Zyskaj 300 zł z kontem Santander

Po raz kolejny Santander Bank przychodzi z pakietem promocji, w którym do uzyskania jest łącznie nawet 900 zł premii.

Dodatkowo warunki, które należy spełnić nie należą do trudnych. Tym razem Santander Bank Polska znacznie skraca okres karencji, co z pewnością docenią łowcy okazji.

Zarówno promocja ”Zyskaj 300 zł z kontem”, jak i pozostałe akcje organizowane są przez Santander Bank Polska. Skorzystać mogą nie tylko nowi, ale także obecni klienci.

Obecnie dostępny pakiet promocji obejmuje:

Zyskaj 300 zł z kontem”, w której zyskać można 300 zł w formie premii gotówkowej wypłaconej w dwóch częściach (100 zł i 200 zł) – potrwa do 31 października 2023 r.;

Możesz więcej z kartą Mastercard”, która bezpośrednio związana jest z programem Mastercard Bezcenne Chwile i daje możliwość zdobycia 16 tys. punktów (równowartość 200 zł).

Ta akcja potrwa do 31 października 2023 r., jednak trzeba mieć na uwadze, że ilość nagród jest ograniczona do 2000 kodów Mastercard.

Nagrody przyznawane są według kolejności otwartych rachunków, co może skutkować przedwczesnym zakończeniem akcji;

Program poleceń dla nowych i obecnych klientów, w którym do zdobycia jest 100 zł w formie karty podarunkowej do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Helios/Cinema City;

Zwrot do 300 zł w ciągu roku za opłacanie domowych rachunków z nowo otwartego konta (dla posiadaczy Konta Jakie Chcę);

Kod promocyjny do wykorzystania na kurs języka angielskiego na platformie eTutor dla studentów – ilość nagród ograniczona do 2000.

Jak więc widać, łącznie można uzyskać aż 900 zł premii, co jest aktualnie największym bonusem obejmującym ROR-y.

Kto może wziąć udział w promocji?

Warunków, które należy spełnić, by móc skorzystać z promocji jest kilka.

Przede wszystkim wymagane jest by uczestnik był osobą pełnoletnią posiadającą ważny dowód osobisty, pełną zdolność do czynności prawnych, polskie obywatelstwo i adres zamieszkania na terenie Polski.

Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które po 1 stycznia 2021 r. posiadały (współposiadały) konto osobiste w Santander Bank Polska.

Co ciekawe, tym razem wykluczeniem nie są objęci ci, którzy po 1 kwietnia 2019 r. otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych lub Konto Select korzystając z jakiejkolwiek promocji.

Z udziału nie wyklucza także posiadanie innego produktu z oferty Santander Banku (np. konto firmowe czy karta kredytowa.

W przypadku ubiegania się o kurs języka angielskiego wymagane jest, by uczestnik posiadał status studenta i mieścił się w przedziale wiekowym 18 – 26 lat.

Dodatkowym wymogiem jest nie posiadanie rachunku osobistego w Santander Banku od 1 września 2022 r. (również jako współposiadacz).

O kod promocyjny na kurs nie będą mogły ubiegać się także te osoby, które skorzystały z dowolnej promocji i założyły Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych lub Konto Select po 1 kwietnia 2019 r.

Jak zdobyć nagrodę?

Pierwszym krokiem, jaki należy podjąć do 31 października 2023 r. jest złożenie przez Internet wniosku o Konto Santander lub Konto Santander dla studenta z dostępem do bankowości elektronicznej i zamówienie do niego karty debetowej.

Organizator promocji wymaga podania adresu mailowego i numeru telefonu. Dodatkowo studenci powinni określić swój status zaznaczając pole ”Tak, jestem studentem”.

Kolejnym wymogiem stawianym przez organizatora jest wyrażenie zgody na:

 • przetwarzanie danych osobowych,
 • telefoniczny i elektroniczny kontakt w celach marketingowych,
 • elektroniczne przekazywanie korespondencji.

Jeśli chcemy zdobyć nagrodę w programie poleceń, należy wpisać kod polecenia w odpowiedniej rubryce i spełnić wymagane warunki aktywności.

Umowę o otwarcie rachunku z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej należy zawrzeć najpóźniej 10 listopada 2023 r. przy użyciu jednej z metod:

 • ” na selfie”;
 • podczas spotkania z kurierem.
W listopadzie 2023 r. należy spełnić następujące warunki:
 • realizacja płatności kartą/Blikiem w punkcie stacjonarnym lub w Internecie na kwotę łączną min. 300 zł (w przypadku osób, które mają więcej niż 26 lat) lub min. 1 raz (dla osób w przedziale wiekowym 18 – 25 lat);
 • min. 1 logowanie do aplikacji Santander mobile.

