Przekorzystnie z kartą Visa (250 zł premii)

Bank Pekao oferuje nowym klientom premię gotówkową za założenie Konta Przekorzystnego oraz spełnienie warunków aktywności.

Poza nagrodą 200 zł, w ramach akcji uzyskać można e-kod 50 zł na zakupy w Żabce oraz przy okazji skorzystać z promocyjnego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem 8% na pół roku.

Promocja „Przekorzystnie z kartą Visa” potrwa do 15 maja 2023 roku. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ vouchery zakupowe przygotowano jedynie dla pierwszych 24 000 osób.

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział z promocji Banku Pekao, nie można posiadać w tej instytucji konta osobistego w złotówkach lub lokaty terminowej, które zostały założone w okresie od 1 stycznia 2021 roku do 15 marca 2023 roku. Dotyczy to również współposiadaczy rachunków.

Bank Pekao wymaga ponadto od uczestników polskiego obywatelstwa oraz miejsca zamieszkiwania w Polsce. W trakcie trwania akcji „Przekorzystnie z kartą Visa” nie można posiadać żadnego produktu kredytowego w tej instytucji.

Jak zdobyć nagrody w promocji „Przekorzystnie z kartą Visa”?

Najpóźniej do 15 maja 2023 roku należy otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych.

Koniecznie w wersji z kartą debetową Visa Debit FX lub Debit Gold oraz dostępem do bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej PeoPay.

Jeżeli uczestnik chce otrzymać promocyjne oprocentowanie na rachunku, musi zawnioskować o otwarcie Konta Oszczędnościowego.

Po wypełnieniu formularza, wystarczy zawrzeć umowę za pośrednictwem podstrony Banku Pekao lub poprzez aplikację PeoPay z weryfikacją tożsamości metodą „na selfie”.

Uczestnik akcji „Przekorzystnie z kartą Visa” otrzymuje premię 50 zł w gotówce oraz voucher 50 zł do Żabki za samo założenie konta.

Liczba e-kodów zakupowych pozostałych do rozdania jest przedstawiana w formie licznika na stronie promocji.

Przelew pieniężny dotrze na konto do końca miesiąca kolejnego po tym, w którym zawarto umowę z bankiem. W tym samym terminie uczestnik otrzyma voucher do Żabki, przesłany w wiadomości poprzez bankowość elektroniczną Pekao24.

Aby otrzymać kolejne nagrody, należy przez 3 miesiące kalendarzowe realizować minimum 5 bezgotówkowych transakcji kartą lub zbliżeniowo poprzez aplikację PeoPay.

Za wykonanie tych operacji uczestnik otrzyma maksymalnie 150 zł nagrody. Premia za każdy miesiąc dotrze na rachunek do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełnione zostaną warunki aktywności.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

Jeżeli uczestnik akcji wykona wymagane transakcje tylko we dwóch miesiącach, nagroda wyniesie 100 zł. W przypadku spełnienia warunku aktywności w jednym miesiącu, premia zamknie się w 50 zł.

Jeżeli z powodu problemów technicznych nie uda się zdalnie zawrzeć umowy o konto, można dopełnić formalności w oddziale banku. Takie rozwiązanie nie pozbawia uczestnika prawa do uzyskania premii.

Warto pamiętać, że transakcje bezgotówkowe należy realizować na terytorium Polski. W tym celu można wykorzystać kartę debetową lub aplikację PeoPay. Natomiast bank nie uzna płatności Blikiem.

Regulamin promocji nie obejmuje ponadto transakcji:

  • odrzuconych,
  • nieautoryzowanych,
  • wykonanych ze zwrotem towaru lub sługi,
  • zrealizowanych w punktach o wymienionych w regulaminie kodach MMC.

Kody MMC dotyczą: 

  • internetowych przekazów pieniężnych oznaczonych jako MMC 4829,
  • przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych MMC 605,
  • przekazów pieniężnych w instytucjach niefinansowych MMC 6051.

Bony zakupowe do Żabki pozostaną aktywne do dnia 30 czerwca 2024 roku. Nagrody przepadną, jeżeli przed ich przyznaniem uczestnik promocji zdecyduje się zamknąć założony rachunek osobisty lub kartę debetową.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl