Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – 11 edycja

Bank Pekao SA przychodzi do nowych klientów z kontynuacją akcji specjalnej, w której do uzyskania jest premia gotówkowa w wysokości 200 zł.

Aby ją otrzymać wystarczy otworzyć Konto Przekorzystne i w ciągu trzech kolejnych miesięcy zrealizować przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych. Realizacja warunków przez krótszy czas wiąże się z odpowiednio niższą premią maksymalną.

Dodatkowo bonus powiększyć można o równowartość aż 100 zł w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile.

Promocja prowadzona pod hasłem „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – edycja 11„, którą przygotował Bank Pekao zakończy się 3 kwietnia 2024 r.

Równolegle prowadzona akcja z dodatkowymi punktami dla posiadaczy kart Mastercard potrwa do 15 stycznia 2024 r.

Łącznie można zdobyć 200 zł w formie premii gotówkowej, przy czym pierwsze 50 zł przyznawane jest za samo otwarcie konta.

Aktywne korzystanie z niego w ciągu trzech miesięcy nagradzane jest premiami cząstkowymi w wysokości 50 zł (łącznie 150 zł).

Dla posiadaczy rachunku osobistego bank przygotował dodatkowo stawkę 7% na Koncie Oszczędnościowym, które obowiązuje przez okres 5 miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – edycja 11”?

Do wzięcia udziału w promocji uprawnieni są obywatele Polski, którzy zamieszkują na terenie kraju i nie posiadają żadnego produktu z oferty kredytowej Pekao w momencie przystąpienia do akcji.

Regulamin wyklucza z uczestnictwa osoby, które w okresie od 1 sierpnia 2021 r. do 8 stycznia 2024 r. były właścicielami lub współwłaścicielami jakiegokolwiek konta osobistego w Pekao lub lokaty terminowej.

Jak zdobyć bonus?

Do 3 kwietnia 2024 należy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne z kartą debetową i dostępem do e-bankowości oraz aplikacji PeoPay.

Decydując się na zamówienie karty Mastercard możemy uzyskać dodatkowy bonus (równowartość 100 zł) w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile.

Kolejnym krokiem jest zawarcie umowy z bankiem za pośrednictwem jego podstrony lub w aplikacji PeoPay, wykorzystując metodę ”na selfie”.

Pierwszą część bonusu w wysokości 50 zł otrzymamy już za samo otwarcie rachunku. Premia trafi do nas najpóźniej do połowy drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Aby otrzymać tę nagrodę, konto i karta debetowa nie mogą zostać zamknięte przed przekazaniem premii. A zgoda na przetwarzanie danych osobowych nie może być wycofana. Taka sama zasada obowiązuje w przypadku kolejnych części bonusu.

W następnym etapie (3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po założeniu Konta Przekorzystnego), należy zrealizować minimum 5 bezgotówkowych transakcji przy użyciu karty lub zbliżeniowo w aplikacji PeoPay.

Warto mieć na uwadze, że transakcje należy wykonać w Polsce w PLN. Bank nie zaliczy transakcji wykonanych przy użyciu kodu Blik.

Dodatkowo według regulaminu nie są uwzględniane transakcje, w których dokonano zwrotu towaru/usługi, odrzucone, nieautoryzowane i wykonane w miejscach o następujących kodach MCC:

  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 6051 – przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych, czyli walutę obcą, zlecenia pieniężne i czeki podróżne.
Za zrealizowanie warunków aktywności w każdym z trzech kolejnych miesięcy uzyskać można łącznie 150 zł premii.

Bonus zostanie przekazany na Konto Przekorzystne do połowy drugiego miesiąca po wykonaniu wszystkich warunków.

Posiadacze karty Mastercard mogą pokusić się o zdobycie dodatkowych bonusów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Aktualnie trwają trzy akcje specjalne:

”Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XIII” – do zdobycia 8000 punktów (równowartość 100 zł);
”Płać kartą i odbieraj nagrody” – uzyskać można 12000 punktów (równowartość 150 zł);
”Zbieraj do 5 razy więcej punktów z Bankiem Pekao S.A.) – gwarantuje szybsze gromadzenie punktów w programie.

Przedstawmy powyższe terminy na konkretnym przykładzie. Otwierając Konto Przekorzystne w styczniu 2024 r. pierwsze 50 zł otrzymamy najpóźniej 15 marca 2024 r.

Warunki aktywności należy realizować od lutego do kwietnia 2024 r. Bonus w wysokości 150 zł trafił do nas maksymalnie 15 czerwca 2024 r.

Bonusy nie podlegają opodatkowaniu i nie trzeba rozliczać się z nich przed fiskusem.

Krok po kroku do otrzymania 300 zł premii

1 / 💎 Do 3 kwietnia 2024 roku złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą, dostępem do e-bankowości i aplikacji PeoPay.

Zawrzyj umowę o konto za pośrednictwem strony banku lub przez aplikację PeoPay (weryfikacja „na selfie”).

Wybierając do konta kartę Mastercard możesz zdobyć dodatkowo 100 zł w programie Bezcenne chwile.

💎 Za samo założenie konta otrzymasz 50 zł premii.

Nagroda trafi na Twoje konto do połowy kolejnego miesiąca następującego po tym, w którym zawarto umowę.

2 W 3 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta, wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay.
💎 Za spełnienie warunków aktywności z punktu 2. otrzymasz maksymalnie 150 zł premii (50 zł za każdy miesiąc).

Jeżeli spełnisz warunki tylko w dwóch miesiącach, otrzymasz 100 zł bonusu, jeżeli w jednym – 50 zł.

Premia za dany miesiąc trafi na Twój rachunek do połowy kolejnego miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków.

bankradar.pl