Otwórz firmę z terminalem za 0 zł przez 2 lata

Osoby zainteresowanie założeniem własnej firmy powinny zapoznać się aktualną ofertą mBanku.

W ramach promocji uzyskać można bowiem 500 zł premii za otwarcie jednoosobowej działalności gospodarczej, jeżeli przedsiębiorca spełni formalności w tej instytucji i zawnioskuje o konto mBinzes Standard.

Dodatkową zaletą jest możliwość bezpłatnego korzystania z rachunku przez 24 miesiące. Uczestnictwo w promocji uprawnia też do zamówienia terminala płatniczego na specjalnych warunkach. Akcja potrwa do 31 marca 2023 roku.

Co można uzyskać w ramach promocji „Otwórz firmę z terminalem za 0 zł przez 2 lata”?

Podstawę akcji przygotowanej przez mBank stanowi premia gotówkowa 500 zł. Bonus jest przyznawany za otwarcie standardowego konta mBiznes z wybraną kartą debetową oraz wykonanie za jej pośrednictwem transakcji.

Drugi bonus dotyczy natomiast 24-miesięcznego zwolnienia z opłat za korzystanie z podstawowych usług.

Przysługuje on już za samo otwarcie rachunku, o ile klient nie posiada jeszcze żadnego konta w mBanku dla swojego numeru NIP. Gwarancja braku opłat dotyczy:

  • nielimitowanego pakietu darmowych przelewów w PLN z podstawowego konta oraz w EUR do wybranych krajów,
  • korzystania z karty debetowej wydanej do konta,
  • wpłat i wypłat przez bankomaty i wpłatomaty w PLN na terenie Polski z wybranych sieci.

Dla drugiego bonusu dodatkiem jest możliwość korzystania bezpłatnie z mOrganizera finansów, ale tylko przez jeden miesiąc.

Klient otrzymuje też opcję otwarcia do 5 Kont Pomocniczych mBiznes w ramach bieżącego rachunku objętego promocją.

Przez 24 miesiące są one dostępne za 0 zł oraz obejmują pakiet 10 darmowych przelewów miesięcznie. A także prawo dobrania do każdego rachunku pomocniczego jednej karty debetowej za 0 zł.

Bank umożliwia ponadto otwarcie kont walutowych w EUR lub USD z dobraną kartą walutową Visa Business.

Uczestnicy promocji mogą ponadto zamówić na specjalnych zasadach terminal płatniczy.

W przypadku spełnienia warunków Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa, abonament wyniesie 0 zł przez 24 miesiące.

Darmowa jest też instalacja terminala, podobnie jak prowizja od transakcji wykonanych kartami Visa i Mastercard do 100 tys. zł przez 12 miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych, które:

  • posiadają polskie obywatelstwo i pełną zdolność do czynności prawnych,
  • dowód osobisty oraz stały adres zamieszkania w Polsce.

Wniosek o założenie firmy z mBankiem złożyć mogą zarówno aktualni, jak i przyszli klienci instytucji.

W tym drugim przypadku cały proces zakładania działalności gospodarczej może być dłuższy. Bank musi bowiem zweryfikować tożsamość konsumenta, np. podczas wizyty kuriera czy też bezpośrednio w oddziale mBanku.

Warunkiem udziału w akcji jest brak prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej w momencie składania wniosku.

W przypadku uczestnictwa w poprzednich edycjach tej promocji, mBank również zastrzega brak możliwości skorzystania z oferty najnowszej.

Jak zdobyć nagrody w promocji „Otwórz firmę z terminalem za 0 zł przez 2 lata”?

Aby wziąć udział w akcji, należy po prostu złożyć wniosek o otwarcie działalności gospodarczej oraz rachunku firmowego z kartą płatniczą.

W tym celu wystarczy do 31 marca 2023 roku wypełnić w serwisie internetowym mBanku:

  • formularz o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej
  • podanie o otwarcie konta mBinzes Standard z kartą Mastercard Debit Business / Mastercard Business WOŚP / Mastercard Business WOŚP Mobilną.

Do wyznaczonego terminu trzeba też dopełnić wszystkich formalności. Jeżeli we wniosku wybrany zostanie inny rodzaj karty, mBank nie przyzna klientowi premii.

Warunkiem uzyskania bonusu jest wykonanie w ciągu 30 dni od podpisania umowy transakcji bezgotówkowych za pomocą karty wydanej do rachunku firmowego. Ich łączna kwota powinna wynieść minimum 1000 zł.

Premię bank wypłaci na konto firmowe mBanku do końca miesiąca następującego po tym, w którym udało się spełnić warunek aktywności.

Nagroda przyznana w ramach akcji jest związana z prowadzoną działalnością gospodarczą, dlatego musi być uwzględniona po stronie przychodów firmy.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl