Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIX edycja (100 zł premii)

Bank Pekao SA przychodzi z 29. już edycją promocji, w której zachęca rodziców do polecania swoich produktów niepełnoletnim dzieciom.

Po otwarciu Konta Przekorzystnego dla Młodych przez rodzica pociecha zyskać może 100 zł postaci premii gotówkowej. Aktywności jakie należy wykonać są uzależnione od wieku dziecka.

Promocja „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIX edycja” potrwa do 16 sierpnia 2023 r. i dedykowana jest rodzicom posiadającym niepełnoletnią pociechę w wieku od 0 do 17 lat.

W regulaminie nie ma wymagań dotyczących tego, by rodzic był klientem banku. Jednak warto rozważyć taką opcję i mieć możliwość zdobycia premii powitalnej oraz atrakcyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym.

Kto może wziąć udział w promocji Pekao Bank?

Jak wspomniano wyżej w promocji mogą wziąć udział rodzice dzieci w wieku 0 – 17 lat. Dziecko musi być osobą fizyczną zamieszkującą na terenie Polski i posiadać polskie obywatelstwo.

Z udziału w akcji wyklucza posiadania rachunku osobistego przez osobę niepełnoletnią w Pekao od 1 stycznia 2021 r. do 2 lipca 2023 r. Posiadacze konta oszczędnościowego Mój Skarb mogą wziąć udział w promocji.

Dodatkowo w promocji nie wezmą udziału osoby, które skorzystały z wcześniejszych edycji oraz z akcji:

  • ”Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay Kids”;
  • ”Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Jak zdobyć nagrodę w promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIX edycja”?

Aby przystąpić do promocji należy udać się do najbliższej placówki banku. Opcjonalnie można to zrobić w panelu rodzica w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej.

Warto zapoznać się z przebiegiem procedury otwarcia konta dla dziecka, które ma mniej niż 13 lat, ponieważ zasady są nieco inne niż standardowo.

To, z jakich produktów należy skorzystać w promocji oraz warunki, które trzeba spełnić uzależnione są od tego w jakim wieku jest dziecko w momencie otwierania rachunku.

Akcja specjalna nie obowiązuje w agencjach i placówkach partnerskich banku. Co zrobić, by móc cieszyć się zdobytą nagrodą?

W pierwszej kolejności rodzic powinien otworzyć konto dla siebie. Dobrą opcją jest skorzystanie z oferty Konta Przekorzystnego, które objęte jest promocją.

Obecni klienci lub ci, którzy nie są zainteresowani otwieraniem rachunku w Pekao mogą pominąć ten krok.

Do 16 sierpnia 2023 r. należy zawrzeć umowę z bankiem o Konto Przekorzystne dla Młodych w imieniu dziecka i skorzystać z oferty innych produktów:
  • dla dzieci poniżej 6 lat – nie ma potrzeby zawierania umowy o dodatkowe produkty;
  • dla dzieci w wieku 6 – 13 lat – należy skorzystać ze wszystkich produktów z pakietu PeoPay Kids;
  • nastolatkowie w wieku 13 – 17 lat – karta debetowa i aplikacja PeopPay.

Jeśli dziecko ma mniej niż 13 lat należy w jego imieniu złożyć wymagane oświadczenia, które dotyczą zgody na wzięcie udziału w promocji i przetwarzania jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji akcji.

Nastolatek (13 – 17 lat) sam musi podpisać wymagane oświadczenia. Wszystkie powyższe zadania należy zrealizować w tym samym dniu.

Do 15 września 2023 r. należy zapewnić saldo na Koncie Przekorzystnym dla Młodych w wysokości min. 200 zł dla dziecka, które ma mniej niż 6 lat.

Jeśli pociecha jest starsza (>6 lat) należy dopilnować, by do 15 września 2023 r. przynajmniej raz zalogowała się do aplikacji PeoPay lub PeoPay KIDS (dla dzieci w wieku 6 – 13 lat) i zrealizowała min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą/Blikiem.

Zdobytą premię w wysokości 100 zł bank wypłaci na Konto Przekorzystne dla Młodych do 15 października 2023 r.

Regulamin nie określa wymaganej kwoty transakcji ani tego, czy ma być zrealizowana stacjonarnie czy internetowo. Jedyne o czym należy pamiętać to, aby nie została wycofana lub anulowana.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Tę ofertę bank kieruje do osób, które mają mniej niż 26 lat. Należy jednak zwrócić uwagę, że w tej promocji uczestnik nie może być osobą pełnoletnią.

Prowadzenie konta jest bezpłatne, podobnie jak korzystanie z karty Mastercard Debit FX oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą.

Dla dzieci w wieku powyżej 13 lat przygotowano możliwość korzystania z serwisu transakcyjnego, mobilnej aplikacji i płatności Blikiem.

Klienci w wieku 6 – 12 lat mają do dyspozycji Pakiet PeoPay KIDS, w skład którego wchodzi:

  • konto osobiste z kartą;
  • konto oszczędnościowe;
  • dedykowana aplikacja.

W aplikacji trenerzy wspierają stawianie pierwszych kroków w bankowości, pokazują jak skutecznie oszczędzać, a rodzic zyskuje wgląd do finansów i oszczędności pociechy. Opiekun może również zmieniać limity dotyczące produktów dziecka.

Jak wspomniano wcześniej, bank nie wymaga, by rodzic był klientem, jednak mimo wszystko warto wziąć pod uwagę taką opcję.

Pierwszym powodem jest możliwość skorzystania z powitalnej promocji i zgarnięcia premii. Dodatkowo będąc klientem Pekao rodzic ma możliwość otwarcia rachunku dla dziecka zdalnie.

Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb

W ramach opisywanej promocji należy także otworzyć rachunek oszczędnościowy Mój Skarb dla dziecka w wieku 7 – 13 lat. Co prawda dla młodszych dzieci nie stanowi to wymogu, ale warto rozważyć taką opcję.

Mój Skarb można otworzyć dziecku już od dnia narodzin (maks. Wiek dziecka to 18 lat). Oprocentowanie na rachunku to obecnie 7% w skali roku. Podwyższona stawka obowiązuje przez pół roku i obejmuje kwoty do 5000 zł.

Rodzice muszą pamiętać o tym, że korzystanie przez nich z oszczędności zgromadzonych na koncie oszczędnościowym wiąże się z pewnymi ograniczeniami.

Limit miesięcznych wypłat mieści się w ramach zwykłego zarządu, który obecnie wynosi ok. 6 tys. zł.

Jak wiadomo, proces oswajania dziecka z bankowością internetową dobrze zacząć jak najwcześniej. A akcja specjalna Pekao Banku jest do tego doskonałą okazją.

Możliwość zdobycia atrakcyjnej premii gotówkowej jest dodatkową motywacją. Warto szczegółowo przeanalizować ofertę banku i rozważyć wszystkie za i przeciw.

Krok po kroku do otrzymania 100 zł premii

1 Jeżeli nie posiadasz jeszcze rachunku w Banku Pekao, otwórz Konto Przekorzystne w promocji.

Następnie do 16 sierpnia 2023 r. w imieniu niepełnoletniego zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych oraz (w zależności od wieku dziecka):

  • wszystkie produkty z pakietu PeoPay Kids* – dla dziecka w wieku 6-13 lat
  • kartę debetową i aplikację PeoPay – dla dziecka w wieku 13-17 lat

Założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych + dodatkowe zadanie muszą być wykonane tego samego dnia!

* Pakiet PeoPay Kids składa się z rachunku osobistego, karty, konta oszczędnościowego i specjalnej aplikacji dla dzieci.

2 Dopilnuj, aby na dzień 15 września 2023 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla Młodych wynosiło min. 200 zł – dot. dziecka poniżej 6 lat

Dopilnuj, aby do 15 września 2023 r. dziecko wykonało min. 3 płatności bezgotówkowe kartą lub Blikiem oraz przynajmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej – dot. dziecka powyżej 6 lat

💎 Bank Pekao wypłaci nagrodę pieniężną (100 zł) na Konto Przekorzystne dla Młodych do 15 października 2023 roku.
bankradar.pl