Zimowy wysyp nagród w Kantorze Walutowym (nawet 10 tys. zł nagrody)

Alior Bank organizuje promocję w formie specjalnego konkursu, którego celem jest wypromowanie Kantoru Walutowego. Nagrody można uzyskać właśnie poprzez aktywność w tej usłudze.

Zgromadzenie największej liczby punktów pozwali na otrzymanie głównego wyróżnienia, czyli 10 000 zł. Bank przygotował także dodatkowe 52 niższe premie, przeznaczone dla pozostałych aktywnych uczestników Kantoru Walutowego.

Kto może zostać uczestnikiem promocji Alior Banku?

Promocja organizowana przez Alior Bank przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, które:

  • posiadają pełną zdolność do czynności prawnych
  • podpisały umowę umożliwiającą korzystanie z kantoru walutowego dla klientów indywidualnych

Regulamin uczestnictwa zawiera ściśle określone aktywności nagradzane punktami. Użytkownicy mogą zatem decydować, które zadania wykonają oraz w jakiej ilości.

Im większa liczba zgromadzonych punktów, tym większe szanse na zdobycie głównej nagrody 10 000 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, należy po prostu aktywnie korzystać z Kantoru Walutowego Alior Banku – a więc płacić kartą wielowalutową i wymieniać waluty.

Promocja dostępna jest jako „Zimowy wysyp nagród w Kantorze Walutowym” i potrwa do 31 marca 2023 roku.

Realizacja każdej premiowanej operacji wiąże się z uzyskaniem dodatkowych punktów, które podnoszą szanse na zwycięstwo.

Poza główną nagrodą 10 000 zł, przygotowano również 5000 zł dla laureata 2. lokaty, 2500 zł dla zdobywcy 3. pozycji oraz po 500 zł dla osób zajmujących miejsca od 4. do 53.

Jak zdobyć nagrodę w promocji „Zimowy wysyp nagród w Kantorze Walutowym”?

Uczestnictwo w konkursie opiera się na zbieraniu jak największej liczby punktów za premiowane aktywności.

Na początek należy założyć konto w Kantorze Walutowym Alior Banku, a następnie rozpocząć realizację odpowiednich operacji.

Warunkiem jest też wypełnienie do 31 marca 2023 roku formularza internetowego, który pozwala na przystąpienie do promocji. W jego treści należy podać jedynie adres mailowy zarejestrowany w Kantorze.

Do premiowanych aktywności należy przede wszystkim realizacja płatności kartą wielowalotową w sklepach internetowych i stacjonarnych. Transakcje można przeprowadzać w złotówkach lub innej walucie.

Za każdą tego typu operację da się otrzymać 3 punkty, o ile kwota będzie opiewała na minimum 5 jednostek danej waluty. Kolejną aktywnością jest wymiana waluty.

W tym przypadku każda transakcja odpowiadająca minimum 20 jednostkom danej waluty pozwala na uzyskanie 1 punktu.

W przypadku posiadania aktywnej aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego, uczestnik może dodatkowo otrzymać 50 punktów. Fakt spełnienia tego warunku będzie sprawdzany 31 marca 2023 roku o godzinie 12:00.

Informacje na temat przyznania nagród bank prześle laureatom do 15 kwietnia 2023 roku w wiadomości SMS.

Premię organizator przekaże uczestnikowi promocji do 30 kwietnia 2023 roku, bezpośrednio na konto PLN w Kantorze Walutowym.

Natomiast sam Kantor Walutowy Alior Banku zajmuje obecnie drugie miejsce w naszym rankingu kantorów online.

Co jeszcze warto wiedzieć o konkursie?

W regulaminie promocji wyszczególniono kody MMC punktów, za pomocą których nie mogą być realizowane premiowane transakcje. Dotyczy to przede wszystkim przekazów pieniężnych, kasyn czy brokerów ubezpieczeniowych.

Warto zwrócić uwagę, że wykluczenie obejmuje również kod 4111 – a więc dość powszechną płatność za usługi transportowe.

Listę zwycięzców organizator ustali wyłącznie z osób, które zdołały zgromadzić minimum 60 punktów.

Jeżeli do uzyskania premii zakwalifikuje się co najmniej dwóch użytkowników z takim samym wynikiem, o wyższej pozycji zadecyduje ilość transakcji zrealizowanych kartą wielowalutową.

Jeśli ta liczba również będzie identyczna, znaczenie ostateczne będzie miała suma transakcji związanych z wymianą walut przez aplikację mobilną.

Uczestnik promocji jest zobowiązany do zachowania rachunku w PLN prowadzonego w Kantorze Walutowym do momentu otrzymania nagrody. W przeciwnym razie bonus jest bezpowrotnie tracony.

Nagrody podlegają opodatkowaniu, jednak Alior Bank zobowiązuje się do uregulowania zarówno formalności jak i samej opłaty.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl