Zyskuję więcej – bo mogę (110 zł premii od mBanku)

Najnowsza promocja przygotowana przez mBank ma zachęcić nastolatków do współpracy i poznawania możliwości nowoczesnej bankowości. Dodatkowym atutem z pewnością będzie zyskanie praktycznych możliwości związanych z finansami.

Za zrealizowanie bardzo prostych warunków można zdobyć aż 110 zł w formie przelewu na konto. Akcja specjalna „Zyskuję więcej – bo mogę” organizowana przez mBank potrwa do 28 lutego 2024 r.

Kto może skorzystać z promocji „Zyskuję więcej – bo mogę”?

Promocja została przygotowana dla osób, które mieszczą się w przedziale wiekowym 13 – 18 lat.

Według regulaminu do akcji nie mogą przystąpić osoby, które po 1 stycznia 2020 r. posiadały (lub współposiadały) rachunek indywidualny lub oszczędnościowy w mBanku.

Jak zdobyć nagrodę?

W pierwszej kolejności do 28 lutego 2024 r. nastolatek powinien złożyć wniosek i podpisać z mBankiem umowę o prowadzenie eKonta możliwości z kartą debetową.

Konieczne będzie przygotowanie dokumentu potwierdzającego tożsamość (np. legitymacja szkolna) i wyrażenie zgody przez rodziców lub prawnych opiekunów. Umowę można zawrzeć w obecności kuriera lub bezpośrednio w jednej z placówek mBanku.

Kolejnym etapem jest realizacja warunków aktywności do końca następnego miesiąca po otwarciu rachunku. W tym czasie należy:
  • zrealizować przynajmniej 3 płatności telefonem;
  • wykonać minimum 3 przelewy na telefon Blik;
  • aktywować cel oszczędnościowy.

Jeśli chodzi o płatność telefonem, pod uwagę brane będą transakcje bezgotówkowe zrealizowane stacjonarnie w punktach handlowo-usługowych oraz przez Internet przy użyciu aplikacji Google Pay/Apple Pay, do których dodano wydaną do rachunku kartę. Bank uzna również płatności Blikiem zbliżeniowym.

Po spełnieniu każdego z wyżej wymienionych warunków bank przyznaje premię w wysokości 10 zł. Po zrealizowaniu wszystkich trzech, można liczyć również na wypłatę dodatkowego bonusu 80 zł. Nietrudno policzyć, że maksymalnie można zdobyć 110 zł.

Należy również zadbać o to, by w ostatnim dniu miesiąca następującego po tym, w którym otwarto eKonto możliwości saldo na założonym celu oszczędnościowym wynosiło minimum 20 zł.

Nagrodę bank przekaże na eKonto możliwości najpóźniej do końca drugiego miesiąca, który następuje po miesiącu założenia rachunku. Przeanalizujmy to na konkretnym przykładzie.

Jeśli otworzymy rachunek w październiku, czas na realizację wymaganych warunków aktywności upływa z końcem listopada. A sama nagroda trafi na eKonto możliwości najpóźniej 31 grudnia 2023 r.

Warto wiedzieć, że premia nie podlega opodatkowaniu i nie trzeba się z niej rozliczać.

eKonto możliwości i rachunek Moje cele

eKonto możliwości jest darmowym rachunkiem, który oferuje dodatkowo bezpłatną kartę i korzystanie z bankomatów krajowych.

Konto na pewno sprawdzi się w przypadku osób, które cenią nowoczesne rozwiązania. Ponieważ mBank daje możliwość korzystania z bardzo ciekawej aplikacji mobilnej, bankowości elektronicznej i przydatnych form płatności (Apple Pay, Google Pay).

Co ciekawe, eKonto możliwości może być dobrym wyborem dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z mobilnym zarządzaniem finansami. A to ze względu na dostępny samouczek i proste zasady obowiązujące posiadaczy.

Niestety w tym przypadku nie znajdziemy ani dobrej oferty oszczędnościowej, ani karty wielowalutowej, która dostępna jest dla innych rachunków.

W przypadku rachunku Moje Cele możemy liczyć na promocyjne oprocentowanie 7%, z którego jednak mogą skorzystać tylko klienci pełnoletni. Osoby niepełnoletnie również mają dostęp do konta Moje Cele, jednak obowiązywać je będzie standardowa stawka, która jest niestety znacznie niższa.

Podwyższone oprocentowanie obowiązuje przez okres trzech miesięcy i obejmuje środki do 50 tys. zł.

Nie da się ukryć, że nowa promocja przygotowana przez mBank zachęca banalnie prostymi warunkami i niezłą premią. W tym przypadku nie warto długo się zastanawiać, ponieważ druga taka okazja może się nie trafić.

Taka akcja jest też doskonałą okazją dla rodziców, którzy chcieliby porozmawiać z nastolatkami o możliwościach nowoczesnej bankowości i wprowadzić ich w świat zarządzania finansami.

Krok po kroku do otrzymania 110 zł premii

1 Do 28 lutego 2024 roku złóż wniosek o eKonto możliwości wraz z kartą debetową i zawrzyj z bankiem umowę o te produkty.
2 Upewnij się, aby do końca miesiąca następującego po tym, w którym otwarto eKonto możliwości, nastolatek wykonał następujące zadania:

  • wykonał min. 3 płatności telefonem
  • zlecił przynajmniej 3 przelewy na telefon Blik
  • aktywował cel oszczędnościowy
3 Upewnij się, aby saldo założonego celu oszczędnościowego w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta możliwości wynosiło min. 20 zł.
💎 Bank wypłaci nagrodę na eKonto możliwości do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym konto zostało otwarte.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl