Witaj w VeloBanku – edycja 3/2023 (600 zł premii)

VeloBank z początkiem nowego miesiąca przychodzi z propozycją akcji specjalnej dla nowych klientów. Za samo otwarcie konta i aktywne realizowanie płatności kartą lub Blikiem można zdobyć aż 600 zł premii moneyback.

Nagrodę można powiększyć o kolejne 50 zł za uczestnictwo w programie poleceń. Ponadto w ofercie VeloBanku znajdziemy atrakcyjnie oprocentowane Elastyczne Konto Oszczędnościowe i VeloSkarbonkę.

Promocja „Witaj w VeloBanku – edycja 3/2023” potrwa do 31 stycznia 2024 r. Łącznie do zdobycia jest 650 zł:

  • 600 zł premii moneyback (zwrot 10% z bezgotówkowych transakcji wykonanych kartą lub Blikiem w sześciu kolejnych cyklach rozliczeniowych, maks. 100 zł w jednym cyklu);
  • 50 zł w programie poleceń.

Bank oferuje także podwyższone oprocentowanie 7% w skali roku na Elaastycznym Koncie Oszczędnościowym i 6,5% na VeloSkarbonce.

Kto może wziąć udział w promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 3/2023”?

Do udziału w promocji uprawnieni są nowi klienci. Nowy klient w rozumieniu banku to osoba, która w okresie od 31 grudnia 2022 r. do momentu przystąpienia do promocji nie posiadała rachunku osobistego w VeloBanku.

Posiadacze Konta Proste Zasady w Getin Banku, który jest poprzednikiem VeloBanku chcący przekształcić je teraz w nowe konto nie będą mogli wziąć udziału w akcji.

Dodatkowo uczestnik musi mieć ukończone 18 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i status rezydenta.

Jak zdobyć nagrodę?

Najpóźniej do 31 stycznia 2024 roku załóż VeloKonto. Na tym etapie warto także złożyć wniosek o Elastyczne Konto Oszczędnościowe i VeloSkarbonkę, zaznaczając odpowiednie pole we wniosku.

Warto wiedzieć, że VeloKonto i VeloSkarbonka muszą być otwarte w tej samej relacji właścicielskiej. Jeśli zatem otworzymy indywidualne VeloKonto, VeloSkarbonka także musi być indywidualna.

Jeżeli natomiast VeloKonto będzie rachunkiem wspólnym, również VeloSkarbonka powinna być wspólna. Konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Osoby, które chciałyby powiększyć swój bonus o dodatkowe 50 zł w programie poleceń muszą we wniosku o otwarcie konta podać kod polecenia otrzymany od innego klienta banku i spełnić wymagane warunki aktywności.

Za aktywne korzystanie z karty i Blika w czasie robienia codziennych zakupów bank zwróci nam 10% wartości bezgotówkowych transakcji zrealizowanych w punktach handlowo-usługowych stacjonarnych i w Internecie.

Zastanówmy się przez chwilę, co bank rozumie przez ”okres trwania promocji”.

Jest to 180 dni, które liczone są od dnia otwarcia i aktywacji VeloKonta (np. jeśli musimy poczekać na wizytę kuriera).

Powyższy okres dzieli się na 6 trzydziestodniowych cykli rozliczeniowych, za które naliczana jest premia moneyback.

Transakcje przy użyciu kodu Blik można realizować w Internecie lub na terminalach umożliwiających taką operację. Natomiast bank nie uzna przelewów na telefon.

Jako transakcja bezgotówkowa rozumiana jest każda operacja zrealizowana przy użyciu karty lub Blika. Oznacza to, że pod uwagę będą brane również płatności telefonem i transakcje w sklepach internetowych.

Do czasu wypłaty ostatniej nagrody musimy zachować otwarte VeloKonto i VeloSkarbonkę i wszystkie wyrażone zgody marketingowe. W przeciwnym razie utracimy prawo do zdobycia bonusu.

Premię otrzymasz na VeloSkarbonkę w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od dnia zaksięgowania na VeloKoncie transakcji, które wykonane zostały w okresie promocyjnym.

Do zdobycia jest łącznie 600 zł, po 100 zł w każdym z sześciu cykli rozliczeniowych.

Oprócz tego na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym obowiązuje podwyższone oprocentowanie aż 7% w skali roku. W przypadku VeloSkarbonki oprocentowanie wynosi 6,5%.

Jak widać, warunki, które należy spełnić są banalnie proste, a maksymalna premia bardzo atrakcyjna.

Warto również wziąć pod uwagę, że VeloKonto jest całkiem atrakcyjnym rachunkiem, który oferuje klientom spore możliwości przy jednocześnie niskich opłatach.

Krok po kroku do otrzymania premii

1 Do 31 stycznia 2024 roku złóż wniosek o VeloKonto (opcjonalnie w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką).

  • wyraź zgody marketingowe oraz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych
2 Dokonuj płatności za pomocą karty i/lub Blika – bank nagrodzi Cię 10% moneybackiem za transakcje bezgotówkowe w punktach stacjonarnych oraz online.

Maksymalny zwrot wynosi 100 zł na jeden okres rozliczeniowy – obejmujący 30 kolejnych dni kalendarzowych.

💎 Maksymalnie możesz otrzymać 600 zł zwrotu (100 zł x 6 okresów rozliczeniowych).
bankradar.pl