Połącz kartę Visa z kontem walutowym i odbierz do 100 zł

Im bliżej wakacji, tym więcej banków przychodzi z ofertami swoich rachunków, które mają być przydatne podczas wypoczynku (szczególnie za granicą).

Na rynku pojawia się coraz więcej promocji zachęcających do wybierania produktów użytecznych podczas zagranicznych wycieczek.

W najnowszej promocji Santander Bank Polska proponuje klientom powiązanie wielowalutowej karty Visa z kontem walutowym i jej aktywne używanie. Do zgarnięcia jest 100 zł premii.

Akcja specjalna „Połącz kartę Visa z kontem walutowym i odbierz 100 zł” potrwa do 31 lipca 2023 r. a bonus można zdobyć za wykonanie dwóch czynności:

  • powiązanie karty z kontem walutowym prowadzonym w USD i/lub GBP – premia to 20 zł za każdy rachunek;
  • wykonanie płatności w obcej walucie kartą Visa lub wykorzystanie jej do wypłacenia gotówki (w USD i/lub GBP) w bankomacie – bonus w wysokości 10 zł przyznawany jest za każdą z trzech pierwszych operacji zrealizowaną w każdej z walut.

Łącznie daje nam to 100 zł: 2 razy po 20 zł oraz 6 razy po 10 zł. Zdobyta kwota zależy tylko od uczestnika akcji.

Kto może skorzystać z promocji „Połącz kartę Visa z kontem walutowym i odbierz 100 zł”?

Z promocji mogą skorzystać pełnoletni klienci banku Santander, posiadający pełną zdolność do czynności prawnych.

Dodatkowo należy posiadać konto osobiste w Santander Banku z kartą Visa wydaną między 1 maja a 8 czerwca 2023 r., która nie była powiązana z kontem walutowym prowadzonym w dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich.

Oczywiście konieczne będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych oraz na elektroniczne otrzymywanie informacji handlowych.

Z udziału wyłączeni są posiadacze karty debetowej (osoby, które zostały upoważnione przez właściciela rachunku do wykonywania płatności kartą w jego imieniu i na jego rzecz).

Promocją szczególnie powinni zainteresować się ci, którzy nie dołączyli jeszcze do grona klientów Santander Banku. Ponieważ mają możliwość skorzystania dodatkowo z pakietu powitalnych promocji, gdzie do zdobycia jest kilkaset złotych.

Jak zdobyć nagrodę?

Pierwszym i najważniejszym krokiem jest wypełnienie wniosku o Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych i zawarcie umowy o jego prowadzenie z bankiem.

Oczywiście obecni klienci pomijają ten krok i od razu przechodzą dalej. Do 31 lipca 2023 r. koniecznie trzeba zarejestrować się na stronie promocji i zaakceptować jej regulamin.

Kolejnym etapem jest założenie konta walutowego w USD i/lub GBP i połączenie go z kartą debetową Visa. Po wykonaniu tego zadania należy realizować płatności lub wypłacać gotówkę z bankomatów w USD lub GBP.

Przyznany bonus (uzależniony od działań klienta) zostanie wypłacony na konto osobiste w Santander Banku najpóźniej do 31 sierpnia 2023 r.

Co warto wiedzieć o promocji Santander Banku?

Według regulaminu klienci posiadający kilka rachunków osobistych, którzy spełnili warunki akcji specjalnej używając do tego kilku kart debetowych wydanych do tych kont, mogą zdobyć nagrodę za działania związane z każdą z nich.

Nie jest możliwe sumowanie płatności i wypłat gotówkowych realizowanych różnymi kartami debetowymi. Bank nie będzie zaliczał:

  • transakcji zwróconych;
  • transakcji quasi cash (zakup losów, żetonów, czeków podróżnych);
  • płatności realizowanych u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut (również walut wirtualnych) i środków płatniczych oraz pośredników w wymianie (Revolut, DiPocket).

Do momentu wypłacenia nagrody nie można wypowiedzieć umowy o rachunek osobisty, odłączyć karty od konta walutowego ani odwołać wyrażonych zgód.

Warto pamiętać, że płatność kartą lub wypłata gotówki w bankomacie w walucie innej niż PLN może wiązać się z opłatą prowizji za przewalutowanie.

Nagroda nie podlega opodatkowaniu od osób fizycznych więc nie ma potrzeby rozliczania się z niej.

Oferta Santander Banku

Aby wziąć udział w promocji należy być posiadaczem rachunku osobistego oraz walutowego w Santander Banku. Przed przystąpieniem do akcji warto zapoznać się z ofertą Konta Jakie Chcę i Konta Jakie Chcę dla Młodych.

Jeśli chodzi o konta walutowe w Santander Banku, bank udostępnia je dla kilku walut. Ale w tej konkretnej promocji skorzystać można tylko z konta w USD i/lub GBP.

Klienci mają także możliwość korzystania z bezpłatnego Kantoru Santander, z którego parametrami można zapoznać się w naszym rankingu kantorów internetowych.

Biorąc pod uwagę to, że wakacje są tuż tuż, oferta Santander Banku z pewnością przyciągnie uwagę. Szkoda jednak, że z akcji specjalnej wyłączono rachunek w euro. Bo jak wiadomo, jest to najpopularniejsza waluta w naszej części świata.

Mimo to warto prześledzić szczegółowo ofertę i zastanowić się, czy zrealizowanie postawionych warunków będzie dla nas możliwe.

bankradar.pl