Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium – edycja 4

Bank Millennium przygotował razem z firmą Bonnier Business specjalną promocję, w ramach której za wpływy na Konto Mój Biznes i płatności Blikiem na minimum 200 zł można otrzymać bonus 400 zł.

W przypadku prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej, uzyskać da się także 2500 zł. Łączna kwota premii sięga zatem aż 2900 zł.

Aktualna edycja promocji Banku Millennium potrwa do 26 marca 2023 roku. A jej głównym celem jest zachęcenie właścicieli firm do założenia rachunku Konto Mój Biznes.

Kto może skorzystać z promocji „Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium”?

Do uczestnictwa w akcji uprawnieni są przedsiębiorcy będący osobami fizycznymi, którzy nie posiadają w Banku Millennium żadnego konta firmowego dla swojego numeru NIP założonego w okresie 1 stycznia 2020 r – 10 stycznia 2023 r.

Z akcji bonusowej wyłączeni są również klienci, którzy posiadają jakiekolwiek inne produkty tego banku.

Jak zdobyć nagrody?

Aby skorzystać z akcji, należy do 26 marca 2023 roku zarejestrować się na stronie promocji Banku Millennium z pomocą adresu e-mail oraz zaakceptować regulamin.

Do tego samego terminu trzeba też złożyć wniosek o Konto Mój Biznes, co można zrobić z poziomu linka udostępnionego przez organizatora.

Uczestnik musi też wyrazić wszystkie zgody na przekazanie informacji przez bank oraz spełnienie warunków promocji.

Do 31 marca 2023 roku, klient powinien podpisać z Bankiem Millennium umowę o konto firmowe. Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie do 28 kwietnia 2023 roku konkretnych zadań.

Należy przede wszystkim zapewnić wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł, jeżeli działa od mniej niż 6 miesięcy. W przypadku działalności prowadzonych powyżej pół roku, wymagana kwota to minimum 3000 zł.

W ramach Konta Mój Biznes należy również wykonać płatności Blikiem, na kwotę łączną przynajmniej 200 zł.

Za spełnienie obu tych wymagań uczestnik otrzyma po 200 zł, czyli razem 400 zł. Zapewnienie wpływu jest przy tym warunkiem koniecznym dla uzyskania premii za transakcje Blikiem.

Organizator akcji powiadomi uczestnika o przyznaniu premii e-mailem, co ma odbyć się do 31 maja 2023 roku. Po otrzymaniu wiadomości, uczestnik ma 5 dni roboczych na przekazanie numeru konta założonego w ramach tej promocji.

Bank prześle premię na rachunek firmowy w ciągu 14 dni roboczych od daty dostarczenia informacji o przyznaniu bonusu. Warunkiem jest terminowe przesłane danych operatorowi.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji?

Transakcja Blikiem może być realizowana jako płatność za towary lub usługi w PLN – zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Warunków regulaminu nie spełniają natomiast wypłaty w bankomatach i wpłaty we wpłatomatach. A także transakcje typu cashback oraz wypłaty gotówki u akceptantów Blika świadczących takie usługi.

W regulaminie nie wskazano natomiast precyzyjnie, skąd ma pochodzić wymagany wpływ na rachunek.

Przyznana premia stanowi przychód z prowadzonej działalności gospodarczej, dlatego trzeba ją rozliczyć zgodnie z przyjętymi zasadami opodatkowania.

Promocja ta łączy się z innymi wewnętrznymi akcjami Banku Millennium, w ramach których da się otrzymać nawet 2500 zł bonusu oraz dwuletnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku.

Na nagrodę składa się kilka mniejszych premii cząstkowych, a konkretnie:

  • po 500 zł za otwarcie konta i firmy poprzez bankowość elektroniczną,
  • wykonanie przelewów do ZUS w ciągu pół roku,
  • dokonanie bezgotówkowych transakcji na stacjach paliw w tym samym okresie,
  • podpisanie umowy leasingu na minimum 30 tys. zł lub
  • wybór oferty kredytu firmowego na taką samą kwotę,
  • zawarcie z bankiem i firmą PayTel trójstronnej umowy o terminal płatniczy.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl