Załóż konto, zyskaj do 400 zł

Santander Bank Polska po raz kolejny oferuje atrakcyjny pakiet promocji. Obecnie w kumulacji uzyskać można nawet 900 zł bonusu.

Premię można zdobyć po spełnieniu bardzo prostych warunków, mimo że aktywnością należy się wykazać przez okres 4 miesięcy.

Promocja pod hasłem „Załóż konto, zyskaj do 400 zł” potrwa do 31 marca 2024 roku. Obecnie w ofercie banku znajdziemy również inne akcje specjalne dedykowane są zarówno nowym, jak i obecnym klientom. Pakiet promocji obejmuje:

 • akcję „Załóż konto, zyskaj do 400 zł„, w której do zdobycia jest 400 zł premii wypłacanej w 3 częściach (150 zł + 150 zł + 100 zł);
 • akcję specjalną „100 zł z Kantorem Santander„, gdzie można zdobyć dodatkowy bonus w wysokości 100 zł za otwarcie Konta24 walutowego i wymianę walut za pośrednictwem Kantoru Santander (pula nagród: 1000);
 • program poleceń dla nowych i obecnych klientów, w którym do zdobycia jest nagroda do wyboru: 100 zł w formie karty podarunkowej do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando albo 4 bilety do kin sieci Helios lub Cinema City;
 • moneyback do 300 zł w ciągu roku za opłacanie domowych rachunków z nowo otwartego konta.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja dedykowana jest osobom pełnoletnim, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo i adres zamieszkania na terenie Polski.

Z oferty nie skorzystają niestety osoby, które posiadały (również jako współposiadacz) rachunek osobisty w Santander Banku po 1 stycznia 2021 r.

W promocji mogą wziąć udział posiadacze innych produktów z oferty Santandera (np. konta firmowego lub karty kredytowej).

Jak uzyskać nagrody?

Do 31 marca 2024 r. należy złożyć wniosek o jedno z wybranych kont z kartą debetową oraz dostępem do e-bankowości:

 • Konto Santander
 • Konto Santander dla studenta
 • Konto Select
 • Konto Santander Max

Podczas wypełniania wniosku należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz kontakt ze strony banku (również w celach marketingowych) drogą elektroniczną i telefoniczną, a także na elektroniczne przekazywanie korespondencji.

Jeśli chcemy uzyskać dodatkową premię za skorzystanie z programu poleceń, to po otwarciu konta musimy wpisać kod polecenia w odpowiedniej rubryce i spełnić określone warunki aktywności dotyczące tej oferty.

Umowę z bankiem o prowadzenie wybranego rachunku z kartą i dostępem bankowości elektronicznej musi zostać zawarta najpóźniej 10 kwietnia 2024 r.

Z kolei do 30 kwietnia 2024 r. należy otworzyć Konto24 walutowe i przeprowadzić transakcje wymiany walut o wartości co najmniej 100 jednostek wybranej waluty (USD, EUR, GBP, CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander.

Bonus za przeprowadzenie transakcji walutowej zostanie przekazany do 31 maja 2024 r.

W kwietniu i w maju 2024 r. należy także zapewnić wpływ na rachunek o łącznej wartości przynajmniej 1000 zł (dla osób, które maja więcej niż 26 lat) lub 300 zł (klienci w wieku poniżej 26 lat).

Regulamin akcji nie opisuje powyższego warunku w sposób szczegółowy. Oznacza to, że bank uzna każdy wpływ na rachunek, niezależnie od jego pochodzenia.

Ponadto wpływ nie musi być jednorazowy. Jedynie suma uznań na koncie w danym miesiącu musi wynosić minimum 1000 zł lub 300 zł.

Bonus w wysokości 150 zł za otwarcie konta i aktywne korzystanie z niego w kwietniu i maju bank przekaże na rachunek najpóźniej 30 czerwca 2024 roku.

Do momentu wypłaty tej i pozostałych nagród konto musi pozostać aktywne, a wszystkie wyrażone zgody marketingowe zachowane.

