Zgarnij premię z mBankiem (350 zł premii)

To już dwunasta edycja akcji ”Zgarnij premię z mBankiem”. Oprócz premii w gotówce w wysokości 350 zł, przedsiębiorca będzie mógł się cieszyć zwolnieniem z opłat za mKonto Standard aż przez 2 lata.

Co ciekawe, premię można zdobyć za samo założenie konta – nie ma żadnego okresu karencji ani dodatkowych warunków.

Za przygotowanie akcji ”mBiznes z premią na start – XII edycja” odpowiada firma Bonnier Business Polska sp. z o.o.. Z kolei zwolnienie z opłat w ramach promocji ”Konto i terminal za 0 zł” przygotował mBank.

Kto może otrzymać premię?

Do wzięcia udziału w promocji uprawnieni są przedsiębiorcy, którzy na dzień 18 kwietnia 2023 r. nie posiadają konta w mBanku dla danego numeru NIP.

W akcji nie ma okresu karencji – oznacza to, że nawet jeśli konto zostało zamknięte na początku kwietnia, w dalszym ciągu można skorzystać z promocji.

Jak zdobyć bonus w kwocie 350 zł?

Do dnia 31 maja 2023 r. należy zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o mBiznes Konto Standard oraz zaakceptować regulamin promocji. Umowę o założenie rachunku należy zawrzeć najpóźniej do 30 czerwca 2023 r.

Do 31 lipca 2023 r. organizator poprosi o podanie numeru mBiznes Konta Standard, które zostało założone w promocji. Należy to zrobić w ciągu 5 dni roboczych.

Przekroczenie tego terminu skutkuje utratą prawa do nagrody. Bank przekaże bonus na Twoje konto w ciągu 14 dni od dnia poinformowania o jego zdobyciu.

Darmowe mBiznes Konto Standard

Założenie konta w promocji uprawnia także do darmowego prowadzenia rachunku przez okres 24 miesięcy. Według regulaminu okres ten liczy się od chwili zawarcia umowy o konto firmowe mBanku.

W tym czasie klient uzyskuje zwolnienie z opłat za:

  • prowadzenie konta;
  • zwykłe przelewy internetowe z konta firmowego w PLN i EUR do krajów Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii;
  • obsługę karty debetowej wydanej do konta (Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP, Mastercard Business WOŚP Mobilna);
  • wypłaty z bankomatów mBank, Planet Cash, Euronet, Santander Bank Polska dokonane w Polsce;
  • korzystanie z wpłatomatów mBank, Planet Cash, Cashline, Euronet na terenie Polski.

Dodatkowo przy skorzystaniu z oferowanej promocji można zamówić terminal płatniczy na atrakcyjnych warunkach.

Po spełnieniu warunków przystąpienia do projektu Polska Bezgotówkowa, abonament za terminal płatniczy będzie wynosił 0 zł aż przez 24 miesiące.

Bezpłatna będzie również instalacja i prowizja od transakcji przy użyciu kart Visa i MasterCard do 100 tysięcy obrotu w ciągu 12 miesięcy.

W przypadku niewypełnienia warunków programu instalacja i abonament w dalszym ciągu będą darmowe, jednak obowiązywać będzie prowizja od obrotu kartami.

Promocja mBanku dla firm – ważne informacje

Podczas składania wniosku o rachunek należy pamiętać o:

  • zaakceptowaniu regulaminu promocji,
  • wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi przez mBank informacji dotyczących udziału w akcji i spełnieniu warunków.

Regulamin nie wymaga wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od organizatora i powiązanych z nim podmiotów.

Otrzymana premia stanowi przychód firmy. Oznacza to, że konieczne będzie rozliczenie się z niej z urzędem skarbowym.

Promocja mBanku jest o tyle atrakcyjna, że organizator nie wymaga niczego więcej niż tylko założenia konta. A dodatkowa możliwość zyskania mBiznes Konta Standard za 0 zł przez dwa lata, to kolejny atut.

bankradar.pl