Zyskaj do 3000 zł z Kontem Mój Biznes

Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na współpracę z Bankiem Millennium mają szansę na zgarnięcie całkiem niezłej premii i zyskania dwuletniego zwolnienia z opłaty związanej z prowadzeniem rachunku.

Jedyne co trzeba zrobić, to aktywnie korzystać z rachunku, a więc realizować przelewy do ZUS czy bezgotówkowe transakcje na stacjach paliw.

Dodatkowe nagrody zgarnąć można otwierając firmę przy pomocy banku, korzystając z leasingu, terminala płatniczego czy oferty kredytowej dla przedsiębiorców.

Promocję „Zyskaj do 3000 zł z Kontem Mój Biznes” organizuje Bank Millennium. Ale osiągnięcie maksymalnej nagrody (3000 zł) wymaga podpisania umów o dodatkowe produkty z firmami współpracującymi z bankiem.

Planowo promocja ma trwać do 30 listopada 2023 r. Jednak bank zastrzega, że może zakończyć ją wcześniej, jeżeli wyczerpana zostanie pula 6000 rachunków, które można otworzyć podczas jej trwania.

Równolegle prowadzona akcja specjalna „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia” potrwa do odwołania, co oznacza, że może zostać zakończona w dowolnym momencie.

Sumarycznie uzyskać można 3000 zł, które podzielone jest na kilka premii cząstkowych:
 • 400 zł za otwarcie przedsiębiorstwa z kontem;
 • 600 zł za realizowanie bezgotówkowych transakcji na stacjach paliw (8%, maksymalnie 120 zł w miesiącu przez okres 5 miesięcy);
 • 200 zł za realizację przelewów do ZUS (40 zł za każdy z pięciu miesięcy);
 • 600 zł za skorzystanie z oferty Millennium Leasing i podpisanie umowy na kwotę min. 30 tys. zł;
 • 600 zł za podpisanie umowy o nieodnawialny kredyt firmowy na kwotę przynajmniej 30 tys. zł;
 • 600 zł za zawarcie trójstronnej umowy z Millennium Bankiem i firmą PayTel o terminal płatniczy.

Nietrudno domyślić się, że osoby, które mają już zarejestrowaną działalność otrzymają bonus pomniejszony o 400 zł (maks. 2600 zł).

Przedsiębiorcy decydujący się na podjęcie współpracy z Millennium Bankiem zostają z automatu objęci promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia” polegającą na zwolnieniu z opłaty przez okres 24 miesięcy za:

 • prowadzenie firmowego konta;
 • prowadzenie kont walutowych w EUR, USD, GBP, CHF;
 • firmowe karty kredytowe.

Podpisując umowę przykładowo 29 września zyskujemy zwolnienie z prowizji za prowadzenie rachunku od 1 października 2023 r. do 30 września 2025 r. i nie musimy martwić się spełnianiem warunków, pozwalających na uniknięcie opłaty.

Kto może przystąpić do promocji?

Akcja specjalna została przygotowana z myślą o obecnych i przyszłych przedsiębiorcach będących osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEIDG.

Warto mieć na uwadze, że wykluczeni są przedsiębiorcy, którzy posiadali konto firmowe w Millennium Banku w okresie od 1 stycznia 2020 r. do momentu przystąpienia do promocji.

Z kolei w przypadku akcji „Zyskaj z kontem dla Biznesu – edycja trzecia” udziału nie wezmą ci przedsiębiorcy, którzy od 1 kwietnia 2022 r. do 31 marca 2023 r. posiadali w Millennium Banku jakikolwiek rachunek rozliczeniowy dla klientów firmowych.

Jak zdobyć nagrodę w promocji „Zyskaj do 3000 zł z Kontem Mój Biznes”?

Do 30 listopada 2023 r. otwórz konto firmowe Millennium Bank – Mój Biznes. Cały czas należy pamiętać o limitowanej ilość rachunków, które można otworzyć w ramach akcji.

Zakładając konto koniecznie trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie od Millennium Banku i jego partnerów informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną.

Zgodę należy zachować do czasu wypłaty ostatniej premii, podobnie jak aktywne Konto Mój Biznes. Rezygnując z usług banku przedwcześnie pozbawiamy się szansy na nagrodę.

Zakładając przedsiębiorstwo z Kontem Mój Biznes mamy szansę na uzyskanie dodatkowych 400 zł premii. Należy pamiętać, że niekiedy czas potrzebny do otwarcia firmy z rachunkiem może wynosić nawet 3 – 4 dni robocze.

Dla przedsiębiorców posiadających zarejestrowaną działalność, bonus zostanie oczywiście odpowiednio pomniejszony. Ale mogą oni ubiegać się o premie za aktywność i korzystanie z produktów dodatkowych (maksymalnie 2600 zł).

Kolejnym krokiem jest aktywacja mobilnej aplikacji banku, na którą mamy czas do końca miesiąca kalendarzowego po założeniu Konta Mój Biznes.

