2024 r. należy:

 • wyrazić zgodę na przeprowadzenie weryfikacji behawioralnej;
 • zapewnić wpływy na konto w wysokości łącznej przynajmniej 1000 zł w trzech dowolnie wybranych miesiącach.

Bank nie weźmie pod uwagę:

 • wpłat własnych klienta zrealizowanych w placówkach bankowych i wpłatomatach
 • przelewów pochodzących z innych rachunków uczestnika promocji prowadzonych w ING Banku Śląskim

Pozostaje nam jedynie zrealizowanie przelewu z konta w innym banku lub poproszenie o pomoc kogoś zaufanego.

Za spełnienie powyższych warunków bank nagrodzi nas premią w wysokości 150 zł.

Aby mieć szansę na zdobycie kolejnych 150 zł, należy do 30 września 2024 r. dodatkowo:
 • zrealizować bezgotówkowe transakcje o łącznej wartości min. 1000 zł (przynajmniej trzy z nich muszą być wykonane Blikiem w Internecie) za pomocą karty lub portfela mobilnego (Google Pay/Apple Pay/Garmin Pay)
 • założyć minimum 1 cel oszczędnościowy na Otwartym Koncie Oszczędnościowym otwartym w promocji i dopilnować, by na dzień 30 września 2024 r. saldo na nim wynosiło przynajmniej 300 zł

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, bank weźmie pod uwagę te, wykonane w sklepach stacjonarnych, internetowych i przez telefon (poza wypłatami gotówki) za pomocą karty, Blika i portfela mobilnego.

Należy pamiętać o konieczności wykonania przynajmniej 3 transakcji Blikiem w sklepach internetowych.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by klient założył jednocześnie kilka celów oszczędnościowych. Istotne jest jednak, by suma ich sald na dzień 30 września 2024 r. wynosiła przynajmniej 300 zł.

Regulamin promocji nie określa dokładnie kwestii wpłat na cel oszczędnościowy. Pozwala to sądzić, że nawet jednorazowy przelew w kwocie 300 zł zostanie uznany i spełni warunki promocji.

Jak wspomniano wcześniej, ostateczna wysokość premii zależy od metody wykorzystanej do otwarcia konta. Zdobyty bonus bank przekaże na Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej 15 października 2024 r.

Do momentu wypłaty premii należy zachować aktywną kartę i otwarte konto osobiste oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Szczegółowe parametry OKO znajdziesz w naszym rankingu rachunków oszczędnościowych: https://bankradar.pl/ranking-kont-oszczednosciowych/

Krok po kroku do otrzymania 500 zł premii

1 Do 27 czerwca 2024 roku załóż konto osobiste wraz z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO).

Wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną.

Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus (500 zł), konto musisz założyć metodą na selfie w aplikacji mobilnej Moje ING.

2 Najpóźniej do 30 września 2024 r.:

 • w 3 dowolnie wybranych miesiącach zapewnij łączne wpływy na konto osobiste w wysokości min. 1 tys. zł
 • wyraź zgodę na weryfikację behawioralną

3 Jeśli chcesz otrzymać dodatkowe 150 zł premii, również do 30 września 2024 r. spełnij dodatkowo poniższe warunki:

 • wykonaj min. 3 płatności kartą / Blikiem / portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) w sklepach internetowych na łączną kwotę min. 1 tys. zł
 • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO i dopilnuj, aby na dzień 30 września 2024 r. na celu oszczędnościowym było min. 300 zł
💎 Premia wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe najpóźniej do 15 października 2024 r.
bankradar.pl