Kolejny etap akcji przypada na czerwiec i lipiec. W obu miesiącach należy:
 • przynajmniej raz zalogować się do aplikacji Santander mobile;
 • zapewnić wpływ na konto na takich samych warunkach jak w kwietniu i maju;
 • wykonać minimum jedną transakcję kartą lub Blikiem w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, pod uwagę będą brane te wykonane w punktach stacjonarnych i Internecie.

Warto mieć na uwadze, że istotna jest data rozliczenia transakcji na rachunku. Oznacza to, że wykonanie ich w ostatnich dniach miesiąca może skutkować zaksięgowaniem ich na koncie dopiero na początku kolejnego.

Uzyskanie każdej kolejnej premii cząstkowej w czasie trwania akcji jest możliwe po zrealizowaniu warunków, które uprawniają do otrzymania poprzedniej.

Jeśli zatem nie wykonamy warunków w kwietniu, nie otrzymamy bonusów w kolejnych etapach promocji.

Po spełnieniu warunków uprawniających do przyznania pierwszej i drugiej nagrody, możemy ubiegać się o uzyskanie kolejnych 100 zł.

Wystarczy, że w każdym z 4 pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku (od kwietnia do lipca 2024 r.) zrealizujemy min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą o wartości przynajmniej 10 zł.

Druga i trzecia część bonusu (150 zł i 100 zł) trafi do nas do 31 sierpnia 2024 r.

Dodatkowo za opłacanie rachunków domowych z Konta Santandera możemy uzyskać zwrot nawet 300 zł w ciągu roku.

Krok po kroku do otrzymania 900 zł premii

1
Do 31 marca 2024 roku złóż wniosek o jeden z poniższych rachunków wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

 • Konto Santander
 • Konto Santander dla studenta
 • Konto Santander Max
 • Konto Select
 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
 • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej
2 Do 10 kwietnia 2024 roku zawrzyj z bankiem umowę o wybrane konto wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

Jeśli chcesz zdobyć dodatkowy bonus (100 zł), to po otwarciu konta wpisz kod polecenia w rubryce związanej z programem afiliacyjnym.

3 / 💎

Do 30 kwietnia 2024 r. otwórz Konto24 walutowe i dokonaj wymiany walut na min. 100 jednostek (USD, EUR, GBP lub CHF) za pośrednictwem Kantoru Santander.

100 zł premii za spełnienie tego wymogu otrzymasz do 31 maja 2024 roku.

4 / 💎
W kwietniu i maju 2024 (w każdym z tych miesięcy) zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min.:
 • 1000 zł – jeśli skończyłeś 26 lat lub
 • 300 zł – jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia

Za otwarcie konta i wpływy na rachunek w kwietniu i maju otrzymasz na swoje konto w Santanderze 150 zł premii. Nagroda trafi do Ciebie najpóźniej do 30 czerwca 2024 roku.

5 / 💎 W każdym z 2 kolejnych miesięcy (czerwiec i lipiec 2024 r.) wykonaj następujące aktywności:

 • zapewnij łączny wpływ na konto w wysokości min. 1 tys. zł (lub 300 zł – dot. osób poniżej 26 lat)
 • wykonaj płatności kartą lub Blikiem w punktach stacjonarnych lub online
 • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

Za wykonanie tego zadania otrzymasz 150 zł premii. Nagroda zasili Twoje konto w Santanderze do 31 sierpnia 2024 roku.

6 / 💎 100 zł premii możesz zdobyć pod warunkiem, że w każdym z 4 miesięcy po założeniu konta wykonasz min. 3 transakcje kartą lub Blikiem (na min. 10 zł każda).
Bonus za spełnienie tych warunków otrzymasz do 31 sierpnia 2024 roku.
7 / 💎 Opłacaj rachunki ze swojego konta w Santanderze i zyskaj nawet 300 zł zwrotu w ciągu roku.

Szczegóły promocji: https://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl