Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł

Bank Millennium nieustannie zachęca nowych klientów do zakładania rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, którym jest aktualnie bezwarunkowo darmowe konto Millennium 360°.

Obecnie premia gotówkowa wynosi w sumie 400 zł. Bank wypłaca ją w dwóch ratach, a warunki jej uzyskania nie są skomplikowane. Dodatkowo skorzystać można również z oprocentowania 8% na Koncie Profit.

Promocja „Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł” ma potrwać do 31 marca 2023 roku. Jednak może zakończyć się wcześniej, jeśli wyczerpie się limit 30 000 rachunku dostępnych w ramach akcji.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Banku Millennium?

Promocja Banku Millennium przeznaczona jest dla osób fizycznych po 18. roku życia, które posiadają całkowitą zdolność do czynności prawnych.

Należy też dysponować numerem telefonu zarejestrowanym u polskiego operatora, polskim obywatelstwem oraz dowodem osobistym z ważnym numerem PESEL.

Z promocji nie mogą korzystać posiadacze ROR-u w Banku Millennium, który założyli konto po 1 stycznia 2020 roku.

Regulamin zaznacza jednak, że korzystanie z pozostałych produktów tej instytucji nie jest przeszkodą do uzyskania premii.

Z udziału nie są wykluczone również konta techniczne, ponieważ nie funkcjonują one jako rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy do 31 marca 2023 roku założyć Konto Millennium 360° z kartą debetową oraz e-bankowością.

Klient musi zaakceptować regulamin, a następnie zawrzeć umowę o wybrane produkty.

Konieczne jest wyrażenie zgody na:

  • otrzymywanie treści marketingowych i handlowych drogą elektroniczną oraz telefoniczną,
  • świadczenie usługi „Zwroty za zakupy” oraz nieodwołanie jej do końca promocji.

W okresie 14 dni od podpisania umowy z bankiem, nowy klient powinien zasilić rachunek na kwotę minimum 1000 zł.

Warunkiem jest też aktywowanie aplikacji mobilnej Banku Millennium i wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem do końca miesiąca następującego po tym, w którym konto zostało otwarte.

Pierwsza część premii w kwocie 200 zł trafi do rachunek w Banku Millennium do końca kolejnego miesiąca.

W drugim, trzecim i czwartym miesiącu po uruchomieniu konta, właściciel musi ponownie zasilić je ustaloną kwotą minimalną oraz wykonać wymagane transakcje, a także przynajmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej.

Drugą część premii (200 zł) bank przekaże Ci do końca miesiąca następującego po tym, w którym następuje koniec okresu wymaganych aktywności.

Co jeszcze warto wiedzieć o promocji „Nowy rok z nowym kontem i premią do 400 zł”?

Warto pamiętać, że Bank Millennium nie uwzględnia w ramach promocji wypłat gotówki i transakcji niebędących zapłatą za usługi lub towary, bądź też tych związanych z hazardem.

Ocenie wymagań premii nie podlegają też kwoty transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do bonusu.

Warunku wpływu nie spełniają przelewy wewnętrzne między własnymi kontami w Millennium Banku.

Przed wypłatą premii klient nie może rozwiązać umowy lub jej wypowiedzieć, a także odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Jeżeli konto otwarto metodą na „selfie”, warunkiem wypłaty bonusu jest złożenie w oddziale banku wzoru podpisu oraz okazanie dokumentu tożsamości do końca maja, czerwca lub lipca 2023 roku, zależnie od miesiąca otwarcia konta – w styczniu, lutym lub marcu.

Wszystkie nagrody są zwolnione od podatku dochodowego od osób fizycznych, dlatego nie trzeba ich rozliczać przed skarbówką.

Warto pamiętać, że założenie rachunku w Banku Millennium i zdobycie premii 400 złotych może stanowić wstęp do pozyskania kolejnych bonusów.

W promocji Konta Junior dla dziecka można otrzymać 100 zł. A w akcji związanej z kartą MasterCard Impresja nawet 900 zł.

Klienci banku mają też możliwość zdobywania specjalnych premii z rekomendowanie konkretnych produktów czy udział w innych promocjach.

5/5 - 1 głosów
bankradar.pl