Promocja Santander Bank dla firm – 1500 zł premii

Santander Bank Polska po raz kolejny próbuje zachęcić przedsiębiorców do skorzystania ze swojej oferty i proponuje akcję specjalną, w której do zdobycia jest nawet 900 zł premii moneyback i bezterminowe zwolnienie z opłat za podstawowe operacje.

Dodatkowo można zyskać 300 zł za skorzystanie z oferty kredytowej i kolejne 300 zł za leasing. Łącznie do zdobycia jest 1500 zł, a do promocji przystąpić można do 30 września 2023 r.

Jak konkretnie przedstawia się propozycja Santander Banku? Klienci mają możliwość uzyskania zwrotu 3% wydatków poniesionych kartą przez okres 6 miesięcy. Miesięcznie można otrzymać maks. 150 zł.

Po 300 zł bank oferuje za wzięcie pierwszego kredytu oraz skorzystanie z leasingu/pożyczki leasingowej na kwotę przynajmniej 10 tys. zł. Ponadto bank zwalnia z opłat za podstawowe operacje:

 • prowadzenie konta;
 • przelewy Elixir zlecane przy pomocy bankowości internetowej Santander Mini Firma;
 • europejskie przelewy SEPA realizowane poza Polskę;
 • 10 pierwszych natychmiastowych przelewów BlueCash w miesiącu realizowanych przy pomocy bankowości internetowej i mobilnej;
 • realizację zleceń stałych na konta w innych bankach w bankowości internetowej;
 • autoryzacyjne kody SMS;
 • polecenia zapłaty do innych banków zlecane w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej.

Po wyrażeniu zgód marketingowych klienci mogą zyskać dodatkowo bezterminowe zwolnienie z opłat związanych z korzystaniem z pierwszej karty debetowej w PLN oraz darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą.

Kto może skorzystać z promocji Santander Banku?

Do udziału w akcji specjalnej uprawnione są osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i posiadające polski dowód osobisty.

Regulamin akcji wyklucza posiadaczy rachunku firmowego w Santander Banku od dnia 1 stycznia 2022 r. do czasu przystąpienia do promocji. Z promocji mogą skorzystać natomiast posiadacze rachunku indywidualnego w Santander Banku.

Jak zdobyć moneyback 900 zł?

Aby zdobyć nagrodę należy do 30 września 2023 r. otworzyć Konto Firmowe Godne Polecenia z dostępem do bankowości elektronicznej i zamówić kartę debetową Mastercard/Visa.

Konto można otworzyć na stronie internetowej banku, za pomocą infolinii lub w placówce. Należy pamiętać o wyrażeniu zgody na marketing banku.

Bank gwarantuje klientom bezterminowe zwolnienie z opłat za kartę debetową i korzystanie z bankomatów w Polsce i za granicą po spełnieniu dwóch warunków:

 1. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych marketingowych;
 2. wyrażenie i utrzymanie zgody na telefoniczny i elektroniczny kontakt w celach marketingowych.

Przez 6 miesięcy (liczonych od miesiąca otwarcia konta), należy aktywnie korzystać z wydanej karty debetowej i realizować nią transakcje.

Warto wiedzieć, że bank nie bierze pod uwagę tych, które wiążą się z udziałem w grach hazardowych:

 • quasicash, kasyna, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie, totalizatory.

Niestety nie są zaliczane także transakcje zrealizowane u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut (także wirtualnych), środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie, jak np. Revolut czy DiPocket.

Kolejnym warunkiem, jaki należy spełnić jest realizacja przelewu do ZUS (min. 1 w miesiącu) o wartości przynajmniej 200 zł do 20. dnia każdego miesiąca.

Przelewy muszą być realizowane przez okres pół roku, licząc od kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia rachunku.

Bank wypłaci premię w wysokości 3% (maks. 150 zł) na Konto Firmowe Godne Polecenia w ciągu 45 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym wymagane transakcje zostały zrealizowane.

Omówmy to na przykładnie. Jeśli założysz Konto Firmowe Godne Polecenia w sierpniu 2023 r. od razu należy zacząć korzystać z karty debetowej, a pierwszy przelew do ZUS musi zostać wykonany we wrześniu 2023 r.

Bank wypłaci premię do połowy października pod warunkiem, że roczne przychody firmy nie przekroczą 10 mln zł.

Premia za kredyt i leasing 2 x 300 zł

Kolejne premie (łącznie 600 zł) można zyskać za skorzystanie z oferty kredytowej i leasingowej. Umowę kredytową należy zawrzeć w ciągu 6 miesięcy od daty przystąpienia do akcji specjalnej.

Konieczne jest także realizowanie przelewów do ZUS na kwotę min. 200 zł, rozpoczynając od miesiąca, w którym mija najbliższy termin opłacenia ich.

Składki należy opłacać przynajmniej do następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy kredytowej. Premię w wysokości 300 zł bank wypłaci w ciągu 45 dni od końca miesiąca, w którym podpisano umowę o kredyt.

Konieczne jest spełnienie powyższego warunku, posiadanie aktywnych zgód marketingowych i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z promocją. Do czasu wypłaty bonusu kredyt nie może zostać spłacony.

Kolejne 300 zł premii można uzyskać po skorzystaniu z umowy leasingowej lub pożyczki leasingowej w Santander Leasing SA. Minimalna wymagana kwota to 10 tys. zł.

Termin podpisania umowy, wymagania oraz zasady wypłaty premii są takie same jak w przypadku kredytu.

Nagrody stanowią przychód firmy i należy rozliczyć je w odpowiednim US.

Premia, którą oferuje Santander Bank Polska należy obecnie do jednych z najwyższych na rynku. I może okazać się solidnym wsparciem, w szczególności dla jednoosobowej działalności gospodarczej.

Warunki promocji wydają się być do spełnienia przez każdego przedsiębiorcę. A sama oferta Konta Firmowego Godnego Polecenia jest dość korzystna i warto zastanowić się nad skorzystaniem z niej.

Krok po kroku do otrzymania 900 zł premii

1 Do 30 września 2023 otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia wraz kartą debetową MasterCard / Visa Business i e-bankowością Mini Firma.

 • zaakceptuj regulamin i zgody marketingowe (warunki konieczne do otrzymania premii)

Aby uzyskać dodatkowo zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie:

 • wyraź zgody marketingowe na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny
 • nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych
2 Przez 6 kolejnych miesięcy (licząc od miesiąca, w którym założyłeś konto), dokonuj płatności kartą wydaną do Konta Godnego Polecenia.
3 Przez okres 6 miesięcy (liczonych od miesiąca następującego po tym, w którym założyłeś konto), wykonaj do 20 dnia miesiąca co najmniej 1 przelew do ZUS na min. 200 zł.
💎 Premia (3% moneyback do 150 zł mies.) za spełnienie warunków za dany miesiąc trafi na Twoje konto firmowe w ciągu 45 dni po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym wykonałeś transakcje.

600 zł premii za kredyt i leasing

1 W ciągu 6 miesięcy od daty przystąpienia do promocji:

 • zawrzyj z bankiem umowę o kredyt (300 zł nagrody)
 • skorzystaj z leasingu / pożyczki leasingowej banku na min. 10 tys. zł (300 zł nagrody)
 • dopilnuj, aby wszystkie zgody marketingowe były aktywne
 • opłacaj comiesięczne składki do ZUS z konta firmowego w kwocie min. 200 zł miesięcznie

💎 Nagrody trafią na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia do 45 dni po zakończeniu miesiąca, w którym podpisałeś umowę o kredyt / leasing.
bankradar.pl