Pierwsze kroki – promocja PKO BP (200 zł do Allegro)

Bank PKO BP kolejny raz przychodzi z promocją skierowaną do najmłodszych klientów. Rodzice dziecka, które nie skończyło 13 lat za założenie mu konta mogą otrzymać 200 zł do wykorzystania na Allegro.

Warunki, które należy spełnić są banalnie proste – wystarczy, aby dziecko wykonało 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Czy warto wprowadzać dzieci w świat bankowości od najmłodszych lat? Oczywiście, że tak.

Należy jednak pamiętać o tym, by poziom edukacji dostosować do wieku pociechy. Dodatkową zachętą dla rodziców powinna stać się premia na zakupy, którą można zdobyć.

Promocja „Pierwsze kroki” potrwa do 31 lipca 2023 r., nie warto jednak zwlekać, ponieważ bank przygotował tylko 1000 nagród. Bank przyznaje bonusy według kolejności wywiązania się ze wszystkich wymagań regulaminu.

Kto może skorzystać z promocji „Pierwsze kroki”?

Formalnie uczestnikiem promocji jest rodzic lub opiekun dziecka, które ma mniej niż 13 lat.

Wymogiem jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, zamieszkiwanie na terenie Polski i posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO oraz dostęp do iPKO.

Według regulaminu z promocji wyłączeni są małoletni, którzy posiadali konto osobiste i/lub kartę w PKO BP między 1 stycznia 2022 r. a 21 maja 2023 r.

Jak zyskać premię?

Droga do nagrody jest banalnie prosta. Uczestnicy, którzy nie posiadają konta osobistego w PKO BP powinni jak najszybciej założyć Konto za Zero, by móc wziąć udział w akcji specjalnej.

Obecni klienci banku mogą przejść od razu do kolejnego kroku. Do 31 lipca 2023 r. należy złożyć wniosek i zawrzeć umowę o PKO Konto Dziecka i osobno o kartę PKO Junior Visa.

Formalności można załatwić w bankowości internetowej iPKO, aplikacji mobilnej IKO lub w oddziale banku. Cały czas trzeba pamiętać o tym, że pula nagród jest dostępna do wyczerpania 1000 sztuk.

Również do 31 lipca 2023 r. konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od banku drogą elektroniczną. A także zarejestrowanie się do udziału w promocji przez formularz na stronie internetowej.

Do 31 sierpnia 2023 r. należy dopilnować, by dziecko wykonało min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę przy użyciu otrzymanej karty.

Aby odebrać nagrodę wystarczy zalogować się do serwisu iPKO, wejść w skrzynkę pocztową lub wybrać sekcję Powiadomienia w aplikacji mobilnej IKO.

Bank przekaże nagrodę w formie kodów elektronicznych w dwóch terminach:

  • do 21 lipca 2023 r. jeżeli warunki regulaminu zostały spełnione do 30 czerwca 2023 r.;
  • do 22 września 2023 r. w pozostałych przypadkach.

Ważne informacje

Do ”transakcji bezgotówkowych” zaliczane są płatności w sklepach stacjonarnych (tradycyjne i zbliżeniowe) lub internetowych. Nie liczą się przelewy z karty.

Według regulaminu promocji uczestnik promocji (rodzic, opiekun prawny) może otrzymać jeden bonus dla każdego swojego dziecka.

Do momentu przekazania nagrody konto i karta dziecka muszą być aktywne, a zgoda marketingowa zachowana.

Nagrodą są dwa kody elektroniczne ważne do 29 grudnia 2023 r., z których można korzystać wiele razy, do czasu wyczerpania środków.

PKO Konto Dziecka – informacje

Rachunek dla najmłodszych jest bezwarunkowo darmowy i przeznaczony dla dzieci poniżej 13 r. ż. Jego wszystkie parametry sprawdzisz w naszym rankingu kont dla dzieci i młodzieżyhttps://bankradar.pl/konto-dla-dziecka/

Środki na rachunku podlegają oprocentowaniu, co w dzisiejszych czasach jest raczej rzadkością.

W regulaminie promocji zaznaczono, że do konta należy zamówić kartę PKO Junior. Wydanie i odnowienie jej to koszt 15 zł i niestety nie da się go uniknąć.

Nagroda dostępna w tej edycji akcji specjalnej jest bardzo atrakcyjna. 200 zł do wydania na Allegro to całkiem pokaźna suma. Co prawda należy wykonać nieco więcej transakcji kartą, jednak nie powinno być to kłopotliwe.

Małym minusem jest to, że o kolejności przyznawania nagród nie decyduje czas przystąpienia do promocji, a szybkość wypełniania warunków aktywności.

Należy liczyć się z tym, że dziecko może nie załapać się do grona laureatów. Jak wspomniano wcześniej, nigdy nie jest za późno na wprowadzenie dziecka w świat finansów, z pewnością zaprocentuje to w przyszłości.

bankradar.pl