Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – 12 edycja

Bank Pekao SA postawił na kontynuację promocji, w której do zdobycia jest 200 zł premii gotówkowej dla nowych klientów. Akcja specjalna „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – 12 edycja” potrwa do 13 czerwca 2024 r.

Tego samego dnia zakończona zostanie promocja organizacji Mastercard „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XV”.

Z kolei akcja, która daje możliwość szybszego zbierania punktów w programie Bezcenne Chwile nie ma określonego terminu zakończenia.

Nowi klienci mają szansę na uzyskanie premii gotówkowej oraz promocyjnej stawki oprocentowania 7% na Koncie Oszczędnościowym.

Dodatkowo zamawiając do konta kartę Mastercard klienci mogą otrzymać 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile, co jest równowartością 100 zł.

Co ciekawe, dzięki akcji specjalnej zbieranie punktów jest znaczenie przyspieszone, dzięki czemu wymiana ich na nagrody może odbyć się w krótszym czasie.

Kto może wziąć udział w promocji?

W akcji specjalnej mogą wziąć osoby, które w okresie od 1 listopada 2021 r. do 3 kwietnia 2024 r. nie były w posiadaniu (również jako współposiadacz) konta osobistego prowadzonego w PLN lub lokaty terminowej.

Ponadto od uczestnika wymaga się posiadania polskiego obywatelstwa i adresu zamieszkania na terenie Polski.

W momencie przystąpienia do akcji klient nie może posiadać żadnego produktu kredytowego z oferty Banku Pekao SA.

Jak zdobyć bonusy?

Najpóźniej do 13 czerwca 2024 r. należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Przekorzystnego z kartą debetową oraz dostępem do aplikacji mobilnej PeoPay i bankowości internetowej.

Decydując się na zamówienie karty Mastercard zyskamy możliwość szybszego gromadzenia punktów w programie Bezcenne Chwile.

Uczestnik promocji zobowiązany jest do zawarcia umowy z bankiem o wyżej wspomniane produkty za pośrednictwem strony internetowej banku lub aplikacji mobilnej. Co istotne, jako metodę weryfikacji tożsamości należy wybrać ”selfie”.

Dla posiadaczy karty Mastercard wydanej przez Bank Pekao SA przygotowano atrakcyjne bonusy:
  • 8000 punktów (równowartość 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile;
  • przyspieszone zdobywanie punktów w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Uczestnik promocji w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych (w każdym z nich) po otwarciu rachunku, powinien zrealizować min. 5 bezgotówkowych transakcji z użyciem karty lub mobilnej aplikacji PeoPay.

Warto mieć jednak na uwadze to, że bank nie weźmie pod uwagę transakcji:

  • wykonanych Blikiem;
  • w których dokonano zwrotu towaru/usługi;
  • odrzuconych lub nieautoryzowanych;
  • zrealizowanych w miejscach o kodach MCC określonych w regulaminie (4829 – internetowe przekazy pieniężne, 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne).

Bonus w wysokości 200 zł zostanie przekazany na Konto Przekorzystne do połowy drugiego miesiąca po zrealizowaniu wszystkich wymagań.

Dodatkowo zostając klientem Banku Pekao SA zyskujemy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania 7% na Koncie Oszczędnościowym. Podwyższona stawka obejmuje środki do 100 tys. zł i obowiązuje przez okres pięciu miesięcy.

Krok po kroku do otrzymania 200 zł premii

1 Do 13 czerwca 2024 roku złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą, dostępem do e-bankowości i aplikacji PeoPay.

Jeżeli wybierzesz kartę Matsrecard, szybciej uda Ci się zbierać punkty w programie lojalnościowym Bezcenne chwile.

2 Zawrzyj umowę o konto za pośrednictwem strony banku lub przez aplikację PeoPay (weryfikacja „na selfie”).
3 W 3 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay.
💎 200 zł premii otrzymasz do połowy drugiego miesiąca po spełnieniu wszystkich wymagań promocji.
5/5 - 1 głosów
bankradar.pl