Promocja Santander Bank: Załóż konto, zyskaj bonusy – nawet 820 zł premii

Wraz z początkiem wakacji Santander Bank przychodzi do klientów z pakietem promocji. W wyniku kumulacji kilku akcji, można zdobyć nawet 820 zł.

Postawione przez bank warunki są relatywnie proste do spełnienia. To już kolejny raz, gdy Santander Bank Polska oferuje tak hojną nagrodę. W pakiecie obecnie dostępnych promocji znajdziemy:

 • kolejna edycja akcji ”Załóż konto, zyskaj bonusy” trwająca do 31 lipca 2023 r. – zdobyć można 300 zł premii gotówkowej wypłacanej w trzech częściach (3 x 100 zł) i kartę podarunkową do Biedronki o wartości 100 zł;
 • program poleceń dla nowych i obecnych klientów – do wyboru są dwie nagrody: 100 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando lub 4 bilety do kina Cinema City;
 • akcja ”20 zł z Kantorem Santander” – jak sama nazwa wskazuje nagroda do zdobycia to 20 zł za skorzystanie z Kantoru Santander (pula nagród wynosi 5 tys. szt.);
 • zwrot za rachunki 300 zł w ciągu roku – nagroda przyznawana za opłacanie rachunków przy użyciu nowego konta.

Podsumowując, do zdobycia jest 820 zł, a dodatkowo skorzystać można z akcji specjalnej dotyczącej karty Visa oraz konta walutowych prowadzonych w dolarach i/lub funtach.

Kto może skorzystać z promocji Santander Banku?

W promocji mogą wziąć udział osoby pełnoletnie z ważnym dowodem osobistym, polskim obywatelstwem i pełną zdolnością do czynności prawnych zamieszkujące na terenie Polski.

Regulamin wyklucza posiadaczy konta osobistego w Santander Banku (również jako współwłaściciel) od 1 lipca 2022 r.

Dodatkowo w akcji nie wezmą udziału te osoby, które po 1 kwietnia 2019 r. skorzystały z dowolnej promocji dotyczącej otwarcia Konta Jakie Chcę (także dla Młodych) lub Konta Select.

Posiadanie innych produktów banku (np. rachunku firmowego czy karty kredytowej) nie dyskwalifikuje z udziału.

Jak zdobyć nagrodę?

Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku przez Internet do 31 lipca 2023 r. o jeden z dwóch rachunków:

 • Konto Santander
 • Konto Santander dla studenta

Konto musi posiadać dostęp do bankowości internetowej i kartę debetową. Należy pamiętać o podaniu we wniosku numeru telefonu i adresu mailowego.

Konieczne będzie również wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, kontakt ze strony banku oraz korespondencję elektroniczną.

Umowę o otwarcie rachunku z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej należy zawrzeć do 10 sierpnia 2023 r. podczas wizyty kuriera lub przy użyciu metody ”na selfie”.

Jeśli chcemy zgarnąć dodatkową premię w programie poleceń należy wpisać kod polecenia w odpowiedniej rubryce po otwarciu rachunku.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie 3 warunków w sierpniu 2023 r.:

 1. wpływ na rachunek na kwotę łączną min. 300 zł (dla klientów w wieku 18 – 25 lat) lub 1000 zł (dla klientów, którzy mają więcej niż 26 lat);
 2. zrealizowanie trzech płatności kartą stacjonarnie lub internetowo;
 3. przynajmniej 3 logowania do aplikacji mobilnej Santander mobile.

Aby zgarnąć dodatkowy bonus za program poleceń trzeba pamiętać o spełnieniu wymaganych warunków aktywności, które dotyczą tej oferty.

Premia w wysokości 100 zł za założenie konta i aktywność w sierpniu zostanie wypłacona na Konto Santander do 30 września 2023 r.

W kolejnym kroku należy wykonać dokładnie takie same aktywności we wrześniu i w październiku (w obu miesiącach). Druga część premii (100 zł) zostanie wypłacona do 30 listopada 2023 r.

Aby zdobyć ostatnie 100 zł konieczne będzie wykonanie tych samych warunków aktywności w listopadzie i grudniu. Nagroda trafi na Konto Santander do 31 stycznia 2024 r.

Wykonanie wszystkich powyższych warunków bank nagradza kartą podarunkową o wartości 100 zł do sklepów sieci Biedronka. Kod zostanie wysłany przy pomocy wiadomości SMS lub w serwisie transakcyjnym do 31 stycznia 2024 r.

W przypadku chęci skorzystania z promocji ”20 zł z Kantorem Santander” w miesiącu wnioskowania o rachunek lub przed upływem kolejnego miesiąca kalendarzowego należy:

 • otworzyć konto24walutowe;
 • zrealizować transakcję wymiany walut na przynajmniej 50 jednostek przy pomocy Kantoru Santander.

Waluty brane pod uwagę to: USD, EUR, GBP, CHF. Zdobytą nagrodę za transakcję walutową bank wypłaci do końca miesiąca następnego po jej wykonaniu.

Podstawowa premia może się powiększyć o kartę podarunkową o wartości 100 zł lub 4 bilety do kina, jeśli otworzymy konto posiadając kod polecenia.

Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić w programie poleceń jest wykonanie transakcji kartą na kwotę przynajmniej 300 zł do końca miesiąca następnego po tym, w którym podpisano umowę.

Dodatkowo posiadacze konta mają możliwość polecania go innym i zdobywania kolejnych bonusów.

Zwrot za rachunki

Posiadacze Konta Santander mają możliwość uzyskania nawet 300 zł moneybacku ciągu w roku. Wystarczy opłacać z niego rachunki za prąd, gaz, telefon i telewizję, a bank zwróci nam 1% z wydanej kwoty.

Szczegóły tej promocji Santander Banku – https://bankradar.pl/300-zl-moneyback-w-santander-bank-za-oplacanie-rachunkow/

Promocja Santander Bank – co warto o niej wiedzieć?

Przede wszystkim koniecznie trzeba pamiętać o wyrażeniu zgód marketingowych w odpowiednim miejscu.

Dla klientów posiadających status studenta przygotowano możliwość zaznaczenia tego we wniosku. Dzięki czemu bank będzie przysyłał informacje dotyczące aktualnych naborów na stypendia.

Szczegóły dotyczące oferty edukacyjnej Santander Banku dostępne są na stronie santander-grants.com.

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą, to zaliczane są te, wykonane w sklepach stacjonarnych i internetowych. Jednak nie można ich anulować w ciągu 7 dni od ich wykonania.

Bank bierze pod uwagę datę ich zaksięgowania. Oznacza to, że gdy zostaną wykonane pod koniec miesiąca może zdarzyć się, że bank rozliczy je dopiero na początku kolejnego.

Nie będą zaliczane wypłaty gotówki z bankomatów, wpłaty przy użyciu wpłatomatów oraz transakcje zrealizowane Blikiem.

W przypadku wpływów warunek nie jest opisany szczegółowo. Dzięki temu można założyć, że bank uzna każdy wpływ na konto bez znaczenia, skąd pochodzi.

Dodatkowo wpływ nie musi być jednorazowy, ponieważ pod uwagę brana jest suma uznań. Otrzymanie każdej kolejnej premii jest uzależnione od wypełnienia warunków, które uprawniają do uzyskania poprzedniej.

Zdobyte bonusy bank wypłaci pod warunkiem, że konto będzie aktywne, a wszystkie udzielone zgody zachowane. Premie nie podlegają opodatkowaniu od osób fizycznych.

Konto Santander jest podstawowym rachunkiem osobistym, który zastąpił dotychczasowe Konto Jakie Chcę. Oferta wyróżnia się darmowymi nielimitowanymi przelewami natychmiastowymi.

Na początku wydaje się, że są one jedynie miłym dodatkiem, ale w praktyce wykorzystuje się je dość często.

Konto Santander dla Studenta służy osobom w przedziale wiekowym od 18 do 26 lat. I podobnie jak poprzedni rachunek, pozwala na bezpłatne realizowanie przelewów Express Elixir.

Dodatkowo oferta zawiera bezpłatne bankomaty w Polsce i za granicą. A uniknięcie opłaty za kartę możliwe jest po wykonaniu zaledwie jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu.

Promocja Santander Bank – opinia

Pakiet promocji Santander Banku cały czas jest na wysokim poziomie. Niewielki wysiłek uprawnia do zdobycia naprawdę atrakcyjnych bonusów.

Wystarczy, że przez kilka miesięcy będziemy aktywnie korzystać z konta, zyskamy 300 zł premii gotówkowej, kartę podarunkową do sklepów sieci Biedronka oraz inne bonusy.

Dodatkowo zysk można zwiększyć o kolejne 80 zł pod warunkiem, że założymy konto z polecenia. Później sami możemy polecać rachunek innym klientom.

Obecnie oferta Santander Banku należy do najciekawszych na rynku. Jest to spowodowane m.in. łatwymi warunkami, które uprawniają do uniknięcia podstawowych opłat związanych z kontem.

Dodając do tego premię za rachunki i bezpłatne przelewy natychmiastowe zyskujemy doskonały pakiet, który będzie funkcjonalny również po zakończeniu promocji. Jak widać, propozycja Santander Banku warta jest poważnego rozważenia.

Krok po kroku do otrzymania 820 zł premii

1 Do 31 lipca 2023 roku złóż wniosek o Konto Santander lub Konto Santander dla studenta wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

 • wyraź zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych drogą elektroniczną i telefoniczną
 • wyraź zgodę na na przesyłanie korespondencji w formie elektronicznej
2 / 💎 Do 10 sierpnia 2023 roku zawrzyj z bankiem umowę o wybrane konto wraz z kartą płatniczą i dostępem do e-bankowości.

Aby zdobyć bonus w promocji „20 zł z Kantorem Santander” w miesiącu zaaplikowania o konto osobiste lub do końca następnego miesiąca kalendarzowego:

 • otwórz konto24 walutowe
 • wykonaj transakcję wymiany walut za pośrednictwem Kantoru Santander
 • transakcja musi opiewać na co najmniej 50 jednostek USD, EUR, GBP lub CHF

Nagrodę za spełnienie tego zadania otrzymasz do końca miesiąca następującego po jej wykonaniu.

3 W sierpniu 2023 roku wykonaj następujące aktywności:

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości:
 • 1 tys. zł – osoby powyżej 26 lat
 • 300 zł – osoby w wieku 18-25 lat
 • wykonaj min. 3 płatności kartą w sklepie stacjonarnym lub online
 • min. 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej banku
💎
Za otwarcie konta i aktywność w sierpniu otrzymasz 100 zł nagrody – bank prześle Ci premię na rachunek do 30 września 2023 roku.
4 W każdym z 2 kolejnych miesięcy (wrzesień i październik) wykonaj te same aktywności, co w sierpniu, tj.: 

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości:
 • 1 tys. zł – osoby powyżej 26 lat
 • 300 zł – osoby w wieku 18-25 lat
 • wykonaj min. 3 płatności kartą w sklepie stacjonarnym lub online
 • min. 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

💎
Za spełnienie warunków z punktu 5 otrzymasz 100 zł nagrody – bank prześle Ci premię na konto do 30 listopada 2023 roku.
5 W każdym z 2 kolejnych miesięcy (listopad i grudzień) znów wykonaj te same aktywności, co w poprzednich miesiącach: 

 • zapewnij wpływ na konto w wysokości:
 • 1 tys. zł – osoby powyżej 26 lat
 • 300 zł – osoby w wieku 18-25 lat
 • wykonaj min. 3 płatności kartą w sklepie stacjonarnym lub online
 • min. 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej banku
💎 100-złotową premię otrzymasz do 31 stycznia 2024 roku.
6 Za wykonanie wszystkich powyższych zadań bank nagrodzi Cię dodatkowo 100-złotową kartą podarunkową do sklepów Biedronka.

Otrzymasz ją przez SMS lub w e-bankowości. Voucher trafi do Ciebie najpóźniej do 31 stycznia 2024 roku.

Dodatkowe bonusy można zdobyć w ramach programu poleceń (100 zł) oraz moneyback (do 300 zł rocznie) za opłacanie rachunków z Konta Santander.

bankradar.pl