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, bank uzna tylko te, wykonane w punktach stacjonarnych i sklepach internetowych. A pod uwagę weźmie datę zaksięgowania operacji na rachunku.

Oznacza to, że realizując je na koniec miesiąca może okazać się, że będą one rozliczone już na początku kolejnego. W przypadku transakcji Blikiem, nie liczą się przelewy na telefon.

Aby otrzymać każdą kolejną premię cząstkową wymagane jest zrealizowanie warunków, które uprawniają do przyznania poprzedniej.

Jeśli zatem nie wykonamy wymaganych zadań w październiku, nie zdobędziemy bonusów w kolejnych etapach.

Premię 100 zł za otwarcie konta i aktywność na rachunku w listopadzie bank wypłaci najpóźniej 31 grudnia 2023 roku.

Do tego samego dnia na podany we wniosku numer telefonu bank prześle także kod Mastercard. Można zamienić na 16 tys. punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (równowartość 200 zł).

W przypadku kodu na kurs języka angielskiego dla studentów, bank przekaże go do końca grudnia 2023 roku.

Należy pamiętać o zachowaniu wszystkich udzielonych zgód marketingowych i aktywnego konta do czasu przekazania wszystkich nagród.

Kolejny etap obejmuje okres trzech miesięcy (grudzień, styczeń, luty), gdzie w każdym z nich należy:
 • zapewnić wpływ na rachunek w wysokości łącznej min. 300 zł (dla osób w wieku 18 – 25 lat) lub 1000 zł (dla klientów starszych niż 26 lat);
 • wykonać transakcje kartą/Blikiem w punkcie stacjonarnym lub w Internecie o łącznej wartości min. 300 zł (klienci powyżej 26 r. ż.) lub przynajmniej 1 raz (klienci w przedziale 18 – 25 lat);
 • zalogować się chociaż raz do aplikacji Santander mobile.

Regulamin nie opisuje szczegółowo warunku dotyczącego wpływu. Oznacza to, że bank uzna każdy, niezależnie od jego pochodzenia. Dodatkowo wpływ nie musi być jednorazowy.

Wymaga się jedynie, by w danym miesiącu suma uznań wynosiła 300 zł lub 1000 zł w zależności od wieku posiadacza.

Drugą część premii w wysokości 200 zł bank przekaże na Twoje Konto Santander do 31 marca 2024 r.

Kolejny bonus zdobyć można za opłacanie rachunków domowych z konta osobistego prowadzonego w Santander Banku. Rocznie do odzyskania jest 300 zł.

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu i nie jest konieczne rozliczanie się z nich.

Krok po kroku do otrzymania 900 zł premii

1 Do 31 października 2023 roku złóż wniosek o Konto Santander lub Konto Santander dla studenta wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
 • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej

Jeżeli jesteś studentem, zaznacz pole „Tak, jestem studentem”.

2 Do 10 listopada 2023 roku zawrzyj z bankiem umowę o wybrane konto wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

Po otwarciu konta wpisz kod polecenia w specjalnej rubryce i zdobądź dodatkowe 100 zł.

3 W listopadzie 2023 roku wykonaj następujące aktywności:

 • wykonaj płatności kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie online:
 • min. 300 zł łącznie (jeśli skończyłeś 26 lat) LUB
 • min. jeden raz (jeśli jesteś w wieku 18-25 lat)
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile
💎 100 zł nagrody za otwarcie rachunku i aktywność w listopadzie otrzymasz na swoje Konto Santander do 31 grudnia 2023 roku.

Również do 31 grudnia 2023 roku, bank prześle Ci SMS-em kod Mastercard o wartości 16000 punktów (200 zł) w programie Bezcenne Chwile.

Kod na kurs języka angielskiego przysługujący studentom także otrzymasz do 31 grudnia 2023 roku (SMS-em lub w Poczcie w Santander internet / mobile).

4 W każdym z miesięcy – grudniu, styczniu oraz lutym:

 • zapewnij wpływ na konto:
 • min. 1000 zł łącznie (jeśli skończyłeś 26 lat) LUB
 • min. 300 zł łącznie (jeśli jesteś w wieku 18-25 lat)
 • wykonaj płatności kartą lub Blikiem w punkcie stacjonarnym lub sklepie online:
 • min. 300 zł łącznie (jeśli skończyłeś 26 lat) LUB
 • min. jeden raz (jeśli jesteś w wieku 18-25 lat)
 • min. 1 raz zaloguj się do aplikacji Santander mobile
💎 Premię w wysokości 200 zł bank prześle na Twoje Konto Santander do 31 marca 2024 r.
5 Opłacaj rachunki z Konta Santander i uzyskaj nawet 300 zł zwrotu rocznie https://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/
bankradar.pl