Zyskaj do 500 zł z kontem w Santander Banku

Najnowszy pakiet promocji przygotowanych przez Santander Bank Polska daje klientom możliwość zdobycia nawet 950 zł.

Mimo, że aktywność na rachunku wymagana jest przez okres aż czterech miesięcy, warunki, jakie należy spełnić są bardzo proste. Dodatkowo zamawiając kartę kredytową Santander można liczyć na kolejne bonusy.

Akcja specjalna pod hasłem „Zyskaj do 500 zł z kontem” potrwa do 30 listopada 2023 r., natomiast promocja dotycząca Kantoru Santandera planowo ma zakończyć się 31 grudnia 2023 r.

Istnieje jednak możliwość jej wcześniejszego zakończenia, jeśli wyczerpie się pula 1000 premii.

Nie po raz pierwszy Santander Bank Polska stara się hojnie wynagrodzić swoich klientów, zarówno nowych, jak i obecnych. W najnowszym pakiecie promocji znajdziemy:

 1. Promocję „Zyskaj do 500 zł z kontem”, w której do zdobycia jest 500 zł premii gotówkowej podzielonej na trzy części (150 zł + 150 zł + 200 zł).
 2. Akcję ”50 zł z Kantorem Santander”, gdzie zyskać można 50 zł.
 3. Program poleceń dla nowych i obecnych klientów, w którym można wybrać nagrodę. 100 zł na karcie podarunkowej (do wykorzystania w Biedronce, Decathlonie, RTV EURO AGD lub Zalando) albo 4 bilety do kina sieci Helios/Cinema City.
 4. Zwrot do 300 zł w ciągu roku za opłacanie domowych rachunków z nowo otwartego Konta Santander.
 5. Konkurs przygotowany dla osób posiadających kartę Visa Dopasowana, w którym można ubiegać się o nagrody w różnej wysokości (maks. 1000 zł).
 6. Bonus 150 zł dla rodziny za otwarcie konta dla dziecka lub nastolatka.
 7. Premie za korzystanie z karty kredytowej.

Jak widać, łączna suma nagród to aż 950 zł. Oczywiście dodatkowo można liczyć na bonus za konto dla osoby nieletniej i kartę kredytową. Nie zapominajmy także o szansie na zdobycie nagród w konkursie.

Kto może wziąć udział w promocji „Zyskaj do 500 zł z kontem”?

Z promocji mogą skorzystać pełnoletnie osoby mieszkające na terenie Polski i posiadające ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych.

Niestety, udziału nie wezmą posiadacze (współposiadacze) rachunku osobistego w Santander Banku po 1 stycznia 2021 r.

Co ciekawe, regulamin nie wyklucza z udziału w promocji posiadaczy innych produktów z oferty banku (np. karty kredytowej).

Jak zdobyć bonusy?

Do 30 listopada 2023 r. należy złożyć wniosek o jeden z poniższych rachunków z dostępem do bankowości elektronicznej:

Do rachunku należy zamówić kartę debetową Visa Dopasowana. Konieczne będzie również podanie adresu mailowego i numeru telefonu. Studenci powinni zaznaczyć swój status w wyznaczonym miejscu we wniosku.

Oczywiście, wymagane jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i kontakt ze strony banku w celach marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną oraz na elektroniczne przesyłanie korespondencji.

Osoby, które chciałyby uzyskać dodatkową premię za program poleceń powinny po otwarciu rachunku wpisać kod polecenia w odpowiedniej rubryce i pamiętać o zrealizowaniu wymaganych warunków aktywności.

Umowę o rachunek z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej należy zawrzeć najpóźniej 10 grudnia 2023 r. metodą ”na selfie” lub podczas wizyty kuriera.

Po otwarciu rachunku z kartą warto dać sobie szansę na zyskanie premii gotówkowych o różnej wartości (maks. 500 zł).

Kolejny etap polega na realizowaniu warunków aktywności w grudniu 2023 r. i styczniu 2024 r. Uczestnicy muszą w tym czasie:
 • zrealizować płatności kartą/Blikiem w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych o łącznej wartości min. 300 zł;
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, pod uwagę brana będzie data zaksięgowania ich na rachunku. Nie warto więc zwlekać do końca miesiąca, ponieważ wtedy mogą one zostać rozliczone dopiero z początkiem kolejnego.

Należy mieć także na uwadze to, że przelewy na telefon nie są zaliczane do transakcji wykonanych Blikiem.

Otrzymanie każdej cząstkowej premii jest możliwe tylko wtedy, gdy zostaną spełnione warunki uprawniające do przyznania poprzedniej. Oznacza to, że jeśli nie zrealizujemy wymaganych warunków np. w grudniu, stracimy szansę na kolejne nagrody.

Bonus w wysokości 150 zł za otwarcie konta i aktywność w grudniu i styczniu trafi na nasz rachunek najpóźniej 29 lutego 2024 r.

Do momentu wypłaty premii (tej i wszystkich innych) konto musi pozostać aktywne, a wszystkie wyrażone zgody marketingowe zachowane.

Jeśli chcemy uzyskać dodatkowy bonus w wysokości 50 zł, należy do 31 grudnia 2023 r. otworzyć Konto24 Walutowe. A także przeprowadzić transakcję wymiany walut o wartości przynajmniej 50 jednostek EUR/USD/GBP/CHF za pośrednictwem Kantoru Santandera.

Spełniając wymagane warunki w listopadzie, bonus w wysokości 50 zł zostanie przekazany na konto do 31 grudnia 2023 r. Jeśli natomiast wywiążemy się z zadań w późniejszym terminie, nagroda trafi do nas do 31 stycznia 2024 r.

Następnym etapem jest realizacja warunków aktywności w lutym i marcu 2024 r. W tym okresie należy:
 • zapewnić wpływ na rachunek na łączną kwotę min. 1000 zł (dla osób, które skończyły 26 lat);
 • wykonać transakcje kartą/Blikiem w punktach stacjonarnych lub przez Internet o łącznej wartości min. 300 zł;
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Warunku dot. wpływów nie sprecyzowano w regulaminie, dzięki czemu można wnioskować, że bank uzna każdy wpływ na rachunek.

Warto również pamiętać, że wpływ nie musi być jednorazowy. Ważne, by w danym miesiącu suma uznań na koncie wynosiła min. 1000 zł.

Po spełnieniu warunków uprawniających do przyznania pierwszej i drugiej nagrody mamy szansę na zyskanie kolejnego bonusu w wysokości 200 zł po wykonaniu przynajmniej 10 transakcji kartą/Blikiem w okresie od grudnia 2023 r. do marca 2024 r. (w każdym z tych miesięcy).

Druga i trzecia część premii (150 zł i 200 zł) trafią na Konto Santander do 30 kwietnia 2024 r. Dodatkowo opłacając rachunki domowe z konta osobistego w Santander Banku możemy liczyć na zwrot nawet 300 zł w ciągu roku.

Na koniec wspomnijmy również o tym, że zdobyte nagrody można powiększyć, jeśli zdecydujemy się na zamówienie karty kredytowej. Santander Bank oferuje aż trzy promocje:
 • 600 zł premii moneyback za aktywne korzystanie z karty kredytowej Visa przez okres dwunastu miesięcy;
 • 24000 punktów (równowartość 300 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile (dla posiadaczy karty Mastercard);
 • 300 zł do wykorzystania na Allegro lub w Biedronce (dla klientów Visa i Mastercard) – akcja trwa do 20 listopada 2023 r.

Osoby, które nie korzystają jeszcze z programu Mastercard Bezcenne chwile mogą dodatkowo zdobyć voucher i punkty powitalne. Nagrody nie podlegają opodatkowaniu i nie trzeba się z nich rozliczać.

Krok po kroku do otrzymania 950 zł premii

1 Do 30 listopada 2023 roku złóż wniosek o jeden z poniższych rachunków wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

 • Konto Santander
 • Konto Santander dla studenta
 • Konto Santander Max
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
 • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej
2 Do 10 grudnia 2023 roku zawrzyj z bankiem umowę o wybrane konto wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.
3 / 💎 W grudniu 2023 roku i styczniu 2024 roku wykonaj następujące aktywności:

 • wykonaj płatności kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub online na min. 300 zł
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

150 zł premii za otwarcie rachunku i aktywność w grudniu oraz styczniu otrzymasz na swoje konto w Santanderze do 29 lutego 2024 r.

4 / 💎

Do 31 grudnia 2023 r.:

 • otwórz Konto24 Walutowe
 • wykonaj transakcję wymiany walut na min. 50 jednostek EUR/USD/GBP/CHF za pośrednictwem Kantoru Santander

Jeśli warunki spełnisz w listopadzie, 50 zł premii otrzymasz na swoje konto w Santanderze do 31 grudnia. Jeżeli wymogi spełnisz później, nagroda trafi do Ciebie najpóźniej 31 stycznia 2024 r.

5 / 💎
W każdym z 2 kolejnych miesięcy (luty i marzec 2024 r.) wykonaj następujące aktywności:

 • zapewnij łączny wpływ na konto w wysokości min. 1 tys. zł (osoby poniżej 26 lat są z tego warunku zwolnione)
 • wykonaj płatności kartą lub Blikiem w punktach stacjonarnych lub online na min. 300 zł łącznie
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

Za wykonanie tego zadania otrzymasz 150 zł premii. Nagroda zasili Twoje konto w Santanderze do 30 kwietnia 2024 r.

6 / 💎 200 zł premii możesz dobyć pod warunkiem, że w każdym z miesięcy od grudnia 2023 r. do marca 2024 r. wykonasz min. 10 transakcji kartą lub Blikiem.

Bonus za spełnienie tych warunków otrzymasz do 30 kwietnia 2024 roku.

7 / 💎
Opłacaj rachunki ze swojego konta w Santanderze i zyskaj 300 zł zwrotu w ciągu roku – https://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/
8 / 💎
Dodatkowe bonusy:

 • 100 zł w programie poleceń – po otwarciu konta wpisz kod polecenia w rubryce dot. z programu poleceń
bankradar.pl