Samodzielniak na ferie – 100 zł premii od BNP Paribas

BNP Paribas skutecznie zachęca do swojej oferty nie tylko dorosłych klientów, ale też nastolatków oraz młodsze dzieci. Obecnie bank przygotował promocję, która pozwala na otrzymywanie po 20 zł dodatkowego kieszonkowego przez 5 miesięcy.

Premia łącznie wynosi więc 100 zł. Warunki aktywności są bardzo proste i niewymagające. Promocja „Samodzielniak na ferie” potrwa do 31 marca 2023 roku lub krócej, jeżeli liczba uczestników przekroczy 5000.

Kto może skorzystać z promocji „Samodzielniak na ferie”?

Promocja banku BNP Paribas przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 lat aż do ukończenia 18. roku życia.

Udział w akcji wymaga podpisania umowy o rachunek przez rodzica, bądź też wyrażenie zgody na otwarcie konta nastolatkowi poniżej 18. roku życia. Kieszonkowe może być przyznane w ramach dwóch produktów.

Pierwszym z nich jest Konto Samodzielniak z Kartą do Dorosłości, którego posiadacz musi mieć ukończone 13 lat i przy tym pozostawać osobą niepełnoletnią.

Drugi produkt to z kolei Konto Karty Samodzielniaka, przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

Uczestnikiem promocji może zostać małoletni, który nie prowadzi jeszcze w BNP Paribas rachunku odpowiedniego dla swojej kategorii wiekowej.

Jego rodzic lub opiekun prawny musi natomiast dysponować kontem osobistym w tym banku. Osoby niebędące dotąd klientami instytucji wciąż mogą założyć ROR i skorzystać w ten sposób również z premii dla dorosłych.

Rodzic starszego nastolatka może udać się z nim do placówki BNP Paribas i wyrazić zgodę na jego udział w promocji, jednak to dziecko pozostaje właścicielem konta i to ono podpisuje wszystkie dokumenty.

Inaczej wygląda to w sytuacji, gdy rachunek jest otwierany dla małoletniego w wieku 7-13. Rodzic może wówczas samodzielnie dopełnić wszystkich formalności w oddziale, a także pozostaje formalnym właścicielem konta.

Jak skorzystać z promocji?

Jeżeli rodzic posiada już rachunek w BNP Paribas, może od razu założyć Konto Karty Samodzielniaka dla dziecka w wieku 7-13 lat lub wyrazić zgodę na utworzenie Konta Samodzielniaka przez małoletniego w wieku 13-18 lat.

Termin trwania akcji to 31 marca 2023 roku i do tej daty trzeba otworzyć wybrany rachunek.

Rodzic lub opiekun prawny osoby niepełnoletniej powinien zgodnie z regulaminem promocji zasilić nowo otwarty rachunek dowolną kwotą.

Należy pamiętać o uruchomieniu dostępu do bankowości elektronicznej. Dziecko powinno każdego miesiąca wykonać wymagane transakcje bezgotówkowe za pomocą karty debetowej.

Warto przy tym dopilnować, aby małoletni rzeczywiście zrealizował w każdym z 5 kolejnych miesięcy minimum 5 płatności kartą na dowolną kwotę.

Jeżeli zadanie to zostanie wykonane, bank przekaże na rachunek dziecka 20 zł kieszonkowego za każdy wymagany miesiąc.

Premia dotrze na Konto Karty Samodzielniaka lub Konto Samodzielniaka do 10. dnia miesiąca, który następuje po miesiącu wykonania transakcji.

Warto również zaznaczyć, że Konto Samodzielniaka znajduje się w czołówce naszego rankingu rachunków dla najmłodszychhttps://bankradar.pl/konto-dla-dziecka/

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji „Samodzielniak na ferie”?

Aby przystąpić do promocji, należy przede wszystkim zaakceptować jej regulamin. Warto też pamiętać, że Kartą Samodzielniaka dziecko może płacić wyłącznie w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych.

Jeżeli małoletni w trakcie trwania promocji skończy 18 lat, jego rachunek ulegnie przekształceniu w konto dla dorosłego klienta.

Bank zaprzestanie wówczas wypłaty kieszonkowego, ponieważ zgodnie z regulaminem promocja obejmuje jedynie rachunki dla osób niepełnoletnich. W takiej sytuacji całkowita premia będzie więc niższa od 100 zł.

Regulamin promocji mówi, że niespełnienie warunku w jednym z miesięcy nie pozbawia dziecka możliwości uzyskania premii w kolejnym. W takim przypadku małoletni otrzyma po prostu łącznie mniejsze kieszonkowe.

Sama nagroda nie podlega opodatkowaniu, dlatego nie ma potrzeby wykazywania jej w rocznym zeznaniu podatkowym dla urzędu skarbowego.  

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl