Z mBankiem możesz więcej – edycja III (60 zł premii)

Nowa promocja mBanku przeznaczona jest dla nastolatków, którzy za wykonanie kilku nieskomplikowanych czynności mogą otrzymać 60 zł premii.

Bonus ten stanowi swego rodzaju zachętę do otwierania kont dla niepełnoletnich przez niezdecydowanych rodziców. Pozwalając jednocześnie na oswojenie dzieci z usługami i produktami bankowymi.

Udział w akcji może też ułatwić młodzieży nabycie praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania finansami, co przyniesie wiele korzyści na przyszłość.

Kto może skorzystać z promocji mBanku?

Nowa akcja „Z mBankiem możesz więcej – edycja III” jest przeznaczona dla nastolatków w wieku powyżej 13 lat, które jednocześnie nie ukończyły jeszcze 18. roku życia.

Uczestnik promocji nie może być również nieletnim właścicielem lub współwłaścicielem rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego w mBanku, założonego przez rodzica lub innego prawnego opiekuna po 1 stycznia 2020 roku.

Obecna edycja akcji mBanku potrwa do 31 maja 2023 roku. 

Jak zdobyć nagrody w promocji „Z mBankiem możesz więcej – edycja III”?

Aby wziąć udział akcji mBanku, nie trzeba wykonywać przesadnie skomplikowanych zadań. Warunkiem jest przede wszystkim złożenie wniosku o otwarcie eKonta Możliwości do 31 maja 2023 roku, razem z kartą debetową.

Do weryfikacji danych niezbędny będzie dokument tożsamości, np. szkolna legitymacja. Koniecznie trzeba też przedstawić zgodę rodziców lub prawnych opiekunów.

Umowę można natomiast podpisać zarówno w placówce mBanku, jak i podczas spotkania z kurierem.

Aby otrzymać premię, nastolatek musi do końca miesiąca kolejnego po założeniu eKonta Możliwości wykonać przynajmniej 5 płatności telefonem oraz aktywować swój cel oszczędnościowy.

Spełnienie każdego z tych warunków pozwoli na uzyskanie 2 x 10 zł premii. Jeżeli zrealizowane zostaną oba, bank przyzna dodatkową premię w wysokości 40 zł. Nagroda maksymalna może zatem wynieść 60 zł.

Saldo na założonym przez nastolatka celu oszczędnościowym musi wynosić minimum 10 zł w ostatnim dniu miesiąca, który następuje po miesiącu otwarcia promocyjnego rachunku w mBanku.

Wypłata premii odbędzie się bezpośrednio na założone eKonto Możliwości. Nastąpi to do końca drugiego miesiąca po tym, w którym otworzono rachunek dla dziecka. 

O czym jeszcze warto pamiętać?

Warto pamiętać, że mBank uznaje za płatność telefonem bezgotówkowe transakcje realizowane przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay w:

  • sklepach internetowych
  • stacjonarnych punktach handlowo-usługowych

Z tego względu konieczne jest powiązanie z nimi karty wydanej do rachunku otwartego w ramach promocji. Nastolatek może też wykonywać płatności Blikiem zbliżeniowym.

Sama premia nie podlega opodatkowaniu, dlatego rodzic lub opiekun dziecka nie musi jej uwzględniać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Właściciel konta w mBanku może dodatkowo brać udział w programie PolecamBank jako polecający, otrzymując bonusy za każdą udaną rekomendację.

Warunki promocji „Z mBankiem możesz więcej – edycja III” są proste i zrozumiałe, dlatego bez problemu poradzi sobie z nimi każdy nastolatek.

Nagrodę może wykorzystać jako dodatkowe kieszonkowe, a przy okazji nauczyć się zasad obsługi współczesnej bankowości.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl