Witaj w VeloBanku – edycja 1/2023 (600 zł premii)

Następca Getin Noble Bank S.A. czyli VeloBank wystartował z kolejną promocją dla nowych klientów. Za otwarcie konta i aktywne używanie karty lub płatności Blik można otrzymać nawet 600 zł premii w formie moneybacku.

Premia może być powiększona o 50 zł za uczestnictwo w programie poleceń i równowartość 100 zł za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach.

Dodatkowo można otrzymać Elastyczne Konto Oszczędnościowe z podwyższonym 8% oprocentowaniem i VeloSkarbonkę.

W październiku 2022 r. VeloBank zajął miejsce Getin Banku, który przeszedł przymusową restrukturyzację, a VeloKonto zastąpiło Konto Proste Zasady. W celu zachęcenia potencjalnych klientów ofertą, VeloBank uruchomił akcję promocyjną tego rachunku.

Za otwarcie VeloKonta można uzyskać 10% zwrotu za wykonane transakcje bezgotówkowe w 6 kolejnych cyklach rozliczeniowych. Jednorazowo można dostać max. 100 zł, co łącznie daje 600 zł za wszystkie cykle.

Dotyczy to płatności kartą oraz Blikiem w punktach handlowo-usługowych zarówno stacjonarnie, jak i przez internet. Pierwsza edycja promocji ”Witaj w VeloBanku – edycja 1/2023” potrwa do 31 sierpnia 2023 r.

Równolegle trwa pierwsza edycja programu poleceń. Jej hasło to ”Doceniam Velo – polecam Velo”, w której można otrzymać dodatkowe 50 zł za otworzenie VeloKonta z kodem polecenia od znajomego.

Do 17 maja 2023 r. przeprowadzana jest też akcja ”Punkty na start” powiązana z programem Mastercard Bezcenne Chwile. Zgarnąć można 8000 punktów, których równowartość to 100 zł. Pula nagród w tej promocji jest ograniczona więc nie warto zwlekać.

Do kogo skierowana jest promocja „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2023”?

Akcja skierowana jest do osób, które w okresie od 31 października 2022 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały żadnego rachunku w VeloBanku. Co za tym idzie osoby, które w Getin Banku miały Konto Proste Zasady i chciałyby je przekształcić w nowy rachunek w VeloBanku są wykluczone z udziału.

Dodatkowo, aby przystąpić do udziału w promocji należy mieć ukończone 18 lat, posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i mieć status rezydenta.

Co zrobić, żeby otrzymać premię?

Organizator zadbał, aby warunki, które należy spełnić nie należały do najtrudniejszych. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wniosku o otwarcie VeloKonta – najlepiej razem z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką.

Przy wnioskowaniu warto pamiętać o wyrażeniu zgody marketingowej i zgody na przetwarzanie danych osobowych. W celu zgarnięcia dodatkowego bonusu 50 zł w programie poleceń należy wpisać kod polecenia otrzymany od znajomego we wniosku o utworzenie konta.

Kolejny etap to aktywne korzystanie z karty i/lub Blika przy robieniu codziennych zakupów. Dzięki temu bank może zwrócić 10% wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych.

W jednym cyklu rozliczeniowym trwającym przez 30 kolejnych dni kalendarzowych można otrzymać 100 zł zwrotu.

Zdobyta nagroda będzie wypłacona na VeloSkarbonkę w ciągu dwóch dni roboczych od daty zaksięgowania wykonanych w czasie trwania promocji transakcji na VeloKoncie.

W ciągu sześciu cykli rozliczeniowych można otrzymać maksymalnie 600 zł (po 100 zł w cyklu).

Program poleceń

Dodatkowe 50 zł jest do zgarnięcia za uczestnictwo w programie poleceń. Warunkiem uczestnictwa jest zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 2000 zł na otwarte VeloKontow ciągu trzech kolejnych miesięcy po otwarciu. Kolejne premie są do zgarnięcia za polecanie produktów oferowanych przez VeloBank.

100 zł w programie Bezcenne Chwile

Dla klientów, którzy nie współpracowali wcześniej z VeloBankiem i nie mają wydanej przez niego karty zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile organizator oferuje bonus powitalny w wysokości 8000 punktów. Jest to równowartość 100 zł.

O czym warto jeszcze wiedzieć?

Zarówno VeloKonto jak i VeloSkarbonka mogą być otwarte indywidualnie lub wspólnie. Ważne jest, aby obydwa te produkty miały tą samą relację właścicielską. Istotne jest również rozumienie przez bank stwierdzenia ”okres trwania promocji”.

Jest to 180 dni, które liczone są od momentu otwarcia lub otwarcia i aktywacji VeloKonta (w przypadku np. weryfikacji kurierem). Oznacza to sześć 30-dniowych cykli rozliczeniowych, w których nalicza się moneyback.

W przypadku płatności Blikiem zaliczane są zarówno te wykonywanie w Internecie jak również bezgotówkowe płatności w terminalach umożliwiających taką operację.

Przelewy na telefon nie są uwzględniane. Jako ”transakcję bezgotówkową” rozumie się każdą transakcję wykonaną przy użyciu karty lub kodu Blik. Oznacza to również płatności telefonem i transakcje wykonywane w sklepach internetowych.

Prawo do nagrody zostaje utracone w momencie zamknięcia VeloKonta lub VeloSkarbonki czy wypowiedzenie zgód marketingowych przez okres trwania promocji.

Nagroda nie wymaga rozliczenia, ponieważ nie jest opodatkowana podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

VeloKonto i VeloSkarbonka – dodatkowe informacje

Prowadzenie VeloKonta jest zupełnie darmowe. Samo korzystanie z karty to koszt 7 zł za miesiąc, jednak po wykonaniu 5 transakcji kartą lub Blikiem w miesiącu opłata jest anulowana.

Dodatkowo bank oferuje możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

VeloSkarbonka to rachunek służący do automatycznego oszczędzania z atrakcyjnym oprocentowaniem 8%. Bankowy Fundusz Gwarancyjny obejmuje gwarancją zgromadzone na rachunku środki aż do kwoty wynoszącej 100 000 euro.

Ze względu na oferowaną przez bank premię moneyback warto rozważyć założenie w nim konta. Warunki udziału są proste do spełnienia, a możliwy bonus jest bardzo atrakcyjny. Łącznie do uzyskania jest nawet 750 zł premii:

  • 600 zł za aktywne używanie karty i korzystanie z Blika przez pół roku;
  • 100 zł za udział w programie Bezcenne Chwile;
  • 50 zł w programie poleceń.

Jak wyglądają kolejne kroki do zdobycia 600 zł moneyback?

1

Do 31 sierpnia 2023 roku złóż wniosek o VeloKonto (opcjonalnie w pakiecie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym i VeloSkarbonką).

  • wyraź zgody marketingowe oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych
2

Dokonuj płatności za pomocą karty i/lub Blika – bank nagrodzi Cię 10% moneybackiem za transakcje bezgotówkowe.

Maksymalny zwrot wynosi 100 zł na jeden okres rozliczeniowy – obejmujący 30 kolejnych dni kalendarzowych.

3

Maksymalnie możesz otrzymać 600 zł (100 zł x 6 okresów rozliczeniowych).

4.7/5 - 3 głosów