Załóż konto, zyskaj bonusy (780 zł od Santander Banku)

Wraz z początkiem czerwca Santander Bank Polska przychodzi do nas z pakietem promocji, który jest dobrze znany. Zgarnąć można aż 780 zł po spełnieniu bardzo prostych warunków.

Dodatkowo wpłacając pieniądze na Konto Max Oszczędnościowe można zyskać na nim aż 8%. W proponowanym pakiecie mamy aż trzy promocje:

1. Akcja „Załóż konto, zyskaj bonusy”, w której zyskać można 300 zł w gotówce (premia wypłacana w trzech częściach po 100 zł) i 100 zł na karcie podarunkowej do sklepów sieci Biedronka – na skorzystanie z promocji mamy czas do 30 czerwca 2023 r.;

2. Program poleceń, gdzie nowi i obecni klienci mogą wybrać jedną z dwóch nagród: 80 zł na karcie podarunkowej do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Helios/Cinema City;

3. Posiadacze Konta Jakie Chcę mogą uzyskać do 300 zł moneybacku w ciągu roku za opłacanie rachunków ze swojego konta.

Łączna wartość nagród to 780 zł. Promocyjne oprocentowanie na Koncie Max Oszczędnościowym obowiązuje do 29 czerwca 2023 r., ale należy pamiętać o tym, że gotówka na konto musi być wpłacona do 9 czerwca 2023 r.

Kto może skorzystać z promocji Santander Bank?

Uczestnikami promocji mogą być osoby pełnoletnie, które posiadają ważny dowód osobisty, polskie obywatelstwo, pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terenie Polski.

Regulamin akcji wyklucza z udziału osoby, które posiadały (były współposiadaczami) w Santander Banku konto osobiste od 1 czerwca 2022 r. A także te, które skorzystały z założenia Konta Jakie Chcę (również Konta Jakie Chcę dla Młodych) lub Konta Select w dowolnej promocji po 1 kwietnia 2019 r.

Klienci, którzy posiadają inny produkt Santandera (np. konto firmowe czy kartę kredytową) bez problemu mogą wziąć udział w akcji promocyjnej.

Jak uzyskać premię?

Warunki wymagane do otrzymania premii są bardzo proste. W pierwszej kolejności należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych lub Konto Select z dostępem do bankowości internetowej i zamówić do niego kartę debetową do 30 czerwca 2023 r.

Podczas uzupełniania wniosku należy pamiętać o kilku kwestiach:

  • podaniu adresu mailowego i numeru telefonu,
  • wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych,
  • wyrażeniu zgody na kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną ze strony banku (również w celach marketingowych), a także na przesyłanie przez bank korespondencji w formie elektronicznej.

Umowa o konto z kartą i dostępem do internetowej bankowości musi zostać zawarta do 10 lipca 2023 r. podczas spotkania z kurierem lub metodą ”na selfie”.

W celu skorzystania z programu poleceń i otrzymania dodatkowego bonusu po otwarciu konta należy wpisać kod polecenia w przeznaczonej do tego rubryce. Kolejne kroki, które należy wykonać w lipcu 2023 r. to:

  • zapewnienie wpływu na konto na łączną kwotę min. 300 zł (dla klientów w wieku 18 – 25 lat) lub 1000 zł (dla klientów powyżej 26 r. ż.);
  • wykonanie min. 2 płatności kartą w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych;
  • zalogowanie się przynajmniej 2 razy do aplikacji mobilnej Santander mobile.

Aby uzyskać dodatkowy bonus w programie poleceń trzeba pamiętać o konieczności spełnienia warunków aktywności, które dotyczą tej oferty.

Zdobyta premia w wysokości 100 zł za otwarcie konta i aktywność w czerwcu zostanie wypłacona na rachunek w Santander Banku najpóźniej 31 sierpnia 2023 r.

Kolejny bonus w wysokości 100 zł zostanie przelany na Konto Jakie Chcę do 31 października 2023 r., jeśli spełnimy te same warunki aktywności w sierpniu i we wrześniu 2023 r. A ostatnia część (również 100 zł) trafi do nas do 31 grudnia 2023 r. po wykonaniu ich w październiku i listopadzie.

Po wykonaniu wszystkich powyższych zadań bank wynagrodzi naszą aktywność dodatkowym bonusem.

Jest nim karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka. Otrzymamy ją SMS-em lub w wiadomości w serwisie transakcyjnym do 31 grudnia 2023 r.

Zakładając konto z wykorzystaniem kodu polecenia możemy powiększyć naszą premię o kolejną nagrodę, jaką jest karta podarunkowa na kwotę 80 zł lub 4 bilety do kina.

Program poleceń stawia bardzo łatwe warunki do spełnienia. Jedyne co należy zrobić, to do końca miesiąca następnego po tym, w którym podpisano umowę, wykonać transakcje kartą na kwotę min. 300 zł. Posiadacze konta mogą polecać je również innym i dzięki temu zdobywać kolejne premie.

Promocja Santander Bank – ważne informacje

Przede wszystkim należy pamiętać o zaznaczeniu wymaganych zgód w wyznaczonym miejscu. Studenci wnioskujący o Konto Jakie Chcę dla Młodych powinni zaznaczyć swój status we wniosku.

Dzięki temu bank będzie informował o aktualnych naborach na stypendia, które pozwolą poprawić znajomość języków obcych czy rozwinąć umiejętności cyfrowe. Szczegółowa oferta edukacyjna Santander Banku dostępna jest na stronie santander-grants.com.

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą bank zalicza zarówno te wykonane stacjonarnie jak i przez Internet.

Warto zaznaczyć, że pod uwagę brana jest data zaksięgowania transakcji na rachunku. A co za tym idzie, operacje wykonane w ostatnich dniach miesiąca mogą zostać rozliczone na rachunku dopiero na początku kolejnego.

Niezaliczane są wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty we wpłatomatach i transakcje Blik.

Dobrą informacją jest to, że bank uzna każdy wpływ na konto – nie ma znaczenia skąd będzie pochodził. Nie musi on być także jednorazowy, ważne jest, aby suma uznać na rachunku w całym miesiącu wynosiła min. 1000 zł.

Niestety, w tym przypadku aby otrzymać każdą kolejną premię należy spełnić warunki, które uprawniają do uzyskania poprzedniej. A zatem nie spełniając warunków np. w czerwcu tracimy szansę na bonus w kolejnych etapach.

Do momentu przekazania nagrody konieczne jest zachowanie wszystkich wyrażonych zgód marketingowych i oczywiście aktywnego rachunku. Zdobyte nagrody nie podlegają opodatkowaniu od osób fizycznych.

Konto Jakie Chcę

Powyższe konto jest podstawowym rachunkiem osobistym w Santander Banku. Obsługa konta i karty może generować co miesiąc koszty rzędu 14 zł, ale w prosty sposób można ich uniknąć.

Wystarczy w danym miesiącu zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 500 zł i wykonać przynajmniej 1 transakcję kartą/Google Pay/Apple Pay/Blik.

Bank nie pobiera opłaty za korzystanie z bankomatów własnych, a za urządzenia obce zapłacimy 5 zł. Warto pamiętać o możliwości wypłaty Blikiem – wtedy nie płacimy nic. Z rachunku wykonamy bezpłatne przelewy natychmiastowe bez limitu, co zdecydowanie wyróżnia go na rynku.

Dla młodych klientów bank przygotował wersję Konta Jakie Chcę dla Młodych, z której skorzystać mogą osoby między 18. a 25. rokiem życia.

Dla nich rachunek jest bezwarunkowo darmowy podobnie, jak wypłaty ze wszystkich bankomatów. Aby anulować opłatę za kartę wystarczy wykonać jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu na dowolną kwotę.

Konto Select

Nieco bardziej wymagający klienci powinni zainteresować się rachunkiem należącym do kategorii premium. W ofercie mamy m.in. nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe Express Elixir.

Należy jednak pamiętać o tym, że założenie Konta Select sprawia, że możliwa do uzyskania premia jest niższa.

300 zł moneyback za rachunki

Dla posiadaczy Konta Jakie Chcę Santander Bank przygotował ciekawą opcję jaką jest zwrot za rachunki. Klienci mogą uzyskać nawet 300 zł moneybacku w ciągu roku (1%) za opłacanie rachunków ze swojego konta.

Więcej szczegółów: https://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/

Konto Max Oszczędnościowe

Po uzyskaniu dostępu do e-bankowości banku warto zapoznać się z ofertą konta oszczędnościowego i rozważyć jego otwarcie na promocyjnych warunkach. Klienci mogą zyskać podwyższone oprocentowanie, które wynosi 8% do 29 czerwca 2023 r. i obejmuje środki do 100 000 zł.

Zakładając konto, warto zainteresować się czy akurat nie trwa akcja specjalna dotycząca kart kredytowych czy wykupienia ubezpieczenia z pomocą banku.

Santander po raz kolejny stanął na wysokości zadania oferując następny atrakcyjny pakiet promocji. Wysiłek, który należy włożyć w zdobycie premii jest niewielki, a nagroda bardzo atrakcyjna.

Kilka miesięcy aktywnego korzystania z konta i zyskujemy 300 zł premii, 100 zł na zakupy w Biedronce i inne bonusy. A zakładając konto z polecenia zwiększamy nasz zysk o dodatkowy bonus w wysokości 80 zł.

Obecnie Konto Jakie Chcę jest jedną z najciekawszych propozycji na rynku również ze względu na prosty sposób uniknięcia opłat.

Po dodaniu do tego zysku za opłacanie rachunków oraz bezpłatne przelewy natychmiastowe otrzymujemy naprawdę świetną ofertę, którą warto się zainteresować.

bankradar.pl