Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – 10 edycja

Z początkiem listopada Bank Pekao SA przychodzi do klientów indywidualnych z kontynuacją promocji, w której do zdobycia jest 200 zł dla nowych klientów.

Warunki są dość proste: wystarczy założyć Konto Przekorzystne i zrealizować przynajmniej 5 bezgotówkowych transakcji w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Oczywiście, można realizować je w krótszym czasie, jednak wtedy nasza nagroda zostanie odpowiednio pomniejszona. Dodatkowo bonus można powiększyć o równowartość 100 zł w programie Mastercard Bezcenne chwile.

Promocja „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – 10 edycja” zakończy się 8 stycznia 2024 r. Równolegle prowadzona akcja, przygotowana przez organizację płatniczą Mastercard potrwa do 15 stycznia 2024 r.

Łącznie zdobyć można 200 zł, które podzielone jest na kilka premii cząstkowych. Pierwsze 50 zł przyznawane jest za otwarcie rachunku. Kolejne premie natomiast zdobyć można za aktywne korzystanie z konta (3 x 50 zł).

Dodatkowo dla posiadaczy rachunku osobistego bank przygotował atrakcyjne oprocentowanie 6,5% na Koncie Oszczędnościowym, które obowiązuje przez okres 5 miesięcy i obejmuje środki do 100 tys. zł.

Kto może wziąć udział w promocji „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę – 10 edycja”?

Do udziału w akcji specjalnej uprawnieni są obywatele Polski zamieszkujący na terenie kraju, którzy w momencie przystąpienia do niej nie posiadają w Banku Pekao SA żadnego produktu z oferty kredytowej.

Regulamin wyklucza natomiast z udziału posiadaczy i współposiadaczy kont osobistych w PLN i lokat terminowych w okresie od 1 sierpnia 2021 r. do 2 listopada 2023 r.

Jak zdobyć nagrody?

Do 8 stycznia 2024 r. załóż Konto Przekorzystne z kartą debetową, dostępem do e-bankowości oraz mobilnej aplikacji PeoPay.

Warto pamiętać o tym, że decydując się na kartę Mastercard możemy zdobyć dodatkowe 100 zł w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne chwile.

Umowę o powyższe produkty można zawrzeć przy pomocy strony internetowej banku, w aplikacji mobilnej PeoPay wykorzystując weryfikację tożsamości metodą ”na selfie”.

Jeżeli z przyczyn technicznych nie będziemy mogli zawrzeć umowy przez Internet, należy dopełnić formalności w jednym z oddziałów. Nie musimy obawiać się o utratę prawa do nagrody.

Pierwszą premię w wysokości 50 zł otrzymamy już za samo otwarcie rachunku. Bank przekaże bonus na konto osobiste do połowy drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy o rachunek.

Należy pamiętać, że do dnia wypłaty premii konto i karta muszą być aktywne. Dodatkowo wszystkie wyrażone wcześniej zgody na przetwarzanie danych osobowych muszą być zachowane.

Takie same zasady dotyczą także kolejnych premii. Kolejny etap obejmuje trzy kolejne miesiące kalendarzowe, które następują po miesiącu otwarcia Konta Przekorzystego.

W tym okresie wymagane jest zrealizowanie min. 5 bezgotówkowych transakcji kartą lub zbliżeniowo przy użyciu aplikacji PeoPay. Transakcje bezgotówkowe należy wykonać w Polsce w złotówkach przy pomocy karty debetowej lub aplikacji.

Wg regulaminu, transakcje wykonane Blikiem nie liczą się do warunku promocji. Dodatkowo bank nie bierze pod uwagę płatności, w których zwrócono towar/usługę, odrzuconych i nieautoryzowanych.

Bank nie zaliczy także transakcji wykonanych w miejscach o następujących kodach MCC:
  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
  • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne, czeki podróżne).

Po spełnieniu warunków aktywności można zdobyć maksymalnie 150 zł premii (3 x 50 zł). Nagrodę otrzymamy na konto do połowy drugiego miesiąca po zrealizowaniu wszystkich warunków.

Jeżeli zrealizujemy transakcje kartą tylko w dwóch miesiącach, maksymalna nagroda będzie odpowiednio niższa. Podobnie, jeśli transakcje wykonamy tylko w jednym miesiącu.

Posiadacze karty Mastercard wydanej przez Pekao SA mają szansę na uzyskanie dodatkowych bonusów:
  • 8000 punktów powitalnych (równowartość 100 zł) w promocji „Punkty na Start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XIII” lub
  • 12000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (równowartość 150 zł) w akcji „Płać kartą i odbieraj nagrody”;
  • szybsze zbieranie punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile z akcją „Zbieraj do 5 razy więcej punktów z Bankiem Pekao S.A.”.

Jak przedstawiają się powyższe terminy w praktyce?

Otwierając konto w listopadzie 2023 r. premia za założenie rachunku trafi do nas najpóźniej 15 stycznia 2024 r. Warunki aktywności należy realizować od grudnia 2023 r. do lutego 2024 r. A bonus w wysokości 50 zł, 100 zł lub 150 zł otrzymamy do 15 kwietnia 2024 r.

Krok po kroku do otrzymania 300 zł premii

1 / 💎
Do 8 stycznia 2024 roku złóż wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą płatniczą, dostępem do e-bankowości i aplikacji PeoPay.

Zawrzyj umowę o konto za pośrednictwem strony banku lub przez aplikację PeoPay (weryfikacja „na selfie”).

Wybierając do konta kartę Mastercard, możesz zdobyć dodatkowo 100 zł w programie Bezcenne chwile.

💎 Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 50 zł premii.

Nagroda trafi na Twoje konto do połowy kolejnego miesiąca następującego po tym, w którym zawarto umowę.

2 W 3 kolejnych miesiącach następujących po miesiącu otwarcia konta, wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub za pomocą aplikacji mobilnej PeoPay.
💎 Za spełnienie warunków aktywności z punktu 2. otrzymasz maksymalnie 150 zł premii (50 zł za każdy miesiąc).

Jeżeli spełnisz warunki tylko w dwóch miesiącach, otrzymasz 100 zł bonusu, jeżeli w jednym – 50 zł.

Premia za dany miesiąc trafi na Twój rachunek do połowy kolejnego miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków.

bankradar.pl