Pieniądze wracają – promocja PKO BP (300 zł premii)

Klienci indywidualni, którzy zdecydują się na podjęcie współpracy z bankiem PKO BP mogą liczyć na całkiem niezły bonus. Za otwarcie rachunku indywidualnego i aktywne posługiwanie się nim, można uzyskać nawet 300 zł premii moneyback.

Bank zobowiązuje się zwracać klientom 5% wydatków kartą (maks. 50 zł miesięcznie) przez okres sześciu miesięcy.

Akcja specjalna „Pieniądze wracają” potrwa do 31 marca 2024 r. Istnieje jednak możliwość jej wcześniejszego zakończenia, ponieważ bank przygotował bonusy dla 7500 osób.

Kto może wziąć udział w promocji „Pieniądze wracają”?

Najnowsza oferta banku PKO BP została przygotowana dla osób fizycznych posiadających pełną zdolność do czynności prawnych i adres zamieszkania na terytorium Polski.

Z promocji mogą skorzystać również osoby posiadające ograniczoną zdolność do czynności prawnych, które mieszczą się w przedziale wiekowym 13 – 18 lat, ponieważ bank premiuje także założenie PKO Konta dla Młodych.

Niestety regulamin wyklucza z udziału osoby posiadające w PKO BP rachunki indywidualne w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 27 lutego 2024 r. Warto wiedzieć, że okres karencji nie obejmuje kont Inteligo i SKO Konta Ucznia.

Jak uzyskać premię?

Aby dać sobie szansę na zdobycie bonusu w wysokości 300 zł należy najpóźniej do 31 marca 2024 r.zrealizować następujące warunki:

 • otworzyć jeden z rachunków (z kartą debetową): Konto za Zero, Konto dla Młodych (dla osób w wieku od 18 do 26 lat), Konto Bez Granic, Konto Aurum, Konto Platinium II
 • wpisać w odpowiednim miejscu we wniosku kod promocji: KASAWRACA
 • wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji marketingowych (również handlowych) za pośrednictwem kanału elektronicznego

Podczas wypełniania wniosku należy zrezygnować z wpisywania kodu polecenia, ponieważ będzie to skutkować utratą prawa do nagrody.

W każdym z 6 kolejnych miesięcy po założeniu rachunku (od kwietnia do września 2024 r.) należy realizować następujące warunki aktywności:
 • aktywne posługiwanie się wydaną do rachunku kartą debetową (bank zwróci nam 5% poniesionych wydatków);
 • chociaż jedno logowanie w miesiącu do mobilnej aplikacji IKO lub bankowości internetowej iPKO.

Regulamin promocji określa transakcję bezgotówkową jako:

 • każdy zakup towarów lub usług zrealizowany przy użyciu karty debetowej w terminalu płatniczym POS metodą tradycyjną lub zbliżeniowo

Uznawane będą również transakcje zrealizowane w Internecie (poza przelewami z karty) oraz płatność zbliżeniowa z użyciem telefonu.

Sumaryczna ilość transakcji bezgotówkowych nie obejmuje transakcji zrealizowanych w następujących punktach:

 • kasyna gry;
 • salony gier;
 • zakłady bukmacherskie;
 • loterie;
 • totalizatory.

Bank będzie przekazywał bonusy bezpośrednio na rachunek prowadzony w banku PKO BP do ostatniego dnia kolejnego miesiąca po zrealizowaniu wymaganych płatności.

Oznacza to, że jeśli otworzymy konto w marcu 2024 r. należne premie będziemy otrzymywać od maja do października 2024 r.

Nagrody nie podlegają opodatkowaniu i nie jest konieczne rozliczanie się z nich przed urzędem skarbowym.

Dodatkowo PKO BP daje nam szeroki wybór rachunków, które można otworzyć w promocji. Taka oferta zdecydowanie powinna zadowolić aktywnych klientów. Warto jednak się pospieszyć, ponieważ pula nagród może bardzo szybko się wyczerpać.

Krok po kroku do otrzymania 300 zł premii

1 Najpóźniej do 31 marca 2024 r.:

 • załóż Konto za Zero lub Konto dla Młodych (dla osób w wieku 18-26 lat) lub Konto Bez Granic lub Konto Aurum lub Konto Platinium II; wraz z kartą debetową;
 • w wypełnianym wniosku wpisz kod promocji: KASAWRACA
 • wyraź zgodę na marketing elektroniczny ze strony banku
2 W 6 kolejnych miesiącach po otwarciu konta (od kwietnia do września 2024 r.):

 • korzystaj aktywnie z karty wydanej do konta – bank będzie Ci zwracał 5% dokonanych nią płatności (maksymalnie możesz otrzymać 50 zł moneybacku w miesiącu)
 • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej IKO lub bankowości internetowej iPKO
💎

Premię moneyback otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po dokonaniu płatności.

Otwierając konto w marcu, zwroty będziesz otrzymywać od maja do października 2024 roku.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl