Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja VII

Nowi klienci Banku Pekao wciąż mogą skorzystać z premii gotówkowej 200 zł za otwarcie rachunku.

W przypadku założenia Konta Przekorzystnego i spełnienia wymagań regulaminu, bonus w gotówce wzbogacany jest też specjalną promocją na Koncie Oszczędnościowym. W jej ramach klient uzyskuje oprocentowanie 8% dla swoich oszczędności przez pół roku.

Oprócz tego Bank Pekao oferuje bonus 200 zł premii za otworzenie konta na selfie, 50 zł za samo założenie rachunku oraz maksymalnie 3 x 50 zł za aktywność.

Jak skorzystać z promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja VII”?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 1 stycznia 2021 roku do 9 stycznia 2023 roku nie posiadały w Banku Pekao konta osobistego w polskich złotych lub lokaty terminowej. Wymogi te dotyczą również współwłaścicieli.

Aby skorzystać z promocji, należy do 15 marca 2023 roku złożyć wniosek o Konto Przekorzystne lub Konto Przekorzystne dla Młodych z kartą debetową.

Należy również uruchomić aplikację mobilną PeoPay i system bankowości internetowej banku.

Aby dodatkowo otrzymać promocyjne oprocentowanie, trzeba zadeklarować we wniosku chęć otwarcia Konta Oszczędnościowego.

Umowa może zostać zawarta zarówno za pośrednictwem odpowiedniej podstrony serwisu banku, jak i poprzez aplikację PeoPay z użyciem weryfikacji tożsamości metoda na selfie.

Nagrodą za samo założenie konta jest premia gotówkowa 50 zł. Bank przekaże premię do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarto umowę o konto.

Przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe po otwarciu Konta Przekorzystnego, należy wykonać co najmniej 5 bezgotówkowych transakcji kartą lub aplikacją PeoPay.

Wymogiem jest również minimum jednokrotne zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

Jakie są warunki promocji?

Spełnienie warunku aktywności pozwala na uzyskanie maksymalnie 150 złotych premii. Bonus za dany miesiąc trafia na rachunek klienta do końca każdego kolejnego miesiąca, w którym sprostano wszystkim wymaganiom.

Jeżeli transakcje kartą są wykonywane jedynie w dwóch miesiącach lub jednym, nagroda wyniesie kolejno 100 zł lub jedynie 50 zł.

W przypadku problemów technicznym z zawarciem umowy, formalności można dopełnić w wybranym oddziale Banku Pekao.

Promocja Banku Pekao nie obejmuje transakcji:

  • z dokonanym zwrotem towaru lub usługi,
  • nieautoryzowanych,
  • odrzuconych,
  • wykonanych w miejscach z kodami MCC niewyszczególnionymi w regulaminie, tj.:
  • internetowych przekazów pieniężnych MCC 4829
  • przekazów pieniężnych w instytucjach finansowych MCC 6050
  • przekazów pieniężnych w instytucjach niefinansowych z obcą walutą, zleceniami pieniężnymi i czekami podróżnymi MCC 6051

Na wypłatę nagrody nie można liczyć również w sytuacji, gdy rachunek lub karta debetowa zostaną zamknięte przed jej przekazaniem.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji?

Klienci Banku Pekao mogą dodatkowo zbierać punkty w ramach programu Bezcenne Chwile znacznie szybciej. Tj. zgodnie ze specjalnym przelicznikiem dla konkretnego rodzaju posiadanej karty.

Dla wszystkich jego uczestników dostępny jest też udział w dodatkowych akcjach promocyjnych.

W przypadku otwarcia konta oszczędnościowego z podwyższonym oprocentowaniem, odsetki naliczają się zgodnie z zasadami promocji.

Należy pamiętać, że rachunek należy uruchomić w trakcie otwierania Konta Przekorzystnego w promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja VII”.

Warto również wiedzieć, że fakt niezrealizowania warunków aktywności w jednym z miesięcy nie pozbawia uczestnika promocji do pozostałej części premii.

5/5 - 2 głosów
bankradar.pl