Następny etap obejmuje okres pięciu kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku. W każdym z nich należy:
 • zapewnić wpływ na rachunek w wysokości łącznej min. 1000 zł;
 • zrealizować przelewy do ZUS przy użyciu specjalnej formatki w bankowości elektronicznej Millenet lub w mobilnej aplikacji (uzyskać można 40 zł miesięcznie);
 • realizować płatności kartą debetową Millennium Visa Mój Biznes na stacjach paliw (bank przyzna zwrot 8% poniesionych kosztów, maksymalnie 120 zł w miesiącu).

Należy pamiętać o tym, że bank przyzna premię tylko wtedy, gdy zapewnisz wymagany wpływ na konto. Pod uwagę wzięte zostaną transakcje zrealizowane w punktach z następującymi kodami MCC:

 • 5541 – stacje serwisowe sprzedające paliwo;
 • 5542 – samoobsługowe stacje benzynowe;
 • 5983 – stacje benzynowe sprzedające olej opałowy, drewno, węgiel i benzynę.

W przypadku wpływów należy pamiętać o tym, by zapewniać je w każdym z pięciu miesięcy.

Przykładowo: Osoby, które zawarły umowę o prowadzenie rachunku w październiku muszą zadbać, by wpływ odnotowany był w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i marcu.

Bank nie uzna wpływów pochodzących z innych rachunków własnych prowadzonych w Millennium Banku lub innych bankach.

Klienci, którzy chcieliby mieć szansę na zdobycie kolejnych premii po 600 zł powinni dodatkowo:
 • do 30 czerwca 2024 r. zawrzeć w placówce Millennium Banku umowę o terminal płatniczy i do końca czerwca 2024 r. zapewnić wpływy z terminala na rachunek w wysokości przynajmniej 1000 zł;
 • do 31 maja 2024 r. zawrzeć umowę z Millennium Leasing o wartości przynajmniej 30 tys. zł;
 • do 30 czerwca 2024 r. skorzystać z oferty kredytowej i zaciągnąć kredyt nieodnawialny na kwotę min. 30 tys. zł.

Bonus za aktywne korzystanie z konta w danym miesiącu bank przekaże przed końcem kolejnego miesiąca.

Przedsiębiorcy, którzy razem z kontem otworzyli firmę otrzymają bonus do 30 czerwca 2024 r. Nagrody za skorzystanie z umowy leasingowej, kredytu i terminala bank wypłaci najpóźniej 31 sierpnia 2024 r.

Premie stanowią przychód firmy i oczywiście należy rozliczyć się z nich według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Nie da się ukryć, że koszty związane z utrzymaniem firmy stale rosną. A zmiany podatkowe sprawiają, że banki coraz bardziej starają się zachęcić nowych klientów do podjęcia współpracy.

Na pewno wielu przedsiębiorców zwróci uwagę na fakt, że premia, którą można uzyskać należy do naprawdę wysokich. A bonus za otwarcie przedsiębiorstwa wraz z kontem firmowym Millennium Banku stanowi dodatkową zachętę.

Krok po kroku do otrzymania premii

1

Do 30 listopada 2023 roku otwórz Konto Mój Biznes.

 • wyraź niezbędne zgody marketingowe
2 Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta aktywuj aplikację mobilną banku.
💎 Jeżeli założysz firmę wraz z Kontem Mój Biznes otrzymasz dodatkowe 400 zł premii.

Jeżeli masz już zarejestrowaną działalność nadal możesz ubiegać się o pozostałe nagrody (2600 zł).

3 W każdym z 5 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta:

 • zapewnij wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 1 tys. zł (warunek konieczny do otrzymania jakiejkolwiek premii!)
 • realizuj przelewy do ZUS za pomocą Millenetu lub aplikacji mobilnej – max. premia 40 zł miesięcznie (200 zł łącznie)
 • płać kartą debetową na stacjach paliw – bank zwróci Ci 8% wydatków – max. premia 120 zł miesięcznie (600 zł łącznie)
4

Aby otrzymać kolejne premie 3 x 600 zł, wykonaj następujące zadania:

 • do 30 czerwca 2024 roku roku zawrzyj z bankiem umowę o terminal płatniczy i zapewnij wpływ na konto z tytułu rozliczeń na terminalu w wysokości min. 1 tys. zł (600 zł premii)
 • do 31 maja 2024 roku zawrzyj z bankiem umowę leasingową o wartości min. 30 tys. zł (600 zł premii)
 • do 30 czerwca 2024 roku zawrzyj z bankiem umowę o kredyt nieodnawialny na min. 30 tys. zł (600 zł premii)
💎

Kolejne premie za aktywność na rachunku w danym miesiącu otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

Jeżeli wraz z kontem założyłeś również firmę, nagrodę z tego tytułu otrzymasz do 30 czerwca 2024 roku.

Premie za skorzystanie z terminala / umowę leasingową / zaciągnięcie kredytu otrzymasz do 31 sierpnia 2024 roku.

bankradar.pl