Sprzedawaj na Allegro z BIZnest Kontem i odbierz do 700 zł

Nest Bank przygotował specjalną promocje dla przedsiębiorców, w ramach której otrzymać można 300 zł premii za uruchomienie konta firmowego BIZnest Konto oraz aktywne korzystanie z niego przez sześć miesięcy.

Dodatkowy bonus przewidziano za używanie  terminala płatniczego, a jego wysokość może sięgnąć 400 zł.

W przypadku sprzedaży usług lub produktów przez Allegro, zyskać można jeszcze premię 700 zł do wykorzystania na tej platformie. Suma wszystkich bonusów wynosi więc aż 1400 zł. Akcja potrwa do 28 lutego 2023 roku.

Kto może skorzystać z promocji „Sprzedawaj na Allegro z BIZnest Kontem i odbierz do 700 zł”?

W akcji promocyjnej mogą wziąć udział osoby, które prowadzą:

  • jednoosobową działalność gospodarczą,
  • fundację,
  • stowarzyszenie,
  • spółkę – np. partnerską, jawną, cywilną czy z ograniczoną odpowiedzialnością.

Warunkiem jest posiadanie siedziby w Polsce oraz przynależność do polskiej rezydencji podatkowej.

Regulamin precyzuje, że z promocji wykluczeni się przedsiębiorcy, którzy posiadają rachunek firmowy w Nest Banku założony po 1 stycznia 2020 roku.

Termin zakończenia organizowanej przez spółkę Allegro akcji „Sprzedawaj na Allegro z BIZnest Kontem i odbierz do 700 zł” to 28 lutego 2023 roku. O ile wcześniej nie wyczerpie się wartość łącznej kwoty 50 000 zł rozdzielonej na kartach podarunkowych.

Promocja z premią za terminal trwa natomiast bezterminowo. A skorzystać z niej mogą przedsiębiorcy nieprzyjmujący wcześniej płatności bezgotówkowych i jednocześnie posiadający firmowe konto w Nest Banku.

Jak zdobyć nagrody?

Nest Bank nie stworzył wygórowanych wymagań uczestnikom promocji. Warunki aktywności stawiane przedsiębiorcom to typowe zadania, które każdy z nich wykonuje co miesiąc.

Do 28 lutego 2023 roku należy przede wszystkim złożyć wniosek o BIZnest Konto. W ciągu 14 dni trzeba zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie tego rachunku.

Po jego założeniu, do końca miesiąca kolejnego po otwarciu konta firmowego wystarczy wykonać minimum jedną operację otrzymaną kartą debetową.

W przypadku wywiązania się z tego warunku, do 20. dnia kolejnego miesiąca Nest Bank wypłaci na konto 50 zł premii.

W okresie między 2. a 6. miesiącem po spełnieniu wymaganej aktywności, w każdym kolejnym miesiącu należy zrealizować dodatkowe działania. Posiadacz rachunku musi:

  • zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 5 tys. zł,
  • dokonać przelewu pełnej składki do ZUS lub zaliczki miesięcznej na podatek dochodowy do Urzędu Skarbowego.

Warunkiem jest też wykonanie 3 dowolnych operacji – transakcji kartą, płatności Blikiem lub przelewu, poza przelewami między własnymi rachunkami w Nest Banku.

Kolejne bonusy przyznawane są do 20. dnia roboczego miesiąca, który następuje po miesiącu wykonania wymaganych warunków aktywności.

Jak otrzymać dodatkowe premie?

Aby natomiast otrzymać premię za przyjmowanie płatności bezgotówkowych w firmie, trzeba przede wszystkim w czasie trwania promocji złożyć wniosek o terminal płatniczy z oferty Fiserv Polska.

Etap ten można zrealizować zarówno już przy wnioskowaniu o konto firmowe, jak i później, przez bankowość elektroniczną.

W okresie 60 dni od złożenia wniosku należy podpisać umowę o korzystanie z terminala. Udzielając przy tym wszystkich zgód marketingowych oraz wskazać BIZnest Konto jako rachunek do przekazywania wpływów.

Od średnich obrotów na terminalu w ciągu trzech miesięcy po podpisaniu umowy zależy wysokość premii.

Z tego względu dla zwiększenia bonusu należy regularnie korzystać z urządzenia, a także zachęcać klientów do bezgotówkowych płatności.

W przypadku zastosowania aplikacji NESTPOS, za obroty od 5000 zł uzyskać można 100 zł premii. Jeżeli natomiast wybrany został terminal tradycyjny, premia wyniesie:

  • 100 zł za obroty 5000-7999,99 zł,
  • 200 zł za 8000-9999,99 zł,
  • 300 zł za 10 000-14 999,99 zł,
  • 400 zł powyżej 15 000 zł.

Wypłata zostanie zrealizowana do końca 5. miesiąca od podpisania umowy.

Wymagania nie są wysokie także w przypadku bonusu za sprzedaż na Allegro. W tym przypadku należy założyć nowe Konto Firma w tym serwisie, korzystając z linka przekazanego w wiadomości SMS od Nest Banku.

W okresie trwania promocji należy wystawić minimum jedną ofertę na Allegro, wskazując przy tym BIZnest Konto jako rachunek do wpłat.

Nagrodę stanowi elektroniczny voucher o wartości 700 zł, który można wykorzystać na zakupy. Nagrodę otrzymasz w ciągu 7 dni roboczych od spełnienia wymagań. A sama karta trafia do klienta w wiadomości e-mail na adres powiązany z kontem Allegro.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl