Wymieniamy – wygrywamy w Kantorze Walutowym (15000 zł do zdobycia)

Alior Bank przychodzi do klientów z konkursem „Wymieniamy – wygrywamy w Kantorze Walutowym”, w którym nagradza aktywność w korzystaniu z tej usługi. Główną nagrodą jest 15 000 zł, a zdobędzie je ten, kto zgromadzi najwięcej punktów.

Mniej aktywni użytkownicy zostaną nagrodzeni niższymi premiami. Regulamin konkursu promującego Kantor Walutowy Alior Banku zawiera listę aktywności, których wykonanie nagradzane jest punktami.

Uczestnicy sami mogą wybrać które i ile zadań wykonają. Im więcej punktów – tym większe szanse na zdobycie nagrody, może nawet głównej.

Zasada jest prosta: należy aktywnie korzystać z kantoru, a więc wymieniać waluty, płacić za zakupy stacjonarne i internetowe kartą wielowalutową. A także polecać usługę jak największej ilości osób, ponieważ skuteczne polecenia również nagradzane są punktami.

Konkurs potrwa do 31 sierpnia 2023 r. i składa się z 4 etapów. Odpowiadają one kolejnym miesiącom kalendarzowym (maj, czerwiec, lipiec, sierpień). Organizator przygotował 4 nagrody główne:

  • 15 000 zł dla osoby, która zgromadzi największą ilość punktów;
  • 10 000 zł za zajęcie drugiego miejsca;
  • 5000 zł dla laureata 3 miejsca;
  • 1000 zł dla dwudziestu osób, które zajmą miejsca od 4. do 23.

Dodatkowo w każdym etapie przyznane będą dwie dodatkowe nagrody po 2500 zł. Aby je zdobyć należy wykonać jak największą liczbę transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej oraz wykazać się najwyższym obrotem walutowym w przeliczeniu na złotówki. W każdym etapie zostanie również nagrodzone 80 osób z największą ilością punktów premią w wysokości 250 zł.

Kto może skorzystać z promocji „Wymieniamy – wygrywamy w Kantorze Walutowym”?

Do wzięcia udziału w akcji promocyjnej uprawnione są osoby fizyczne, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz aktywną Umowę o korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku dla Klientów Indywidualnych.

Jak zbierać punkty?

Aby mieć jak największe szanse na zdobycie nagrody głównej należy tak szybko jak to możliwe założyć konto w Kantorze Walutowym i zacząć realizować transakcje, które premiowane będą promocyjnymi punktami.

Kantor Alior Banku zajmuje aktualnie miejsce na podium w naszym rankingu kantorów internetowych.

Do 31 sierpnia 2023 r. należy uzupełnić formularz przystąpienia do promocji, który dostępny jest na specjalnej stronie internetowej.

W formularzu wystarczy podać adres e-mail zarejestrowany w Kantorze. Również do 31 sierpnia 2023 r. trzeba aktywnie korzystać z Kantoru Walutowego. Punkty można uzyskać za:

  • płatności w złotówkach lub obcej walucie w sklepach stacjonarnych lub internetowych – za operację można uzyskać 2 punkty pod warunkiem, że będzie ona miała wartość min. 5 jednostek danej waluty;
  • wymianę walut w aplikacji mobilnej – za każdą transakcję, której wartość to min. 50 jednostek danej waluty można otrzymać 10 punktów;
  • skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego Alior Banku – każda z nich zwiększa pulę punktów o 100.

Informację na temat przyznanych nagród dodatkowych oraz etapowych laureaci otrzymają SMS-em na numer telefonu podany w Kantorze Walutowym. Informację o wygraniu głównej nagrody organizator poda w taki sam sposób w terminie 21 dni od zakończenia konkursu.

Przekazanie nagród odbędzie się w ciągu maksymalnie 31 dni po zakończeniu etapu / konkursu na konto uczestnika prowadzone w złotówkach w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Promocja Alior Banku – ważne informacje

Podczas naliczania punktów, organizator nie bierze pod uwagę transakcji realizowanych w punktach oznaczonych kodami MCC (kasyna, przekazy pieniężne, brokerzy ubezpieczeniowi). Wykluczoniu podlega także kod 4111 (usługi transportowe).

Podczas ustalania listy laureatów brani pod uwagę są tylko ci uczestnicy, którym udało się zebrać min. 100 punktów na danym etapie lub 400 punktów w całej akcji.

Każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda etapu, dodatkowa i główna. W przypadku zakwalifikowania się dwóch lub większej liczby uczestników z taką samą ilością punktów, to o wyższej pozycji na liście zdecyduje liczba wykonanych w aplikacji transakcji wymiany walut.

Jeśli ona również byłaby taka sama to decydujące znaczenie będzie miała suma wykonanych transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej.

W sytuacji, gdy ten sam uczestnik zwycięży w obu kategoriach etapowych otrzyma on nagrodę dodatkową za największą ilość transakcji wymiany. A premia za najwyższy obrót walutowy przejdzie w ręce uczestnika, który zajął kolejne miejsce.

Konta w Kantorze Walutowym prowadzonego w PLN nie można zamknąć do momentu otrzymania nagrody. W przypadku, gdy uczestnik je usunie, straci prawo do nagrody.

Nagrody podlegają opodatkowaniu, ale bank zobowiązał się do zapłacenia podatku z własnych środków i dopełnienia wszystkich formalności.

Jak widać jedyne co trzeba zrobić w tej promocji to tylko rejestracja konta i korzystanie z Kantoru. Od uczestników zależy ile i jakie transakcje wykonają, aby jak najbardziej zwiększyć swoje szanse na zdobycie głównej nagrody.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl