Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja 27 (150 zł premii)

Bank Pekao przygotował kolejną edycję promocji, w ramach której rodzice mogą sprawić niespodziankę swoim dzieciom.

Nagroda gotówkowa za założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb z oprocentowaniem 8% wynosi nawet 150 zł.

Akcja przeznaczona jest dla osób, którzy są już klientami Banku Pekao. Promocja „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja 27” potrwa do 15 maja 2023 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w akcji, dorośli klienci muszą po prostu prowadzić w Banku Pekao rachunek osobisty.

Od dzieci do 18. roku życia wymagane jest natomiast posiadanie statusu osoby fizycznej, polskiego obywatelstwa oraz miejsca zamieszkania w Polsce.

Niepełnoletni nie może dysponować kontem osobistym w Banku Pekao, założonym w okresie 1 stycznia 2021 – 15 marca 2023.

Przeszkodą do udziału w promocji nie jest korzystanie z rachunku oszczędnościowego Mój Skarb.

Bonusu nie można jednak uzyskać w przypadku uczestnictwa we wcześniejszej edycji tej akcji lub promocjach „Pierwsze Kieszonkowe na konto z PeoPayKids i „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Do akcji można przystąpić za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej w panelu rodzica, bądź też podczas wizyty w oddziale Banku Pekao.

Warto pamiętać, że rodzaj otwieranych produktów oraz wymaganych zadań do wykonania zależą od wieku dziecka w dniu podpisywania umowy.

Jako zdobyć premię w promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja 27”?

Dorosły uczestnik akcji musi przede wszystkim otworzyć dla siebie rachunek na stronie Banku Pekao, najlepiej Konto Przekorzystne. Jeżeli rodzic dziecka już takie posiada, może od razu przejść do kolejnego roku.

Do 15 maja 2023 roku należy zawrzeć w imieniu niepełnoletniego umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych.

Ten rachunek zajmuje aktualnie 1 miejsce w naszym rankingu – https://bankradar.pl/konto-dla-dziecka/

Zależenie od wieku dziecka, konieczne jest też zawnioskowanie o dodatkowe produkty.

W przypadku nieletnich do 6. roku życia, będzie to rachunek oszczędnościowy Mój Skarb. Jeżeli dziecko już taki posiada, nie trzeba otwierać kolejnego.

Dla dziecka w wieku od 6 do 13 lat należy założyć wszystkie produkty z pakietu PeoPay Kids.

W przypadku nastolatków od 13. do 17. roku życia, rodzic musi zawnioskować o kartę debetową i dostęp do aplikacji PeoPay.

W imieniu dziecka poniżej 13 lat należy złożyć wszystkie wymagane zgody na udział w promocji. A także zgody na przetwarzanie danych osobowych w niezbędnym zakresie.

Jeżeli konto zakładamy dla nastolatka w wieku od 13 do 17 lat, niepełnoletni sam podpisuje potrzebne oświadczenia.

Warto pamiętać, że każde z zadań trzeba zrealizować tego samego dnia. Spełnienie takich warunków wystarczy, aby Bank Pekao wypłacił premię 50 zł.

Aby podwyższyć nagrodę do 150 zł, konieczne jest sprostanie kolejnym wymaganiom.

W przypadku dziecka poniżej 13 lat, należy utrzymywać do 1 czerwca 2023 roku saldo powyżej 200 zł.

Jeżeli natomiast pociecha ukończyła 13 lat, warunkiem otrzymania dodatkowej premii jest wykonanie do 1 czerwca 2023 roku przynajmniej 5 bezgotówkowych płatności kartą lub kodem Blik.

Bank Pekao wypłaci do 30 czerwca 2023 roku 50 zł lub 150 zł na założony rachunek.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Dla banku nie ma znaczenia kwota transakcji czy fakt wykonania płatności przez internet lub stacjonarnie. Wymagań regulaminu nie spełnią natomiast transakcje wycofane lub anulowane, a także wpłaty i wypłaty gotówki.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu, dlatego nie trzeba rozliczać jej przed fiskusem.

Bank Pekao precyzyjnie określił szczegóły weryfikacji warunku utrzymywania salda w wysokości minimum 200 zł.

Kwoty na koncie osobistym oraz rachunku Mój Skarb nie sumują się, dlatego środki należy zgromadzić na jednym z tych produktów.

Jeżeli klient nie posiadał wcześniej rachunku oszczędnościowego Mój Skarb i zostanie on otwarty w dniu przystąpienia do akcji razem z Kontem Przekorzystnym dla Młodych, bank weźmie pod uwagę salda obu rachunków.

W przypadku wcześniejszego posiadania i niezakładania kolejnego rachunku Mój Skarb, weryfikacja obejmie rachunek sprzed promocji oraz Konto Przekorzystne dla Młodych.

Jeżeli klient posiada już rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i w trakcie trwania akcji założy kolejny, weryfikacja będzie dotyczyła nowo otwartego rachunku oraz Konta Przekorzystnego dla Młodych.

bankradar.pl