Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – 34 edycja

Bank Pekao SA po raz kolejny uruchomił swoją sztandarową promocję, w której za otwarcie dla dziecka Konta Przekorzystnego dla Młodych można zdobyć bonus 150 zł.

To, jakie warunki należy zrealizować, by zdobyć premię zależy od wieku naszej pociechy. Akcja specjalna „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja 34” potrwa do 3 kwietnia 2024 r.

Poza nagrodą gotówkową bank oferuje także atrakcyjne oprocentowanie 7% w skali roku na rachunku oszczędnościowym Mój Skarb.

Kto może skorzystać z promocji?

Jeśli chodzi o dziecko, bank wymaga, by była to niepełnoletnia osoba fizyczna mieszkająca na terenie Polski i posiadająca krajowe obywatelstwo.

Z udziału w akcji wykluczone są małoletnie osoby, które w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 29 lutego 2024 r. posiadały rachunek osobisty w Banku Pekao SA. Posiadanie konta oszczędnościowego Mój Skarb nie stanowi jednak przeszkody.

Z oferty nie mogą skorzystać także uczestniczy poprzednich edycji tej akcji oraz promocji:

  • „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay Kids”
  • „Ekstra 50 zł dla nastolatka”

Jak zdobyć nagrodę w promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja 34”?

W pierwszej kolejności należy otworzyć dla siebie Konto Przekorzystne za pośrednictwem strony internetowej banku.

Osoby posiadające rachunek osobisty we wspomnianej instytucji lub te, które nie chcą podejmować współpracy mogą przejść od razu do kolejnego kroku.

Najpóźniej 3 kwietnia 2024 r. należy zawrzeć w imieniu osoby nieletniej umowę o prowadzenie Konta Przekorzystnego dla Młodych i inne produkty z oferty banku uzależnione od wieku dziecka:

  • w przypadku dzieci, które mają mniej niż 6 lat nie jest konieczne korzystanie z produktów dodatkowych;
  • dzieci w wieku od 6 do 13 lat – wszystkie produkty wchodzące w skład pakietu PeoPay Kids;
  • nastolatki w wieku od 13 do 17 lat – karta debetowa i aplikacja mobilna PeoPay.

Co istotne, wspomniane wyżej zadania należy zrealizować w tym samym dniu. Aby skorzystać z promocji, należy przejść do panelu rodzica w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej albo udać się do najbliższej placówki bankowej.

Promocja nie obowiązuje w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao SA. Przed otwarciem rachunku warto zapoznać się z procedurą zakładania konta dla nastolatka i dziecka, które ma mniej niż 13 lat.

Rodzic dziecka, które nie ukończyło jeszcze 13 r. ż. musi w jego imieniu złożyć wymagane oświadczenia dotyczące zgody na udział w akcji i przetwarzania jego danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.

W skład pakietu PeoPay Kids wchodzi konto osobiste z kartą, rachunek oszczędnościowy i dedykowana aplikacja mobilna.

W aplikacji znajdziemy zabawnych trenerów, którzy pomogą pociechom stawiać pierwsze kroki w świecie bankowości i nauczą oszczędzania.

Rodzic przez cały czas będzie miał wgląd w finanse i oszczędności dziecka. A także będzie zmógł zmieniać limity dotyczące jego produktów.

W przypadku nastolatka w wieku od 13 do 17 lat należy dopilnować, by samodzielnie podpisał wymagane oświadczenia.

Warunki aktywności, jakie należy zrealizować, by uzyskać bonus również zależą od wieku dziecka.

W przypadku pociechy młodszej niż 6 lat, to rodzic musi zadbać o to, by na dzień 30 kwietnia 2024 r. saldo na koncie było wyższe niż 200 zł.

Dziecko które ukończyło już 6 r. ż. musi najpóźniej do 30 kwietnia 2024 r. przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej i zrealizować min. 3 płatności bezgotówkowe kartą lub Blikiem.

Kwota transakcji i miejsce jej realizacji nie mają znaczenia. Istotne jest jedynie to, aby transakcji nie wycofać lub nie anulować. Pod uwagę bank nie weźmie wpłat i wypłat gotówki.

Premia w wysokości 150 zł zostanie przekazana na Konto Przekorzystne dla Młodych do 31 maja 2024 r. Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego i nie jest konieczne rozliczanie się z niej.

Krok po kroku do otrzymania 150 zł premii

1 Jeżeli jeszcze nie posiadasz rachunku osobistego w Banku Pekao SA otwórz Konto Przekorzystne w promocji.

Do 3 kwietnia 2024 roku w imieniu niepełnoletniego zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych oraz (w zależności od wieku dziecka):

  • dla dziecka poniżej 6 lat nie ma potrzeby zakładania dodatkowych produktów
  • wszystkie produkty z pakietu PeoPay Kids* – dla dziecka w wieku 6-12 lat
  • kartę debetową i aplikację PeoPay – dla dziecka w wieku 13-17 lat

Założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych + dodatkowe zadanie należy wykonać tego samego dnia!

* Pakiet PeoPay Kids składa się z rachunku osobistego, karty, konta oszczędnościowego i specjalnej aplikacji dla dzieci.

2 Dopilnuj, aby na dzień 30 kwietnia 2024 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla Młodych wynosiło min. 200 zł – dot. dziecka poniżej 6 lat.

Dopilnuj, aby do 30 kwietnia 2024 r. dziecko wykonało min. 3 płatności bezgotówkowe kartą lub Blikiem* oraz przynajmniej raz zalogowało się do aplikacji mobilnej – dot. dziecka powyżej 6 lat.

* kwota płatności nie ma znaczenia, podobnie jak to, czy transakcje wykonano w punkcie stacjonarnym czy online

💎 Bank Pekao wypłaci nagrodę (150 zł) na Konto Przekorzystne dla Młodych do 31 maja 2024 roku.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl