Wakacyjna promocja z Nest Kontem (400 zł premii)

Po upływie czterech lat Nest Bank powraca z akcją specjalną związaną z otwarciem i aktywnym korzystaniem z Nest Konta.

Do zgarnięcia jest w sumie 400 zł premii pieniężnej. A jedyne, co należy zrobić, to zapewnić comiesięczny wpływ na konto oraz realizować transakcje kartą przez okres ośmiu miesięcy.

Od dłuższego czasu Nest Bank proponował klientom program poleceń oraz atrakcyjną ofertę dla klientów biznesowych. Natomiast teraz poszedł o krok dalej i przygotował akcję specjalną dotyczącą konta osobistego.

Wakacyjna promocja z Nest Kontem” potrwa do 30 września 2023 r. Chociaż bank zastrzega, że może zakończyć ją wcześniej, mimo że nigdzie nie ma wzmianki o limicie nagród.

Kto może wziąć udział w promocji Nest Banku?

Z promocji skorzystają osoby fizyczne, które mają więcej niż 18 lat i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowym warunkiem jest zamieszkiwanie na terenie Polski i posiadanie ważnego dowodu osobistego.

Z udziału w promocji wyklucza posiadanie osobistego konta w Nest Banku po 1 stycznia 2021 r.

Jak zdobyć nagrodę?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku do 30 września 2023 r. i zawarcie umowy o Nest Konto z bankiem w ciągu 14 dni od momentu wysłania go.

Koniecznie trzeba pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych drogą telefoniczną i telefoniczną.

Kolejny etap jest rozłożony czasie, ponieważ w miesiącu, w którym założono konto i w ciągu kolejnych 7 miesięcy należy spełnić dwa warunki:

  1. łączny wpływ na rachunek min. 2000 zł;
  2. transakcje bezgotówkowe kartą (bank zwraca 5% wydanej kwoty, max. 50 zł miesięcznie).

Warunek ten dotyczy tych klientów, którzy otworzyli Nest Konto do 15. dnia miesiąca. W sytuacji, gdy rachunek założono później, ośmiomiesięczna aktywność liczy się od kolejnego miesiąca.

Naliczony zwrot w wysokości 5% wydatków kartą zostanie przelany na Nest Konto do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca kalendarzowego, za który go naliczono.

Posłużmy się przykładem. Otwierając rachunek do 15 lipca 2023 r. warunki należy spełniać od lipca 2023 r. do lutego 2024 r.

W sytuacji, gdy rachunek założono 16 lipca lub później, okres aktywności będzie się liczył od sierpnia 2023 r. do marca 2024 r.

Promocja Nest Bank – ważne informacje

Jak widać, jedyne co należy zrobić, to otworzyć konto i zapewnić na nie wpływ, a następnie realizować transakcje kartą. Warto jednak szczegółowo zapoznać się z tym, czego wymaga bank.

Jako wpływy zaliczona będzie suma dowolnych przelewów pod warunkiem, że nie będą one realizowane między własnymi kontami w Nest Banku oraz ich źródłem nie będzie lokata.

Najłatwiejszym rozwiązaniem będzie ustawienie stałego zlecenia na swoim rachunku prowadzonym w innym banku.

W przypadku płatności kartą w regulaminie znajdziemy jedynie zapis dotyczący tego, że można je wykonywać kartą tradycyjną oraz wirtualną.

Do momentu wypłaty nagrody nie można zamknąć Nest Konta (nie można także złożyć wypowiedzenia umowy rachunku).

Dodatkowo należy zachować wszystkie wyrażone zgody. W przeciwnym razie prawo do nagrody zostanie odebrane.

Utrata prawa do premii nastąpi również w momencie, gdy osobisty rachunek w Nest Banku będzie wykorzystywany do celów związanych z biznesem (np. będą z niego realizowane przelewy do ZUS).

Zdobyta nagroda nie podlega opodatkowaniu.

Warto zwrócić uwagę na to, że Nest Konto jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. A dodatkowo bank posiada w swojej ofercie ciekawe produkty oszczędnościowe (Nest Konto Oszczędnościowe, Nest Lokata Witaj).

Warunki określone w regulaminie promocji są bardzo proste do realizacji.

Bank nie wymaga konkretnego typu przelewu (np. wypłata wynagrodzenia). Nie ma również informacji dotyczących tego, gdzie płatności kartą należy realizować.

Oczywiście obowiązują standardowe ograniczenia, które wynikają z regulaminu dotyczącego korzystania z karty.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by po przelaniu wymaganej kwoty od razu zwrócić jej część na swój podstawowy rachunek. A pozostawić tylko tyle, by udało się zrealizować transakcje kartą i zdobyć maksymalny bonus 50 zł miesięcznie.

Akcja specjalna Nest Banku jest naprawdę godna uwagi. Zyskać można nie tylko wysoki bonus, ale również bezpłatne konto i możliwość skorzystania z ciekawej oferty oszczędnościowej.

Krok po kroku do otrzymania 400 zł premii

1 Do 30 września 2023 roku złóż wniosek o Nest Konto i w ciągu 14 dni od aplikacji podpisz z Nest Bankiem umowę o prowadzenie rachunku.

  • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych
2 W ciągu 14 dni od złożenia wniosku zawrzyj z bankiem umowę o prowadzenie konta.
3 W miesiącu otwarcia Nest Konta oraz w każdym z 7 kolejnych miesięcy wykonaj następujące aktywności: 

  • zapewnij łączny wpływ na konto w wysokości min. 2 tys. zł;
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą – bank zwróci Ci 5% wydatków (maksymalnie 50 zł miesięcznie)
💎 5% moneyback otrzymasz na Nest Konto do 20. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego, za który premia została przyznana.
bankradar.pl