Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – 30 edycja (100 zł premii)

Już po raz trzydziesty Bank Pekao SA przychodzi do klientów posiadających niepełnoletnie dzieci z ofertą akcji specjalnej, w której do zyskania jest 100 zł. Aktywność, jaką należy zrealizować na rachunku uzależniona jest od wieku pociechy.

Promocja „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom” – 30 edycja potrwa do 2 listopada 2023 r.

Kto może wziąć udział?

Do udziału w promocji uprawnione są dzieci będące osobami fizycznymi mieszkającymi w Polsce i posiadające polskie obywatelstwo. Istotny jest także wiek dziecka, ponieważ musi ono mieć mniej niż 18 lat.

Regulamin wyklucza z udziału osoby niepełnoletnie, które od 1 stycznia 2021 r. do 16 sierpnia 2023 r. posiadały rachunek osobisty w Banku Pekao S.A. oraz uczestników poprzednich edycji powyższej akcji, a także promocji ”Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay Kids” i ”Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Przeszkodą nie jest natomiast posiadanie rachunku oszczędnościowego Mój Skarb.

Według regulaminu, bank nie wymaga, aby rodzic posiadał rachunek osobisty w Pekao. Jednak warto rozważyć taką możliwość choćby ze względu na premię powitalną (200 zł) za otwarcie Konta Przekorzystnego.

Jak zdobyć nagrodę w promocji?

Pierwszym krokiem jaki warto wykonać jest otwarcie Konta Przekorzystnego dla dorosłej osoby i skorzystanie przy tym z promocji.

Obecni klienci Banku Pekao S.A. lub ci, którzy nie są zainteresowani zakładaniem rachunku mogą od razu przejść do kolejnego etapu.

W drugim kroku konieczne jest zawarcie umowy do 2 listopada 2023 r. o Konto Przekorzystne dla Młodych w imieniu dziecka oraz o dodatkowe produkty (w zależności od wieku):

  • dzieci poniżej 6 r. ż. – brak dodatkowych produktów;
  • dzieci w wieku między 6 a 13 r. ż. – wszystkie produkty wchodzące w skład pakietu PeoPay Kids;
  • nastolatkowie w wieku 13 – 17 lat – karta debetowa i aplikacja mobilna PeoPay.

Rodzic dziecka w wieku poniżej 13 lat zobowiązany jest złożyć w jego imieniu wymagane oświadczenia. Dotyczą one zgody na udział w akcji specjalnej oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji akcji.

Nastolatek w wieku 13 – 17 lat może podpisać powyższe oświadczenia samodzielnie.

Co istotne, wszystkie powyższe zadania należy zrealizować w tym samym dniu.

Aby przystąpić do promocji, należy skorzystać z panelu rodzica w serwisie transakcyjnym lub aplikacji mobilnej. Oczywiście można wybrać się także z osobistą wizytą do wybranego oddziału banku Pekao.

Akcja specjalna nie obowiązuje w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao S.A.

W przypadku konta założonego dla pociechy młodszej niż 6 lat, należy do 30 listopada 2023 r. zapewnić saldo, którego wysokość musi być wyższa niż 200 zł.

Jeśli chodzi o dzieci, które mają więcej niż 6 lat należy dopilnować, by do 30 listopada 2023 r. wykonano:

  • przynajmniej 1 logowanie do mobilnej aplikacji PeoPay lub PeoPay KIDS (dla dzieci w wieku 6 – 13 lat)
  • minimum 3 bezgotówkowe transakcje kartą/Blikiem.

Kwota nie ma znaczenia, podobnie jak to, czy operację zrealizowano stacjonarnie czy przez Internet.

Należy jedynie dopilnować, aby transakcja nie została anulowana lub zwrócona. Regulamin nie uwzględnia wypłat i wpłat gotówki.

Zdobytą premię w wysokości 100 zł bank wypłaci na Konto Przekorzystne dla Młodych do 31 grudnia 2023 r.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu dot. dochodu od osób fizycznych i nie ma obowiązku rozliczania się z niej przed urzędem skarbowym.

Łatwe 100 zł w promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – 30 edycja”

Jak wiadomo, im wcześniej dziecko zapozna się z bankowością internetową, tym lepiej. Akcja specjalna przygotowana przez Bank Pekao SA stwarza ku temu idealne możliwości.

Zdobycie 100-złotowej premii gotówkowej jest dodatkową motywacją do tego, by wprowadzić pociechę w świat finansów i nowoczesnej bankowości.

Krok po kroku do otrzymania 100 zł premii

1 Jeżeli nie posiadasz jeszcze rachunku osobistego w Banku Pekao SA, otwórz Konto Przekorzystne w promocji.

Do 2 listopada 2023 r. w imieniu niepełnoletniego zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla Młodych oraz (w zależności od wieku dziecka):

  • dla dziecka poniżej 6 lat nie ma potrzeby zakładania dodatkowych produktów
  • wszystkie produkty z pakietu PeoPay Kids* – dla dziecka w wieku 6-12 lat
  • kartę debetową i aplikację PeoPay – dla dziecka w wieku 13-17 lat

Założenie Konta Przekorzystnego dla Młodych + dodatkowe zadanie muszą być wykonane tego samego dnia!

* Pakiet PeoPay Kids składa się z rachunku osobistego, karty, konta oszczędnościowego i specjalnej aplikacji dla dzieci.

2 Dopilnuj, aby na dzień 30 listopada 2023 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla Młodych wynosiło min. 200 zł – dot. dziecka poniżej 6 lat.

Dopilnuj, aby do 30 listopada 2023 r. dziecko wykonało min. 3 płatności bezgotówkowe kartą lub Blikiem oraz przynajmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej – dot. dziecka powyżej 6 lat.

💎 Bank Pekao wypłaci nagrodę (100 zł) na Konto Przekorzystne dla Młodych do 31 grudnia 2023 roku.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl