Witaj w VeloBanku – edycja 2/2023 (600 zł premii)

VeloBank będący następcą Getin Noble Bank S.A. z początkiem miesiąca przychodzi z propozycją akcji specjalnej dedykowanej nowym klientom.

Otwierając VeloKonto i aktywnie realizując płatności kartą lub Blikiem można zdobyć aż 600 zł premii moneyback. Dodatkowo bonus można powiększyć o kolejne 50 zł za uczestnictwo w programie poleceń.

W ofercie banku znajdziemy także Elastyczne Konto Oszczędnościowe i VeloSkarbonkę z korzystnym oprocentowaniem.

Akcja specjalna „Witaj w VeloBanku – edycja 2/2023„, której organizatorem jest VeloBank trwa do 30 listopada 2023 r. i uzyskać można w sumie 650 zł:

  • 600 zł zwrotu części wydatków (10% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych w ciągu 6 kolejnych cykli rozliczeniowych, maks. 100 zł w jednym cyklu)
  • 50 zł w programie poleceń

Kto może wziąć udział w promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 2/2023”?

Do promocji mogą przystąpić nowi klienci, czyli osoby, które w okresie od 31 grudnia 2022 r. do dnia przystąpienia do akcji nie posiadały rachunku osobistego w VeloBanku.

Warto mieć na uwadze, że właściciele Konta Proste Zasady oferowanego przez Getin Bank, którzy chcieliby przekształcić je w nowy rachunek nie będą mogli skorzystać z promocji.

Dodatkowymi wymogami jest ukończenie 18 r. ż., posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i statusu rezydenta.

Jak zdobyć premię?

Do 30 listopada 2023 r. należy założyć VeloKonto (najlepiej wnioskować także o Elastyczne Konto Oszczędnościowe i VeloSkarbonkę).

Warto wiedzieć, że VeloKonto i VeloSkarbonka muszą zostać otwarte w tej samej relacji właścicielskiej. Co to oznacza? Decydując się na otwarcie indywidualnego VeloKonta, VeloSkarbonka również musi być indywidualna.

Z kolei jeśli VeloKonto otwarte będzie jako rachunek wspólny, również VeloSkarbonka musi być wspólna. Konieczne jest także wyrażenie zgód marketingowych i na przetwarzanie danych osobowych.

Aby uzyskać dodatkowy bonus w wysokości 50 zł w czasie wypełniania wniosku należy wpisać kod polecenia, który można otrzymać od klienta banku i spełnić wymagane warunki aktywności po otwarciu rachunku.

Kolejny krok polega na aktywnym korzystaniu z karty i/lub realizowania płatności Blikiem w czasie wykonywania codziennych zakupów.

VeloBank zobowiązuje się do zwracania 10% wartości transakcji bezgotówkowych wykonanych przy użyciu karty lub Blika w punktach handlowo – usługowych w Internecie i stacjonarnie.

Wyjaśnijmy, co bank rozumie pod pojęciem ”okres trwania promocji”. Oznacza to okres 180 dni, które liczą się od dnia otwarcia lub otwarcia i aktywacji VeloKonta (np. przy wizycie kuriera).

Powyższy okres podzielony jest na 6 trzydziestodniowych cykli rozliczeniowych, za które naliczana jest premia moneyback.

Warto mieć na uwadze, że transakcje Blikiem można realizować zarówno przez Internet, jak i w terminalach płatniczych, które to umożliwiają. Przelewy na telefon nie liczą się do warunku.

Z kolei jako ”transakcję bezgotówkową” rozumie się każdą operację, która została wykonana przy użyciu karty lub Blika. Mogą to być płatności telefonem i transakcje zrealizowane w sklepach internetowych.

Do czasu wypłaty nagród VeloKonto i VeloSkarbonka muszą być aktywne, a wyrażone zgody marketingowe zachowane.

Bank wypłaci bonus na VeloSkarbonkę w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od czasu zaksięgowania wymaganych transakcji na VeloKoncie.

Maksymalnie uzyskać można po 100 zł w ciągu kolejnych 6 cykli rozliczeniowych, co razem daje aż 600 zł.

Dodatkowo bank oferuje atrakcyjne oprocentowanie 7% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Obowiązuje ono przez 3 miesiące i obejmuje środki do 300 tys. zł.

Akcja promocyjna VeloBanku jest aktualnie jedną z ciekawszych na rynku. I przy spełnieniu bardzo prostych warunków pozwala na zdobycie całkiem niezłej premii.

Warunki prowadzenia VeloKonta są również dość atrakcyjne więc zdecydowanie warto rozważyć tą propozycję.

Krok po kroku do otrzymania premii

1 Do 30 listopada 2023 roku złóż wniosek o VeloKonto (opcjonalnie w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką).

  • wyraź zgody marketingowe oraz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych
2 Dokonuj płatności za pomocą karty i/lub Blika – bank nagrodzi Cię 10% moneybackiem za transakcje bezgotówkowe w punktach stacjonarnych oraz online.

Maksymalny zwrot wynosi 100 zł na jeden okres rozliczeniowy – obejmujący 30 kolejnych dni kalendarzowych.

💎 Maksymalnie możesz otrzymać 600 zł zwrotu (100 zł x 6 okresów rozliczeniowych).
bankradar.pl